MoonBitcoin İnternetten Bedava Bitcoin Kazan
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

MoonBitcoin sitesi ile internetten Satoshi kazanabilirsiniz. Kazandığınız satoshileri CoinPot hesabınıza gönderebilirsiniz. Coinpot hesabı üzerinden de kendi bitcoin cüzdanınıza transfer ederek bakiyenizi alabilirsiniz. MoonBitcoin üzerinden kazandığınız satoshileri coinpot hesabına aktarırken kesinti yaşamaz aksine her transferde kazandığınız tokenleri satoshiye çevirebilirsiniz. Doğrudan bitcoin cüzdanına da çekebilirsiniz fakat coinpot hesabı açmanız avantajınıza.

MoonBitcoin Nedir?

İnterentten bedava bitcoin kazandıran siteler arasında yerini alan Moonbitcoin sizlere satoshi kazandıran bir sitedir. Coinpot hesabı açarak kolay bir şekilde satoshiler toplayabilirsiniz. Yoğun bir şekilde reklam gösterimi yaparak gelir elde eden site bu şekilde de ödemeleri sorunsuz bir şekilde yapıyor olsa gerek.

MoonBitcoin Mining Yapmak

Site üzerinden ekstra satoshi kazanmak için mining yapabiliyorsunuz. Böyle bir imkan tanıyan site üzerinden mining yapmak için 2 adımı uygulamanız yeterli.

  • 1.Adım : Öncelikle aşağıda görmüş olduğunuz resimdeki işaretlenmiş alanı tıklayın. Mining yapabileceğiniz özellikleri seçin.
  • 2.Adım : Bilgisayarınızın CPU ‘sundan ne kadar yiyeceğini buradan seçin. LOW CPU en düşük bonus oranıdır. Very High ise en çok kazandıran seçenektir.

MoonBitcoin Mining Yapmak

UYARI | | ParaParala Yönetim

[lt id=”18″]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz