Moonbitcoin cash
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

MoonBitcoin Cash sitesi ile internetten kolay bir şekilde Satoshi kazanabilirsiniz. Kazandığınız satoshileri CoinPot hesabınıza gönderebilirsiniz. Coinpot hesabı üzerinden de kendi bitcoin cüzdanınıza transfer ederek bakiyenizi alabilirsiniz. MoonBitcoin üzerinden kazandığınız satoshileri coinpot hesabına aktarırken kesinti yaşamaz aksine her transferde kazandığınız tokenleri satoshiye çevirebilirsiniz. Doğrudan bitcoin cüzdanına da çekebilirsiniz fakat coinpot hesabı açmanız avantajınıza.

MoonBitcoin Cash Nedir?

İnterentten bedava bitcoin kazandıran siteler arasında yerini alan Moonbitcoin Cash sizlere satoshi kazandıran bir sitedir. Coinpot hesabı açarak kolay bir şekilde satoshiler toplayabilirsiniz. Yoğun bir şekilde reklam gösterimi yaparak gelir elde eden site bu şekilde de ödemeleri sorunsuz bir şekilde yapıyor olsa gerek. Sistemden sorunsuz bir şekilde bizde ödeme almayı başardık.

MoonBitcoin Cash Referans Programı

Sistem size referans programı sunmaktadır. Sisteme davet ettiğiniz üyelerin kazandıkları satoshilerin %25i size hediye edilir. Yüksek bir referans programı sunduklarını söylemekte fayda var. Moonbitcoin cash ödeme yapıyor mu diye sorarsanız sadece birkaç saniyede CoinPot hesabınıza gönderim yapabiliyorsunuz. Coinpot hesabından da borsaya aktarım birkaç saat sürebilmektedir.

En iyi Faucet sistemler arasında yerini alan bu siteden yüksek gelirler beklemeyin. Fakat 15-20 aktif referans gerçekleştirdikten sonra günlük ortalama 1.5$ kazanabilirsiniz.

UYARI | | ParaParala Yönetim

[lt id=”18″]

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz