MoneyRichness İnceleme
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Moneyrichness Hyip sistem henüz 1 haftalık bir yatırım platformudur. Henüz çok fazla kişinin ismini bilmediği fakat Hyip monitor sitelerde üstlerde yerini alan bir platformdur. Moneyrichness giriş adresi üzerinden siteye erişim sağlayabilir, kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Moneyrichness (Konu 04.09.2018 Tarihinde Yazılmıştır.)

Kuruluş Tarihi :  29 Ağustos 2018
SSL Sertifika :  Var
Şirket Adı :  MONEYRICHNESS LTD
Şahıs Adı :  David Pope
Şirket No :  11542249
Adres :  Flat 155 High Street, Purley, United Kingdom, CR8 2AD
ROİ Sistem :  Yok
Minimum Y :  30$
Affiliate :  Var
Para Yatırma :  Bitcoin, AdvCash
Para Çekme :  Bitcoin, AdvCash
Site Dilleri :  İngilizce
Telefon : + (442) 0328 72291
Whatsapp : Yok
E-Posta :  support@moneyrichness.com
Canlı Destek : Var
İletişim Formu : Var

AVANTAJLAR

 • Güvenli Sertifika
 • Roi Sistemi Yok
 • Affiliate Sistemi Var
 • İletişim Kanalları Var
 • Canlı Destek Var

DEZAVANTAJLAR

 • Para Yatırma Yöntemleri Az
 • Para Çekme Yöntemleri Az
 • Türkçe Dil Desteği Yok
 • Affiliate Oranları Düşük

Moneyrichness Hyip sistem henüz 1 haftalık bir yatırım platformudur. Henüz çok fazla kişinin ismini bilmediği fakat Hyip monitor sitelerde üstlerde yerini alan bir platformdur. Moneyrichness giriş adresi üzerinden siteye erişim sağlayabilir, kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.


Moneyrichness Nedir?

İnternetten para kazandıran hyip siteler arasında yerini alan sitelerden birisi olarak faaliyetlerine başlayan site henüz birkaç günlük. Siteye minimum 30$ yatırım yapabilirsiniz. Bitcoin ve ADVCash yatırım yöntemlerinin geçtiği sitenin dili ise İngilizce’dir.

Moneyrichness Para Yatırma Ve Para Çekme

Sisteme sadece iki şekilde yatırım yapılabiliyor. Bitcoin cüzdanınız olması gerekiyor. Yada ADVCash üzerinden dolar bazlı olarak yatırım yapabiliyorsunuz. Moneyrichness para yatırma işlemi için minimum 30$ göndermeniz gerekiyor. Yada 30$ karşılığında bitcoin gönderebilirsiniz.

Para Çekme işlemi içinde aynı şekilde ADVCash veya Bitcoin cüzdanlarınızı kullanmanız gerekmektedir.

moneyrichness yatırımımız

Moneyrichness Yatırım Planları

Moneyrichness sizlere birkaç yatırım planı sunuyor. Planların detayları ise şöyle

 • PLAN 1 : Minimum 30$, maksimum 299$ arasında yapacağınız yatırımları kapsamaktadır. Günlük %1.8 kazanç sağlarsınız. Paketin süresi ise 10 günlüktür.
 • PLAN 2 : Minimum 300$, maksimum 1.000$ arasında yapacağınız yatırımlarda bu paketi tercih edebilirsiniz. Günlük %2 kazandıran bu paketin süresi ise 20 gündür.
 • PLAN 3 : 35 günlük bu pakete sahip olmak için minimum 1001$, maksimum 50.000$ yatırmanız gerekmektedir. Günlük kazanç ise %3 oranındadır.
 • PLAN 4 : 25 günlük bu paketin günlük kazancı %3.5 oranındadır. Minimum 700$, maksimum 5.000$ yatırımlar için uygundur.

Moneyrichness Şirket Bilgileri

Site üzerinden elde ettiğimiz verilere baktığımızda Flat 155 High Street, Purley, United Kingdom, CR8 2AD adresi üzerinde Moneyrichness LTD kayıtlı bir şirket olarak faaliyet gösteriyor. Finansal alanda faaliyet gösteren firmanın 29 Ağustos 2018 tarihinde faaliyetlerine başladığı görülüyor.

EDİTÖRÜN YORUMU
Goldcodersin en iyi hyip scriptlerinden birisi. Bu scriptin arkaplanını az çok biliriz. Kişisel bilgilerin MD5 ile kodlanması şifre güvenliğinizi sağlar. Henüz çok yeni bir site olması elbette avantaja dönüşebilir. Minimum 30$ yatırım yapılabilen siteye yatırım yapılırken risk alınabilir. Elbette son derecek kaliteli bir script olması kullanım açısından avantaj. Fakat sitenin İngilizce olması sizleri biraz zorlayabilir. Yeni sistemleri sizlerde bizim gibi seviyorsanız değerlendirebilirsiniz. İlk aşama olarak 1000$’lık bir yatırım yaptık.

UYARI | | ParaParala Yönetim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz