Minik Çiftlik İnceleme ve Analiz - Bu Oyun Patlar
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Minik Çiftlik oyunu 01.11.2016 tarihinde yayın hayatına başladığını belirten oyunlardan birisi. Bu zamana kadar nasıl ayakta kalmış şaşırmamak imkansız. Oyunun bozuk çan seslerini ParaParala duyuyor. Oyunun yazılımında bir sürü açık ve hata var. Arka planda data hırsızlığına maruz kalabilirsiniz. Bizlerden sizlere öneri oynadığınız her oyunun kullanıcı adı aynı olsa da şifrelerini farklı yapın! Minik çiftlik giriş adresinden önce bir oyunu inceleyelim.

Minik Çiftlik Nedir?

Minik çiftlik oyunu 2016 Aralık ayında yayın hayatına başlayarak, para kazandıran çiftlik oyunları arasında yerini aldı. Bildiğiniz diğer çiftlik oyunlarına benzer bir şekilde tasarlanarak, oyun içerisinde üretim yapıp gerçek para kazanmaya çalışıyorsunuz. Oyunda depo sınırlamasının olmaması en büyük artılarından birisidir.

Minik Çiftlik Nasıl Oynanır?

Minik çiftlik oyununa basit bir şekilde kayıt olduktan sonra, size verilen 2 adet Ekmek fırını ve 100 Altın ile oynamaya başlıyorsunuz. Oyunun asıl amacı, üretim fabrikalarından ürün üreterek para kazanmak. Ekmek, yem ve süt gibi farklı ürünler üreterek farklı kazançlara sahip olabilirsiniz. Dilerseniz minik çiftlik apk indirip daha kolay ve hızlı oyun oynama imkanına sahipsiniz. Oyunda size verilen fırının 1 tanesi günlük olarak 3,12 ekmek üretmenizi sağlıyor. Minik çiftlikte diğer oyunlardan farklı olarak, üst seviye fabrikaları alabilmek için alt seviyedekilerden belirli sayıda olması isteniyor.

Oyunda bulunan “yetişmiş ürünlerim” bölümünden üretilen mahsullerinizi toplayarak, market bölümünde satışını gerçekleştirebilirsiniz. Ortalama 128 ekmek hesabınıza 1.28 gümüş olarak yansıtılmaktadır. Hesabım kısmında bulunan değiş tokuş sayfasında topladığınız gümüşleri altına çevirerek yeni fabrikalar alabilirsiniz. Güncel kur fiyatıyla 10 gümüş 3,33 Altın olarak yansıtılmaktadır.

Minik Çiftlik Para Kazanma

Minik çiftlik oyununda para kazanmak için günlük, saatlik ve günlük olan bonusları düzenli toplayarak ekstra kazanç elde edebilirsiniz. Oyunda kazandığınız gümüşleri altına çevirerek, yeni fabrikalar kurmalı ve daha fazla üretim kapasitesine sahip olan fabrikaları tercih edebilirsiniz. Minik çiftlik para kazan yöntemlerinden diğeri ise referans linkiniz ile oyuna yeni oyuncuları davet etmek. Sizin referansınız ile kayıt olan oyuncuların yatırımlarından %10 ve gümüşlerini altına çevirmesinden de %3 komisyon kazanıyorsunuz.

Oyun içerisinde seviyeli üretim olduğundan süt fabrikası satın almak için 10 yem fabrikasına, şeker fabrikası satın almak için 7 süt fabrikasına ve mısır fabrikası satın alabilmek için 10 adet şeker fabrikasına sahip olmanız gerekmektedir.

Minik Çiftlik Ödeme

Minik çiftlik oyununa yapacağınız yatırımlar Papara ile gerçekleştirebiliyorsunuz. Hesabınızda biriken 10 TL ve üzeri kazançları çekmek için ise Papara veya havale yöntemiyle gerçekleştirebilirsiniz. Belirtilen 10 TL’lik bu miktar oyun içindeki kur değerlerinin değişmesine bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir.

Minik Çiftlik Güvenilir mi?

Oyunu bir süredir aktif olarak oynuyor ve inceliyoruz. Oyunda güvene dair en ufak bir belirti yok. Bize Minik Çiftlik güvenilir mi diye sorarsanız sizlere cevabımız hayır olacaktır. Kapanır mı, kapanmaz mı net bir şey demek yanlış olur. Lakin oyunun serzenişlerini duyuyor, görüyoruz. Ömrü azalmış ve can çekişiyor gibi bir hal var!

EDİTÖRÜN YORUMU
Oyunun miladının dolduğunu düşünüyoruz. İsmi gibi minicik! Her geçen gün ufalanan parçaları gözüküyor. Oyunun scriptinde açıklar ve yazılımsal hatalar mevcut. Temiz kodlanmadığı ortada. Çok daha fazla açığı var ve yazmaya değecek bir şeyler olduğunu düşünmüyoruz! Eğer yatırım yapacaksanız önermiyoruz. Lakin zaman geçsin diye uğraşıyorsanız siz bilirsiniz. Kesinlikle ParaParala standartlarını yakalayabilecek bir kapaside değil. İletişim bilgileri yok arayıp soramadık bile ticari mi şahıs mı diye. Neyse biz sizi bu konuda da uyaralım.

UYARI | | ParaParala Yönetim

3 YORUMLAR

  1. burasıda sanırım mikro çiftligin başka bir versiyonu bildiginiz gibi orasıda patladı gitti benim 25 tl de gitti belkide aynı şahıs açtı bunuda

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz