Miksone Kariyer Planları
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Miksone bilişim hizmetleri istikrarlı ilerleyişini devam ettiriyor. Geçtiğimiz ay başlayan kariyer ayı bu ayda devam ediyor. Önümüzdeki ayda devam edecek olan kariyer ayında çok ciddi gelirler sağlayabilirsiniz! İşte size kariyer ayının önemi!

Kariyer Atlamak Müthiş Bir Fırsattır!

Miksone kariyer sahibi olmak için CV puanlarını toplamanız gerekiyor. Şahsi yada ekibiniz ile birlikte belirli Miksone kariyer puanlarına ulaştığınızda kariyer atlarsınız ve gelirleriniz katlanır.

  • Ekip Kurarsanız Daha Hızlı ve Çok Kazanırsınız! : Miksone kendi network ağınızı oluşturabileceğiniz, ekip ile gelişebileceğiniz bir ticari modeldir. Eğer ekip ile girerseniz kazançlarını çok ciddi derecede büyür! Ekip kuramıyorsanız ParaParala İletişim bölümünden bize yazın size ekip konusunda yardımcı olalım!

İçinizdeki Networkçüyü Dışarı Çıkartın!

Network kelime anlamı ”” demektir. Bilişim dünyasında kullanılan bir isimdir. Dünyaca ünlü birçok firma, marka bu uyarlamayı ”İnsan Networkü” olarak değerlendirip, insan ağı oluşturmanın önemini yıllardır örnekleriyle göstermektedir. Takım olarak ilerlemenin önemini kavradığımız örneklerden biriside Miksone ‘dır.

Miksone Ne Kadar Ödeme Yapıyor?

Satın aldığınız ürünlerin sizlere bir geliri oluyor fakat esas kazanç ekip çalışmasındadır. Size 295₺ değerindeki ürünü satın aldıktan sonra neler yaşadığımızı anlatalım.

Miksone Bütün Ödemeler

Yukarıdaki grafikte görmüş olduğunuz aldığımız ödemeler. Eylül ayının düşük olmasının nedeni alt ekibimize vermiş olduğumuz destekten dolayıdır. Kendimizi bırakıp alt ekibimize yaklaşık 1.500 ₺ nakit dağıtımı sağladık. Her geçen ay birlikte hareket ettiğimiz ekibimiz sayesinde kazandık.

Ayın Ortasında Kariyer Atladık!

ParaParala ekibinin lideri olarak 3.kariyer olan ”Miksone Pearl” kariyerine ulaştık. Altımızda ki ekibimizin birçoğunun kariyer puanlarını tamamladık. Aktiflik sonrası 10larca ekip üyemiz gibi ”Miksone Jade” kariyerine ulaşacaklar! Ayın ortasında şimdiye dek kazandığımız para 1375₺ !

295₺ ‘lik alışverişimizi 6 ayda 10 katına çıkarttık!

Miksone üyelik işlemlerinizi tamamlayın hiçbir şey yapamıyorsanı 295₺ ‘lik aktifliğinizi sağlayın sizi ekip ağacımıza yerleştirelim, alt üyelerinizi yerleştirelim ve sizde sadece ekibinizi yöneterek kazanın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz