Miksone İş Yönlendirme Kayıt
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Miksone Bilişim Anonim Şirketi tarafından sunulan bu hizmet ile satış ortaklığı yaparak para kazanabilirsiniz. Birçok üyenin de merak ettiği iş yönlendirme formu nasıl kullanılır?, ne kadar kazandırır soruları oldu. Miksone yatırım sitesi içerisinde yer alan iş yönlendirme formu hakkında detay verelim.

Miksone İş Yönlendirme Nedir?

Üyelerine satış ortaklığı ile para kazanma imkanı sunan şirket, reel ticaretlerini sizlere dağıtıyor. Peki nasıl oluyor bu?

Şirket diyor ki ”Ticari yönlendirmelerden oluşucak faaliyet lerde yönlendirme yapan temsilci iş ortağına yaptığı yönlendirme de şirketin bu ticaretten elde ettiği kâr ın %40 ı yönlendiren iş ortağına ticari gelir olarak verilir”

Örneğin sisteme üye olan bir kişi site üzerinden bilet satışı yapabilir. Yada otel rezervasayonu. Şirkete kazandırdığınız müşteriden elde edilen kazancın neredeyse yarısını şirket size prim olarak veriyor. Şimdi iş türlerine bir göz atalım.

Solucan ve Gübre Yönlendirme Formu : Şirketin ticari faaliyetleri arasında bulunan bu sektörde müşteriyi siz bulursanız güzel bir kazanç elde edebilirsiniz. Şirket sizin aracılığınız ile yaptığı satıştan elde ettiği net kazancı sizlerle bölüşüyor. Solucan yada gübre tesisi kurmak isteyenleri şirkete yönlendirmeniz yeterli.

Emlak Yönlendirme Formu : Örneğin bir yakınınız gayrimenkul arıyor. Ve sizin sayenizde Miksone yakınınıza istediği evi, istenilen fiyata buldu. İşte o zaman bir gayrimenkul satışından çok ciddi bir kazanç elde edebilirsiniz. Örneğin sizin aracılığınız ile 500 bin liralık bir daire satıldı. Miksone bu işten net 50 bin ₺ aracılık parası kazandı. Sizin bu işten kazancınız tam 20bin ₺!

Otomotiv Yönlendirme Formu : Şirket araç alım satım veya uzun dönem kiralama yapmak isteyen müşterileri bize yönlendirin kazancımızı bölüşelim diyor. Özellikle ülkemizde ciddi derecede bu işten kazanç sağlayanlar olabilir.

Sigorta Yönlendirme Formu : İsminden de anlaşılacağı üzere sigorta yaptırmak isteyenleri şirkete yönlendiriyorsunuz. Otomobil kaskosundan, ev ve işyeri sigortalarına kadar hepsi mevcut. Yine aynı şekilde kazancın %40 ‘ı size ticari ortak geliri olarak yansır.

Miksone İş Yönlendirme

İnternet Hizmetleri Yönlendirme Formu : Günümüzün bilişim çağı olduğunu göz önünde bulundurursak insanların web siteler kurduklarını, sosyal medya reklamları verdiklerini unutmamak gerekiyor. Mahallenizdeki bakkala kadar birçok işletmenin bir web sitesi vardır. Sitesi olmayanlara siz aracı olun. Daha önce yaşadığımız mahallede kuruyemişçiye kadar birçok esnafa web sitesi pazarlamıştık. Bu kolay ve mümkün. Web tasarım maliyeti çok yüksek olmamakla birlikte kazancı yüksektir. Ayda 3-4 web sitesi işi bağlasanız emin olun mahallenin dışına çıkarsınız.

Uçak Bileti Yönlendirme Formu : Yurtiçi ve Yurtdışı tüm uçuşları kapsayan bu yönlendirme formundan da güzel kazanç sağlayabilirsiniz. Otobüs biletlerinin 100₺, uçak biletlerinin 80₺ olduğu bir ülkede satış yapmanız zor olmasa gerek.

Otel Rezervasyon Yönlendirme Formu : Özellikle bayram ve uzun dönem tatil zamanları çevrenizde tatil yapmayan insan sayısı azdır. Bu insanlara siz yardımcı olun ve kazanın. Yapmak istedikleri tatili, bütçelerini, bölgeyi, kaç kişi gideceklerini, çoluk çocuk var mı yaşlarını vs bilgileri alıp şirkete gönderin. En azından sizde tatil ücretinizi kazanarak bedavaya getirin!

Miksone İş Yönlendirmeleri Nasıl Yapılır?

Sadece üyelere özel bu bölümden faydalanmak için mutlak suretle üye olun. Hiçbir şey yapmasanız bile bu imkanlar elinizin altında kalsın. Yönlendirme yapacağınız ticari alanı seçtikten sonra detaylı bilgiyi yazarak şirkete gönderin. Başka bir şey yapmanıza gerek yok. Miksone güvenilir mi sorusuna yaptıkları işin sıkıntı yaratmayacağı bir satış ortaklığı daha doğrusu ticari ortak olarak kabul etmeleri büyük avantaj sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz