Miksone İnceleme ve Analiz
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Miksone ürün network sitesi bugüne dek tanık olduğumuz birçok sistemden farklı diyebiliriz. Her çiçekten bal alarak ortaya sunulan hoş bir sistem. Ayrıca güzel bir ekip çalışması ile çok ciddi kazançlar elde etmekte mümkün. Binary sistemini kurarak size ekip ağacı oluşturmanıza olanak tanıyan şirket, müşteri bulduğunuz takdirde %40 lara kadar komisyon ödemesi yapıyor.

Miksone (Konu 18.05.2018 Tarihinde Yazılmıştır.)

Kuruluş Tarihi Mayıs 2018
SSL Sertifika Var
Şirket Adı Miksone Bilişim Anonim Şirketi
Şahıs Adı Anonim Şirketi
Vergi No Doğrulanan Şirket
Hizmet Alanı Solucan, Otomotiv, Bilişim, İnşaat&Gayrimenkul, Sigorta, Danışmanlık
Adres Balat Mh. Sıhhiye Cd. Ofis 4200 Sit. No:2/8 Nilüfer / BURSA
Depo Limiti Yok
Bonus Yok
Para Yatırma Banka Havalesi, Kredi Kartı
Para Çekme Banka Havalesi (Otomatik Ödeme)
Site Dilleri Türkçe
Telefon +90 850 303 6457
Whatsapp Var
E-Posta  info@miksone.com.tr, muhasebe@miksone.com.tr
Canlı Destek Yok
İletişim Formu Var

AVANTAJLAR

 • Doğrulanabilir Şirket
 • SSL Sertifikası Var
 • Reel Ticaret Alanları
 • Geniş Kapsamlı Hizmet Alanı
 • Açık Adres
 • İletişim Numarası
 • E-Posta Var
 • İletişim Formu
 • Whatsapp Var
 • Kredi Kartı İle Ödeme
 • Depo Limiti Yok
 • Ödeme Puanı Yok
 • Binary Sistemi
 • Kariyer Sistemi
 • Takım Kazancı
 • Yüksek Prim Kazancı
 • Otomatik Ödeme Sistemi

DEZAVANTAJLAR

 • Site İçi Canlı Destek Yok
 • Eksik Sayfalar Var (Gizlilik Politikası vb.)
 • Mobil Uyum Zayıf

Miksone ürün network sitesi bugüne dek tanık olduğumuz birçok sistemden farklı diyebiliriz. Her çiçekten bal alarak ortaya sunulan hoş bir sistem. Ayrıca güzel bir ekip çalışması ile çok ciddi kazançlar elde etmekte mümkün. Binary sistemini kurarak size ekip ağacı oluşturmanıza olanak tanıyan şirket, müşteri bulduğunuz takdirde %40 lara kadar komisyon ödemesi yapıyor.

Miksone Nedir? Nasıl Kazanılır?

İnternetten para kazandıran sistemler arasında yerini alan Miksone birçok hizmet alanında profesyonel hizmet sunarak kar payı, ekip kazancı ve satış ortaklığı yoluyla kazanç sağlayan bir platformdur.

Önceden projelendirilmiş sistem 2018 Nisan ayı ile faaliyetlerine kısmi olarak başlamış ve Mayıs ayı itibariyle tam anlamıyla olmasa da büyük bir kısmı tamamlanmış bölümleriyle kazanç kapısı haline gelmiştir.

Miksone Kazanç Yöntemleri

Sistemi tanıtmak, anlatmak saatler sürer. Çok geniş kapsamlı olarak kazanç yöntemi sağlayan şirkettin bu yöntemlerinden biraz bahsetmek gerekirse,

Reel Ticaret İle Kazandırmak ; Solucan yetiştiriciliği, solucan satışı, yerinde bakım ve solucan gübresi satışı gibi alanların yanı sıra otomotiv alanında da hizmet sunuyor. Yedek parça, alım ve satım, filo kiralama, günlük kiralama hizmetleri sunuyor. İnşaat ve Gayrimenkul alanında da pazar hizmeti veren Miksone, yap&sat, al&sat ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Sağlık, kasko, trafik ve diğer sigorta işlemlerini de Miksone yapmaktadır. Üstelik müşteriyi siz bulduğunuz zaman %40 lara kadar satış ortaklığı kazancı elde edebilirsiniz. Son olarak internet hizmetleri alanında SEO, SEM, Sosyal Medya, web yazılım ve mobil yazılım alanlarında faaliyetleri bulunuyor.

 • Paket Alarak Para Kazan : Şuan için sistemde Solucan paketleri mevcut. 250₺+K.D.V yani 295₺ ‘lik starter pack ile sisteme başlayabilirsiniz. 50bin ₺ ‘lik pakete kadar olmak üzere toplam 9 paket bulunmaktadır.
 • Tavsiye Primi ile Para Kazan : Sizler aracılığıyla sisteme yatırım yapanların yapmış olduğu yatırımdan %15 yatırım kazancı elde edersiniz. Şuan birçok sistem ile kıyaslandığında en yüksek kazanç oranını sağladığı söylenebilir.
 • Takım Kazancı İle Para Kazan : Binary sistemi ile kurmuş olduğunuz takımlardan da ekstra kazanç elde edebilirsiniz. 1.seviye, 2.seviye, 3.seviye, 4.seviye, 5.seviye ve 6.seviye olmak üzere 6 katmanlı seviyeden binary takım kazancı elde edebilirsiniz.
 • Ticari Yönlendirme İle Para Kazan : Şirket satış ortaklığı mantığı ile çok güzel kazançlar elde etmenize olanak tanıyor. Şuan için sigorta bölümünün aktif olduğu söylenebilir. Miksone yatırım sitesi yapmış olduğu sigorta işlemlerinden sizlere satış ortaklığı kazancı sunuyor. Örneğin kasko yaptırmak isteyen bir yakınınız var. Yakınınızı Miksone danışmanlarına yönlendiriyorsunuz ve en iyi teklifi sunuyor. Şirket bu sigorta çalışmasındaki danışmanlık ücretinin %40 ‘ını müşteriyi getirene veriyor. Çok yakın bir amanda uçak bileti, transfer hizmetleri gibi bölümlerden de ticari yönlendirme kazançları sağlayabilirsiniz.

Miksone Güvenilir mi? 

Miksone giriş adresi üzerinden siteye üye olabilir yada yazı içerisindeki kayıt butonlarını tıklayabilirsiniz. Miksone güvenilir mi sorusuna olumsuz bir şey yazmak şuan için mümkün değil. Sistem gayet başarılı bir şekilde kurulmuş ve satış ortaklığı üzerinden faaliyet gösteriyor. Birçok kişinin tereddütü elbette acaba Bakanlık denetlemesine girer mi sorusu oluyor. Denetleme olur mu, olmaz mı bunu şimdiden bilemeyiz. ParaParala miksone yatırımı yaptı ve ilk ödemesini aldı. Sistem yeni ve giriş yapmak isteyenler için tam zamanı.

Miksone Para Yatırma ve Para Çekme

Sistem size 2 yöntem sunmaktadır. Banka Havalesi/EFT ve kredi kartı ile paket satın alabiliyorsunuz. Kuveyturk, Garanti Bankası ve İş Bankası ile çalışan Miksone, şirket hesaplarını kullanmaktadır. Para yatırma işlemlerinizde %18 K.D.V. kesintisi olduğu gibi %20 ‘de para çekimlerinizde gelir vergisi kesintiniz var. Miksone kazanç tablosunu önümüzdeki günlerde sisteme ekleyeceğiz.

Miksone kazançlarınız için sisteme para çekme talebi vermeniz gerekmiyor. Her ayın 15 ve 30.günü referans prim hakedişleri tanımlamış olduğunuz banka hesabına otomatik olarak yatmaktadır.

Binary ve Manching kazançları ise bir önceki aydaki gün sayısına göre hesaplanır ve her ayın 15.inde otomatik olarak banka hesabınıza yatar. Örneğin Mayıs ayının 18inde yatırım yaptıysanız ay içerisindeki 13 günlük süreçteki kazancınız net hakedişinizdir.

Miksone ParaParala Whatsapp Grupları

Miksone sistemine ParaParala aracılığıyla kayıt olan üyelere konu hakkında detaylı bilgileri whatsapp grubundan veriyoruz. Sisteme kayıt olduktan sonra minimum pakette olsa satın almanız gerekiyor. Aksi durumda kazanç sistemlerinden faydalanamazsınız. Sisteme katılmak isteyenler aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak whatsapp grubumuza katılabilir.

PARAPARALA MİKSONE GRUBUNA KATILMAK İÇİN TIKLAYIN

 

Sisteme katılıp, minimum yatırımda olsa paket satın alan alt üyelerimizi ParaParala takımına alıp, referans bulmalarını, takım kurmalarını kolaylaştırıyoruz. Hemen Miksone üye ol, paketini al ve ParaParala Miksone yatırımcılar whatsapp grubuna seni de alalım, takımınızı kurarak kazanç sağlamanıza yardım edelim.

EDİTÖRÜN YORUMU
Miksone uzun bir aradan sonra ParaParala olarak yatırım yaptığımız bir sistemdir. Şirketin aktivitelerinin henüz yeni olması ile birlikte yatırım için uygundur diyebiliriz. Bu tip sistemlerde ilk giriş yapanların kazançlı olduğunu hatırlatmaya gerek yok. Minimumda olsa paket satın alarak bu sisteme katılmanızı öneriyoruz! Miksone kazanç planları ve şirket varlığı ile beğenilecek bir sistemdir. Eğer ParaParala referansı ile üye olursanız elinizden tutuyor, sizlere hızlı, fazla kazanç için yardımcı oluyoruz.

UYARI | | ParaParala Yönetim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz