Miksone Bursa Ziyaretimiz
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

2018 yılının mayıs ayında faaliyetlerine başlayan Miksone her geçen gün kitlesini genişletirken, Bursa ‘da gerçekleştirdiği etkinliğe katılarak şirket ofisini, sanayi bölgesinde yer alan işletmelerini, Franchising verdiği işletmeyi yakından ziyaret ettik.

Miksone Eğitim ve Sıkça Sorulan Sorular

Şirketin Tiara Termal Hotel ‘de vermiş olduğu eğitimde şirket hakkında merak edilen bütün sorular şirket yönetimi, eğitim kadrosu ve şirket içerisindeki deneyimli Network uzmanları tarafından cevaplandırıldı. Ürün networkü ve profesyonel Binary sistemi kullanan şirket reel ticaret alanlarının tüm detaylarını gelen ziyaretçiler ile tüm detaylarına kadar paylaştı.

Solucan yerinde bakım hizmeti satışı gerçekleştiren firma internetten para kazandırıyor fakat bildiğimiz ponzi, saadet zinciri gibi mantıktan çok uzakta. Daha çok ürün networkü olarak adlandırabileceğimiz bu sistemde kırmızı kaliforniya solucanlarını satan şirket sizlerin adına tesislerinde bu solucanlara yerinde bakım ücreti uygulaması yaparak yasa dışı faaliyete düşmeden bilinçli bir şekilde ürün satışı gerçekleştiriyor. 1 yıl sonra da solucanlarınızın karından sizlere pay veriyor ve isterseniz solucanlarınızı yerinde bakım hizmeti sonrası sizlere gönderiyor. Eğer solucanlar adresime gönderilmesin diyorsanız 1yıl sonunda şirkete form veriyorsunuz. Bu form doğrultusunda şirket sizin solucanlarınızı piyasa değerinin altında olmadan satın alıyor. Yani ekstra bir kazançta 1yıl sonunda alabiliyorsunuz. Miksone yatırım şirketi olarak faaliyet göstermediği için önü uzun yıllar açık.

Miksone sigorta hizmetleri, internet hizmetleri, otomotiv yedek parça, filo kiralama gibi birçok alanda da faaliyetlerini gösteriyor.

Miksone Kafe 1453 Franchising Hizmetlerini İşletiyor

Oldukça eski markalardan birisi olan Asırlık Kahve 1453 ‘ün Franchising yönetimini de alan şirket Türkiye genelinde bayilikler vermeye başladı. Bursa’da ki şubesini ParaParala ekibi olarak ziyaret ettiğimizde kendilerine özgü üretimleri ve şık paketlemeleri ile müşterilerin dikkatine çeken bir ürün olduğu ortada.

Bizleri misafir eden Miksone Franchising Bursa bayisi Kafe 1453 harika bir hizmet sunuyor.

Miksone Franchising Kafe 1453 Fotoğraf Galerisi

Miksone Otomotiv Sanayi Bast Debriyaj

Yine Miksone bünyesinde bulunan ve Türkiye’de ki 4 büyük firmadan birisi olan Bast Debriyaj Bursa’nın Nilüfer ilçesindeki Organiza Sanayi Bölgesi içerisinde hizmet veriyor. Türkiye piyasasının çok büyük bir bölümüne hakim olduğunu öğrendiğimiz bu firma OSB ‘de üretimlerini, simülasyonlarını ve testlerini bitirdiği projelerini seri üretime geçirerek dünyanın dört bir yanına pazarlıyor. Önümüzdeki günlerde Avrupa’da da büyük bir depo açılışı yapılacağı ve Avrupa’ya daha hızlı dağıtım yapılacağını da öğrendik. Bast Debriyaj sektörde öncü olmaya aday bir firma.

Miksone Otomotiv Sanayi Foto Galeri

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Miksone Genel Merkezi Ziyaret Edildi

Firmanın operasyonlarını yürüttüğü genel merkezde Bursa’da. Şirketin bürosunu ve personellerin çalışma ortamlarını, toplantı salonunu yakından görme fırsatı yakaladık. Son derece modern ve ferah bir çalışma ortamı yaratılmış. Dipnot olarakta belirteceğimiz bir husus var. Mayıs ve Haziran aylarında hizmet alan ve adreslerden geri dönen onlarca fatura ofiste bekliyor.

Miksone Genel Merkez Foto Galeri

Miksone Whatsapp Bilgi HattıMiksone güvenilir mi sorusuna vereceğimiz çok net bir cevap var elbette. Öncelikle bilinmesi gerekir ki şirketin kuruluşu, faaliyeti, işletilmesi çok akıllıca kurulmuş. Kanunu yıpratacak, kanun dışı yapılanma, yasal olmayan kuruluş biçimi gibi modellerden çok uzakta. Ürün networkü olarak bildiğimiz ve Avon, Huncalife, Forever Livings, Herballife mantığı ile işleyen bir sistemdir. Farkı ise kozmetik yerine daha farklı sektörleri tercih etmesidir.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından denetlenecek olsa sistemin işleyişi olarak mevcut kanunlara göre dizayn edildiği gözükmektedir. Ve kesinlikle sanal bir ürün satışı yoktur. Tamamen gerçek bir hizmet satılmaktadır. Miksone yorumları olarak önümüzdeki günlerde güzel şeyler duyacağımız ortada. Bu ticaret modeli yıllarca sorunsuz bir şekilde işletilebilir. Tabi ki şirketin alacağı kararları bilemeyiz. Miksone paramızı değerlendirebileceğimiz bir iş modelidir diyebiliriz. Miksone iletişim ve bilgi almak için whatsapp ekibinden bilgi alabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz