Miksone CNR EXPO
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Miksone Bilişim Anonim Şirketi 2018 yılının mayıs ayından beridir aktif olarak faaliyet gösteren, ticari anlamda bir çok sektörde pazar payı edinmiş şirketlerden birisidir. Doğru strateji ile kurulmuş ve akıllı hamleleriyle gerçek ticaretini bilişimin algoritmalarıyla harmanlamış şirket 11-14 Ekim 2018 arası Franchising modellerinden 1453 Kahvenin tanıtımını gerçekleştiriyor.

Miksone Kafe 1453Miksone CNR EXPO Fuar Merkezinde

11 Ekim – 14 Ekim 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek olan Uluslararası CNR EXPO fuar merkezi dünyanın dört bir yanından şirketleri ağırlıyor. Bu şirketler arasında ülkemizi temsil eden markalardan birisi olan Miksone ‘da yerini alıyor. Kahve 1453 markası ile yerini alacak olan firma aynı zamanda Kafe 1453 Franchising modelleri hakkında da fikir almanız için iyi bir olanak.

Kafe 1453 Bursa Mekanını Gördük

Geçtiğimiz aylarda Miksone franchising mekanlarından birisi olan Bursa’da ki Kafe 1453 mekanını gezmiştik. Son derece nezih ve kaliteli dekorasyonuyla yudumladığımız kahvelerin tadı ise efsane! Kesinlikle kahveyle arası olmayanların bile keyifle yudumlayacağı kahveler marketlerde yerini almaya başladı.

Miksone Nedir?

Miksone ülkemizde gerçek ticarete dayalı olarak kırmızı kaliforniya solucanı yerinde bakım hizmeti, emlak ve gayrimenkul, sigorta hizmetleri, Franchising, internet hizmetleri, uçak bileti, otel rezervasyon hizmetleri ve transfer hizmetleri gibi birçok alanda faaliyet gösteren bir şirkettir.

Bireysel Olarak Ekmek Kapınız Olabilir!

Miksone, sadece marketlerde yerini alan Kahve 1453 tanıtımı için CNR Fuarda yerini almıyor. Bireysel olarak Miksone iş kollarına müşteri getirerek para kazanabilirsiniz. Nasıl mı?

Miksone şirketinin resmi sitesine üye olarak şirketin bağımsız bir distribitörü olabilirsiniz. Türkiye’de açılmaya başlayan Kafe 1453 mekanlarının yeni müşterilerini şirkete yönlendirerek şirketin karına kar ortağı olabilirsiniz! Aynı şekilde otel rezervasyonlarını, uçak biletlerini Miksone adına satarak ciddi gelirler elde edebilirsiniz!

Çok daha fazla bilgi edinmek için 11-14 Ekim 2018 tarihleri arasında İstanbul CNR EXPO fuar merkezinde firma yöneticilerini ziyaret edebilirsiniz!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz