Midyeavı
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

MidyeAvı (Konu 19.06.2017 Güncellendi)

Kuruluş Tarihi :   Nisan 2017
SSL Sertifika :   Yok
Şirket Adı :   Şirket Değil
Şahıs Adı :   Ahmet Burak Denizhan
Vergi Dairesi :   Vergiye Kayıtlı Değil
Hizmet Alanı :   x
Ödeme Puanı :   Yok
Depo Limiti:   Yok
Bonus :   Var
Para Yatırma :   İninal, Papara
Para Çekme :   Papara
Site Dilleri :   Türkçe
Telefon :  05347794038
 Whatsapp :  Yok
 E-Posta :   midyeavidestek@gmail.com
 Adres :   Küçükçekmece/İSTANBUL
 Canlı Destek :  Yok

AVANTAJLAR

 • Alternatif Tasarım
 • İrtibat Bilgileri Mevcut
 • Ödeme Puanı, Depo Yok
 • Bonuslar Var

DEZAVANTAJLAR

 • Şirket Değil
 • SSL Sertifikası Yok
 • Vergiye Mükellef Değil (Yasadışı Oyun)
 • Ödeme Yöntemleri Az
 • Çekim Yöntemi Az
 • Güven Vermiyor

Henüz çok yeni olan bir oyun olan Midyeavı oyunu son zamanlar en fazla konuşulan, merak edilen oyunlardan birisi oldu. Peki midye avı oyunu nedir? Nasıl oynanır ve midyeavı güvenilir mi?

Midye Avı Nedir? Nasıl Oynanır?

Midyeavı oyunu içerisinde deniz araçları satın alırsınız ve denizden midye toplamaya başlarsınız. Toplamış olduğunuz midyeleri inci bakiyeye çevirsiniz. Biriken inci bakiyeniz ile dilerseniz yeni bir deniz aracı alır, isterseniz 1000 inci bakiye olduğunda TL’ye çevirebilirsiniz. Oyuna başlarken 100 inci değerindeki Bot ile oyuna başlarsınız. Saatte 10 midye üretir. Günlük 240 midye üretir.

Midye Avı Oyunu Market Öğeleri

Burası satın alabileceğiniz deniz araçları, inciler, limanları kapsar. Aynı zamanda level bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

 • Deniz Araçları : Midye toplamak için deniz aracı satın alırsınız. Araç çeşitlerine baktığımızda Boat, sandal, tekne, yat, gemi ve kara inci vardır.
 • İnciler : Oyundaki deniz araçlarını almanız için olması gereken oyun parasıdır. 12 TL ‘den 285 TL ‘ye kadar inci paketleri buradadır.
 • Seviyeler : Burada seviye 2, seviye 3 ve seviye 4 olmak üzere 3 adet farklı paket vardır. Yapmanız gereken level atlamak için 330 TL ödemektir.
 • Limanlar : Liman kurmak istiyorsanız buradan 200 TL ödeyerek kendi limanınızı kurabilirsiniz.

Midye Avı Oyunu Güvenilir mi?

Oyunun çok yeni olduğunu söyledik. Dikkatleri çeken bir oyun olduğu sizlerden gelen inceleme taleplerini görünce anlamak güç olmadı. Oyunda belirtilen irtibat numarasından oyun yönetimine ulaştık. Oyunun bireysel olduğunu ve henüz şirket çalışması olmadığını öğrendik. Şirket çalışmaları için kısa süre içerisinde çalışmalar başlayacakmış. Böyle durumlarda sözlere değil, kanıtlanabilen materyaller önemlidir. Dolayısıyla Midyeavı güvenilir mi sorusuna cevabı kendiniz verebilirsiniz. Oyunun piyasada ne kadar tutunabileceği şaibeli.

ParaParala Midye Avı Oyununa Yatırım Yapar mı?

Oyunun çok yeni olması bir avantaj olarak gözükebilir. Birçok oyunun birkaç ay içerisinde kapatıldığını ve ilk 3-4 ay sorunsuz ilerlediğini gördüğümüz için tam zamanı algısı oluşabilir. ParaParala ekibi olarak oyunun yapısını beğendiğimizi fakat yatırım yapabileceğimiz kadar güven duymadığımızı belirtebiliriz. Genç arkadaşlar böyle bir alternatif site kurmuş. Onların hayallerine destek çıkmak istiyorum diyorsanız batağına, çıkarına zar sallayabilirsiniz.

EDİTÖRÜN YORUMU
Bu aralar popüler oyunlar arasında yerini alması oyun için gayet iyi bir izlenim oluşturuyor. Oyun yönetimi şirketleşirse kazanabilir. Aksi durumda oyunun çok uzun ömürlü olacağını düşünmüyoruz. Oyun anasayfasında ”Sitemiz SSL Sertifikası ile korunmaktadır.” uyarısı var lakin oyunun hiçbir sayfasında bu sertifika gözükmemektedir. Oyunun hala anasayfasında test amaçlı ”testimonial” yorumları duruyor. Bunlar panelden yönetici tarafından ayarlanabilen ve gereksiz eklentilerdir. Yani orada bu oyun çok güzel çok büyük paralar kazandım diyebilecek Osman Kaptan’a güven duyulmaz.

UYARI | | ParaParala Yönetim

3 YORUMLAR

 1. Midye Avı oyununa para yatıranlar ve yatırmayanlar para çekme taleplerinde bulunmuşlar, site kaç aydan beri iletişim bölümlerinin hiçbirinden cevap vermiyormuş, yani sitenin terkedildiğini ve SCAM çıktığını söylediler. Siteye para yatırmış olanlar (bunlardan biri de arkadaşım) oyunun kullanıcı sözleşmesinde geçen 7.,8. ve 9. maddelerini (aşağıda yazılıdır) kullanarak yatırdıkları paraları geri iade alabilirler mi?

  7. Geri Ödeme
  a. midyeavı.com sitesi kapanması veya geçici bir süre için durdurulması halinde kullanıcının yatırmış olduğu para, çektiği paradan düşülerek %15 kesinti ile kullanıcının hesabına 1 hafta içerisinde iade yapılır.

  8. İade Şartları
  a.Midyeavi web sitesine yatırım yapan kullanıcılar ticaret kanunu yönetmeliğinin belirlemiş olduğu 14 gün ya da bazı özel durumlara göre 3 ay içinde cayma hakkını kullanarak, noter aracılığıyla kullanıcı sözleşmesinin ilgili hükümlerine uyulmadığını gerekçe göstererek cayma hakkını kullanabilirler.
  b.Midyeavi site yönetimi uygun gördüğü durum da kullanıcının sisteme yatırdığı toplam yatırım meblağsını günlük 5 TL hizmet bedelini ve %20 havale/eft masrafını düşerek kullanıcıya iade edip kullanıcının yatırım hesabını kapatabilir.
  c.Kullanıcı sistemden para çekimi gerçekleştirmiş ise 8. maddenin a ve b bentleri geçersiz sayılır ve kullanıcı hiç bir hak talebinde bulunamaz.

  9.Uygulanacak Hükümler – Yetkili Mahkeme ve İcra Daireleri
  a.Bu sözleşme ile ilgili olarak çıkabilecek bütün ihtilaflarda öncelikle bu sözleşme hükümleri, bu sözleşmede bulunmayan hükümlerde ise Türk Kanunları (Borçlar Kanunu, Türk Ticaret Kanunu vesair) uygulanacaktır.
  b.İş bu sözleşmeden dolayı doğacak bütün ihtilaflarda İstanbul Mahkemeleri ve İcra daireleri yetkilidir.

   • Admin bey yemin ediyorum yerden göğe haklı çıktınız 🙂 Ne canlı sohbet, ne de emailden cevap yok, verilen numara ve adres de sözde kurulan şirletin değil oyun oynayan sıradan bir vatandaşınmış, oyunla hiçbir ilgisi yokmuş, o da oyunu çoktan bırakmış!!! Çünkü arayıp konuştuk ve konuşmaları çok soğuknbe ruhsuzcaydı, konuşma biter bitmez pat diye telefonu da kapadı. Oyun bu zamana kadar hiç ödeme bile yapmamış ve oyun şu anda tamamen terkedilmiş durumda!!! Evet, oyunu kuran ponzi gençlerin dolandırıcı hayallerine ortak olmak isteyenler bu zarı sallayarak bu bataklığa para yatırarak ortak olmuşlar.
    Peki, oyuna yatırım yapanlar oyun sözleşmesinin yukarıda verilen maddelerine dayanarak haklarını arayabilirler mi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz