MeYazılım
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Son zamanlar oyun ve yatırım sitelerinden alınan SMS mesajları kullanıcıları hem çıldırttı, hem düşündürdü. Oyun sektörünün öncü yazılım firması MeYazılım bu konu ile ilgili olarak bazı şeyleri açığa çıkartmamıza yardımcı oldu.

Data Satışları Yapabilirler Dedik

Birçok site kullanıcı dataları satmaktadır. Bu yüzden oyunlar tarafından almış olduğunuz SMS mesajları ile çıktığımız yolda ufak bir ihtimal olarak gördüğümü MeYazılım cephesinden hem bilgiler aldık, hem duyurularını gördük. Bizlere sormuş olduğunuz sorulara karşı ”MeYazılıma sorun data satmış olabilirler” demiştik. Bugün MeYazılım ile görüşme sonrasında data alım, satım yapılmadığı tarafımıza bildirildi.

Kayıt Olduğunuz Oyun Data Saklar

Data yani kullanıcı bilgileri bir oyun yada yatırım sitesi için önemli bir adımdır. Fakat bu dataların temin edilmesi o oyun şirketleri tarafından sağlanmaktadır. Daha basit bir örnek ile anlatmak gerekirse,

Bir oyuna kayıt oldunuz ve telefon numaranızı yazdınız. Şirket sizin datanızı tutar. Reklam çalışmalarında kullanarak sizleri yatırıma SMS yoluyla teşvik edebilir. Oyun kapandıysa ve farklı bir oyun adı altında yine SMS aldıysanız 2 seçenek vardır. Ya datalarınız satılmıştır, yada yeni bir isim ile datalar kullanılmıştır.!

Yasal Boyutları Aşmadan!

Türkiye Cumhuriyeti hukukunda bazı tanımlar vardır ve karşılığı cezai işlemdir. Eğer ticari bir ünvan, tescil edilmiş bir marka hakkında olumsuzluk oluşturacak bir kelime yada cümle kurulmuşsa karşılığı ağır olabilir. Bu yüzden sizlere  dolaylı yollardan anlamanız gerekenleri belirtmek istedik. Bazı isimler alenen kullanılamaz bunu aklınızdan çıkartmayın! Sadece dikkatli olun!

MeYazılım Açıklaması

Duyuru ! : Lütfen Dikkat Me Yazılım Hiç Bir Sistem Verilerinin Satışını Ve Alışını Gerçekleştirmemektedir. !!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz