Mandal Süsleyerek Para Kazanabileceğinizi Biliyor muydunuz

Evde Mandal Süsleme İşi

Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Son zamanlarda artış gösteren ev işlerine her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Çok fazla kazanç sağlamasa da oldukça eğlenceli olan bu iş, kişilerin bütçesine katkıda bulunmasına yardımcı oluyor. Mandal süsleme diye bahsedince aklınıza hiçbir şey gelmeyebilir. Genellikle tahta mandallar kullanılarak yapılan bu iş, hediyelik eşyalarda kullanılmak amacıyla üretiliyor. En çok para kazandıran işler arasında olmasa da haftalık olarak 400 TL’ye kadar kazanç elde edebiliyorsunuz. Tabi kazanacağınız tutar sizin azminize ve başarınıza göre farklılık gösterecektir.

Mandal Süsleme Nasıl Yapılır?

İşi yapmaya karar verdiyseniz önünüzde iki farklı seçenek bulunuyor. İsterseniz, bu işi yaptıran firmalarla (hediyelik eşya dükkanı v.b) anlaşma sağlayarak kilo başı çalışabilirsiniz. Veya tek başınıza bu işi yapabilir internet üzerinden açacağınız sayfalarda satabilirsiniz. İnternet deneyiminiz ve sosyal çevreniz azsa ilk seçeneği tercih etmenizi öneririm. Eve iş veren firmalar, gönderilen mandallara size belirtilen şekilde süslemeler yapmanızı istiyor. Tahta mandallara kolaylıkla yapılabilen süslemelerde boyama, kurdele, fiyonk gibi materyaller kullanabiliyorsunuz. Değişik ve farklı tasarımlarda oluşturulan bu mandallar farklı boyutlara sahip olabiliyor. Standart olan bir mandalın işlemi oldukça basitken, minik mandallar biraz uğraştırıcı olabilmektedir.  Evde para kazanmak için neler yapabilirim iyen kişiler, bu işi mutlaka denemelidir. Oldukça eğlenceli olan bu iş hobi olarak da kullanılabiliyor. Süslenen bu mandallar çerçeve, nikah şekeri gibi ürünlerde kullanılabiliyor. Anlaşma yaptığınız firma, gereken tüm malzemeleri size teslim eder.

Ne Kadar Kazanç Sağlanır?

Bu işten kazanacağınız tutar, size ve firmaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Firmalarda iş yapmaya karar veren kişiler, mandal başına 10-40 kuruş arasında kazanç elde edebiliyor. Tabi bu tutar istenilen süslemeye göre değişkenlik gösterebiliyor. Bireysel olarak işi yaptığınız zaman, tüm malzemeleri siz alacağınız için kendi fiyatınızı belirleyebilirsiniz. Düzenli olarak bu işi yapan ve hızlı olan kişiler, haftalık ortalama 400 TL’ye kadar kazanç elde edebiliyor. Bu kazanç size yeterli gelmiyorsa, sitemizde yayınlanan en çok para kazandıran işler sayfalarını inceleyebilirsiniz. Firmalardan iş almadan önce, sizden kaparo adı altında talepte bulunan kişilere itibar etmemenizi öneririz.

 

evde ne iş yapabilirimpara kazanma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz