ad

Yazar hakkında

Emrah Ilhan

paraparala

www.ParaParala.com / Yönetici

İlgili Yazılar

Bir Yorum

 1. 1

  AYTUĞ

  Baştan söylüyorum paraparala ekibi bu laflarım size değil..
  Yaaa bakın ben bu oyun açıldığından beri oynuyorum. Bu insanlar yani madenim yöneticileri maalesef ki 5 kuruş etmeyen insanlarla uğraşmaktan böyle sıkıntılar çıkıyor.
  Buda neyden kaynaklanıyor ; Yeni açılan bir oyunun bir anda geniş bir aile kitlesine ulaşıp yükselişe geçmesiyle geriye kalan bu tür oyunların birleşip bir anda madenim oyununa karşı cephe almasından dolayı adamlar oyuna bir türlü konsantre olamadı bir kaç aydır.
  Üstüne üslük bide ödeme alamayan veya geciken üyelerin değişik sitelerde madenimi kötülemesi çıktı.
  Bir insanın bir yere kadar sabrı vardır. O sabır bittiği yerdede inat meydana çıkar. Herifler zaten diğer paralı oyunlarla tek başına mücadele etmeye çalışıyor. Siz oynadığınız oyuna bu kötü günlerinde destek çıkacağınıza tam tersine köstek oluyorsunuz. Siz böyle konuşmaya kötülemeye devam ettiğiniz sürece herifler yatıracağı para varsa bile inadına yatırmıyor. Sürekli küfür kıyamet gidiyorsunuz adamların forumda ne anası kaldı ne avradı. Madenim yöneticileri sizin gibi dümbüklerin yüzünden forumuda kapamak zorunda kaldılar.
  Herifler akıllı ödemeden önce normal paranızı yatırırken 10 numara oluyolar öve öve bitiremezsiniz ananızdan babanızdan kıymetli olur. Ama sonradan böle seyler meydana gelince hemen bas küfürü kötüle siteye karsı hemen cephe al amk.
  Sizin yüzünüzden bizde bu olaylardan etkileniyoruz.
  Siz bi çenenizi kapatın adamlar şu diger oyun siteleriyle bi problemlerini çözsünler ama siz ALLAH askına biraz susun madenimle bu kadar ugrasmayın yeri geldi kiranızı elektriginizi suyunuzu dogalgazınızı bu oyunla ödediniz yeri geldi paraya sıkıstınız oyundaki parayı cektiniz birazda olsa sizi rahatlattı. Bunları düşünün bu kadar gömmeyin artık yeter amk ya.
  Şu zor günler bitsin eski günlerin performansını tekrar yakalasınlar türkiyenin en iyi ve en güvenilir para kazandıran oyunuda secilmezse bende adam değilim.

  LÜTFEN BU OYUNA BİRAZCIK DESTEK OLALIM ARKADASLAR… ÇÜNKÜ BU OYUN KADAR İÇERİĞİ GÜZEL VE MANTIKLI HAREKET EDENE EN KISA ZAMANDA BU KADAR FAZLA PARA KAZANDIRAN Bİ OYUN DAHA GÖREMEZSİNİZ….

  Yanıt

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ParaParala.com Türk Patent ve Marka Kurumu Tarafından Korunmaktadır. | © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. ParaParala.com isimli web sitesinin Bütün yazılı ve görsel materyalleri Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmış olup hiçbir şekilde izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz. ParaParala.com bir yatırım şirketi yada aracı paravan değildir. ParaParala bağımsız olarak inceleme ve analizler yaparak yorumlarını belirten bir markadır. Yapılacak yada yapılan yatırımlardan ParaParala sorumlu değildir. Yapacağınız yatırımın bilincinde olarak yatırım yapmanız önemle rica olunur!

BİRİKİMLERİNİZE DEĞER KATIYORUZ

AlphaLüx

 •  Ücretsiz Kayıt Ol 
 •  Yatırımını Yap 
 •  360 Günde 2.6 Katı Geri Al 
 •  Güveniniz Asla Sarsılmayacak! 
TIKLA ÜCRETSİZ KAYIT OL
Görsel Tasarım : ParaParala
Görsel ve materyaller izinsiz kullanılamaz:
 
close-link