Madenim giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

18 Şubat 2017 tarihinde faaliyetlere geçen Maden.im oyunu yaklaşık 2 aydır durgunluğunu ve suskunluğunu koruyor. Şirket bazında hizmet veren Maden.im , kullanıcı yorumları ve şikayet konuları ile karşımıza çıkıyor. Birçok kullanıcının tarafımıza ulaştırdığı konuları sizlerle paylaşmayı doğru buluyoruz.

Maden.im Şikayetleri

Oyunun yaklaşık 2 aydır çok durgun olduğunu biliyoruz. Şirket maddi sıkıntıların olduğunu da inkar etmiyor. Birçok oyuncunun haftalardır ödeme alamadığını söyleyebiliriz. Uzun zamandır devam eden bu ödeme probleminin ne zaman çözüleceği bilinmiyor. Sistemdeki ödemeler bölümüne baktığımızda 57 kişinin 5 Temmuz 2017’de ödeme aldığını görüyoruz. Maden.im ödeme şikayetleri dışında çok fazla şikayet alan bir oyun değil. Birçoğumuz oyunları kazanç elde etmek için tercih ettiğimiz için bu sorunun çok ciddi olacağını biliyoruz.

Maden.im Kullanıcı Yorumları

Oyunu oynamaya başlayanlar kısa bir süre içerisinde yatırım yapmadan çekim talebi verilmediğini farkettiğinden dolayı olumsuz yorumlar yapmıştı. Oysaki oyun yönetimi bunu en başından zaten açıklamıştı. Maden.im kullanıcı yorumları genel anlamda bakıldığında olumsuz değil ödeme sorunları dışında. Aksine güveni iyi vermiş olacak ki hızla büyümeyi başardı. Sonuç olarak baktığımızda Maden.im ödeme sorunu devam ediyor. Dolayısıyla artık eski güveni kalmadı. Şirket rakip oyunların aldığı cepheden, yönetim içerisindeki kişilere kadar birçok kişinin bu sorunlara neden olduğunu açıklamıştı.

11 gündür sessizliğini koruyan Maden.im yönetimi en azından 2-3 günde bir oyuncularına rapor etmesi gerekiyor. İnsanlar sistemin akıbetini merak ediyor. Ve sessiz geçen her gün maalesef ki oyuna olan güveni yerlere indiriyor. Birçok oyuncunun sahipsiz bir oyun içerisinde zaman geçirdiği ortada. Çok acil bir şekilde yönetim varlığını hissettirmeli.

ParaParala Yorumu : Şubat ayında sisteme dahil olan oyun maalesef ki 3 ay sonra sıkıntılar yaşamaya başladı. İlk zamanlar aldıkları yatırımları iyi değerlendiremediklerini düşünüyoruz. Bu nedenler oyunun ilk yatırımcılarının ödemeler almaya başladığında oyun kasasının eridiğini düşünüyoruz. Alınan yatırımlara bakıldığında sistemin birkaç ay önceden patlak verdiğini görmek mümkün. Dolayısıyla şirket içi hortumlama olma ihtimali yüksek. Bu yüzden bu patlak birkaç ay önce karşımıza çıktı.  Maden.im şikayet ve kullanıcı yorumları şirkete karşı bir koz olarak kullanılabilir hale geldi. Bunun sorunu oyuncular değil, şirketi koruyup kasasını koruyamayan yöneticilerdir. Çok acil bir şekilde yönetim bir açıklama daha yapmalı. Büyük bir aile olduğunu söyleyen oyun yönetimi ailesine karşı fazlasıyla sorumsuz diye düşünüyoruz. ParaParala olarak Maden.im yönetimine sesleniyoruz. Madem büyük bir aile olduğunuzu düşünüyorsunuz öyleyse aile bireylerinize karşı sessiz sedasız kalmayın. Varlığınızı 2-3 günde bir hissettirin!

1 YORUM

 1. Baştan söylüyorum paraparala ekibi bu laflarım size değil..
  Yaaa bakın ben bu oyun açıldığından beri oynuyorum. Bu insanlar yani madenim yöneticileri maalesef ki 5 kuruş etmeyen insanlarla uğraşmaktan böyle sıkıntılar çıkıyor.
  Buda neyden kaynaklanıyor ; Yeni açılan bir oyunun bir anda geniş bir aile kitlesine ulaşıp yükselişe geçmesiyle geriye kalan bu tür oyunların birleşip bir anda madenim oyununa karşı cephe almasından dolayı adamlar oyuna bir türlü konsantre olamadı bir kaç aydır.
  Üstüne üslük bide ödeme alamayan veya geciken üyelerin değişik sitelerde madenimi kötülemesi çıktı.
  Bir insanın bir yere kadar sabrı vardır. O sabır bittiği yerdede inat meydana çıkar. Herifler zaten diğer paralı oyunlarla tek başına mücadele etmeye çalışıyor. Siz oynadığınız oyuna bu kötü günlerinde destek çıkacağınıza tam tersine köstek oluyorsunuz. Siz böyle konuşmaya kötülemeye devam ettiğiniz sürece herifler yatıracağı para varsa bile inadına yatırmıyor. Sürekli küfür kıyamet gidiyorsunuz adamların forumda ne anası kaldı ne avradı. Madenim yöneticileri sizin gibi dümbüklerin yüzünden forumuda kapamak zorunda kaldılar.
  Herifler akıllı ödemeden önce normal paranızı yatırırken 10 numara oluyolar öve öve bitiremezsiniz ananızdan babanızdan kıymetli olur. Ama sonradan böle seyler meydana gelince hemen bas küfürü kötüle siteye karsı hemen cephe al amk.
  Sizin yüzünüzden bizde bu olaylardan etkileniyoruz.
  Siz bi çenenizi kapatın adamlar şu diger oyun siteleriyle bi problemlerini çözsünler ama siz ALLAH askına biraz susun madenimle bu kadar ugrasmayın yeri geldi kiranızı elektriginizi suyunuzu dogalgazınızı bu oyunla ödediniz yeri geldi paraya sıkıstınız oyundaki parayı cektiniz birazda olsa sizi rahatlattı. Bunları düşünün bu kadar gömmeyin artık yeter amk ya.
  Şu zor günler bitsin eski günlerin performansını tekrar yakalasınlar türkiyenin en iyi ve en güvenilir para kazandıran oyunuda secilmezse bende adam değilim.

  LÜTFEN BU OYUNA BİRAZCIK DESTEK OLALIM ARKADASLAR… ÇÜNKÜ BU OYUN KADAR İÇERİĞİ GÜZEL VE MANTIKLI HAREKET EDENE EN KISA ZAMANDA BU KADAR FAZLA PARA KAZANDIRAN Bİ OYUN DAHA GÖREMEZSİNİZ….

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz