Madenim giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Uzun zamandır hizmet veren ve 100bin kullanıcıya doğru ilerleyen Maden.im oyunu son zamanlar oldukça fazla şikayet aldı. Sosyal medyanın birçok yerinde gördüğümüz bu şikayetler elbette oralarla sınırlı değildi.

ParaParala ‘ya Mesajlar Yığıldı

Özellikle haziran ayında şirketin çok fazla ödeme talebini gerçekleştirmediğini üzülerek öğrenmiş bulunuyoruz. Birçok kullanıcı ParaParala facebook fan sayfasına, E-posta adresine konu ile ilgili şikayetlerde bulundu. Birçok yorum arasında da mevcut olan farklı kullanıcı şikayetlerine baktığımızda acaba maden.im oyunu ne olacak sorusu geliyor akıllara.

Maden.im Oyunu Kapatılacak mı?

Maden.im oyunu kapanışa doğru gidip gitmediği henüz meçhul. Oyun hakkında çok net bir şey demek mümkün değil. Oyunun forumundan bilgi edinmeye çalıştığımızda yaklaşık 1 ay kadar önce ödemeler hakkında bilgiler paylaşılmış. Haziran başında bitmesi beklenen sıkıntıların bitip bitmediğine dair herhangi bir duyuru daha yok. Oyunun ödemelerine baktığımızda son 1 aydır bekleyen ödemelerin bir kısmı yapılmış. Yani 25-26 mayıs gibi ödeme talebinde bulunanlar ortalama 3 hafta sonra yani Haziranın 14ünde ödeme almış.  Belli ki oyunda ödemeler konusunda bir aksaklık var. Nedeni bilinmiyor. 24 saat aktif olan bir oyunun 1 ay boyunca argo, küfür ve hakaret mazeretiyle forum kapatması mantıklı değil. Özellikle böylesine büyük oyunların ekstra 2 tane forum moderatörü sisteme dahil edememiş olması güven sarsıcı.

Oyun Yönetiminden Bu Konuda Bir Açıklama Bekleniyor

ParaParala ekibi olarak mağdur olduğunu belirten bu kullanıcılar için Maden.im ekibinden elbette güncel bir açıklama gelmeli. Bu kadar kullanıcı haklı mı yoksa haksız mı?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz