Myiyo reklam FreeLira728x90-2

18 Şubat 2017 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Madenim oyunu uzun zamandır ciddi sıkıntılar içerisinde olduğunu belirtiyordu. Bu saatten sonra işin rengi değişiyor. Madenim kapandı mı? Maden.im neden duyuru yapmadı? Maden.im güvenilir mi?

Madenim Giriş Yapılmıyor

Oyuna girmeye çalışanlar güncelleme uyarısı ile karşılaştı. Peki bu güncellemenin nereye varacağını biliyor musunuz? Uzun zamandır hizmet veren Maden.im kısa süre içerisinde büyüme gösterdi ve en güvenilir oyunlar arasında yerini aldı. Her geçen gün kötüye doğru giden siteye bugün giriş yapılamıyor. Uzun zamandır ödemelerinide yapmıyordu. Artış gösteren şikayetleri 16 Temmuz 2017’de sitemize taşımış ve gidişatın tamamen güven dışı olduğunu söylemiştik. Oyuncuları bilgisiz bırakan şirket bizim yayınımızdan sonra forumdaki açıklamasını da kaldırmıştı. İnsanları abilerim, ablalaım diye kandırdıkları o gönderi kaldırıldığında birçok kişi anladı.

Madenim Kapandı mı?

Oyunun şuan hiçbir fonksiyonu kalmadı. Tamamen güven kaybı veren şirketin bu saatten sonra gelmesi de bir şey ifade etmiyor. Güncelleme artık bu sektörde pek yenilir yutulur bir yalan değil. Her geçen gün 70 bin üzeri kişinin üretimleri durdu. Şirket burada ufak bir güncelleme ile karşımıza çıkıp günlerce üretimleri durdurup zararı azaltma çabasına düşmüşse şaşırmayın. Maden.im Kapandı mı diye sorarsanız bu kadar sorunun üzerine kapanması daha hayırlı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz