Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

DİKKAT! ÖNEMLİ UYARI


Ukash İnternet Hizmetleri Adı Altında ki 

Çiftlik Geliri ve M.bank Oyunları Ödeme Yapmamaktadır. Ödeme Yapıldı Uyarılarına İtimat Etmeyin! Sistem Açık Ama Ödemeler Yapılmamaktadır.

 

BU OYUNLAR PİYASAYI DOLANDIRMIŞTIR!


2017 yılının en popüler oyunları arasında yer alan M.Bank ve Çiftlik Geliri oyunlarını bünyesinde bulunduran Ukash internet hizmetleri limited şirketi sokaktaki can dostlarımız hayvanlar için çağrımıza sessiz kalmadı ve 1000 TL bağışta bulundu.

Çiftlik Geliri ve M.Bank Sessiz Canlara Çığlık Oldu

Uzun zamandır hizmet veren oyunlar her geçen gün cirosunu katlarken sosyal sorumluluklar adı altında desteklerini de esirgemiyor. Geçtiğimiz günlerde başlatmış olduğumuz sokak hayvanlarına yardım kampanyasında ParaParala ekibi olarak totalde 1475  TL bağış topladık. Elbette bu bağışları bizler toplamadık. Çağrımıza kayıtsız kalmayan şirketler aracı olmamızı istedi. Toplanan bağışlardan 1000 TL bugün Mucize Patiler Sokak Hayvanlarını Koruma Derneğine bağışlandı.

Bize teslim edilen bağışları yerine gönül rahatlığı ile yine tüm şeffaflığımızı göstererek gerçekleştirdik. Ukash İnternet hizmetleri böylesine sıkıntılı günlerde sokaktaki can dostlarımıza yardım eli uzattığı için fazlasıyla mutluyuz. Bilindiği gibi internetten oyun oynayarak para kazandıran siteler arasında oldukça popüler olan oyunlar geçtiğimiz günlerde başlattığımız akıma bizde buradayız diyerek birçok hayvanın yaşam kaynağı oldu

Hayvanları Sevenlerden Zarar Gelmez

Hayvan sevgisi olan insanlardan zarar gelmez deriz yıllardır. İlerleyen günlerde de bu bağışların gerçekleşebilme durumları var. Elbette bir sonraki adımın hayvanlar olup olmayacağı belli değil. Bizler şirketlerin sosyal sorumluluk kapsamında üzerlerine düşen sorumlulukların en iyi şekilde gerçekleştirilmesi tarafındayız.

 

Emaneti Yerine Ulaştırdık

Elbette yüzyüze tanışıyor olmasak bile diğer şirketler gibi Ukash İnternet Hizmetleri bu konuda bize güvendi ve ParaParala hesabına para gönderdi. ParaParala her zaman karşısındakilere dürüst, şeffaf politikasıyla çıktı. Çiftlik Gelirinin göndermiş olduğu bağışları 19:15 ‘te facebook üzerinden canlı yayın ile teslim ettik ve makbuzu Ukash’a göndermek üzere teslim aldık.

Canlı Yayın Videomuzu İzlemek İçin Tıklayın

Mucize Patiler Derneği Nedir?

Sokak hayvanlarına yardım eli uzatan bu dernek 2017 yılında aktif çalışmalarına başlayan derneklerden birisidir. İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde yer alıyor. Esas hizmet alanları engelli sokak hayvanlarına yürüteç yaparak onlara kol, bacak olmak. Dernek son zamanlar onlarca sakat, engelli hayvana yardım eli uzattığından dolayı ciddi sıkıntılar içerisinde yer almaktadır. Tıpkı oyun sektöründe birbirlerini kötüleyen şirketler gibi, işini düzgün yapan Mucize Patiler derneği de karalama kampanyalarının hedef tahtasında yer aldı. ParaParala olarak her zaman doğru olanı yapmaya çalışıyoruz. Ve Ukash bilişime durumdan bahsettiğimiz gibi bin lira bağış gönderdi. Oyun yatırımlarını güçlendirdiği takdirde bu tür bağışların devamının geleceğini öğrenmiş bulunmaktayız. Mucize Patiler Derneği videomuz ve dernekten görüntüler..

 

İki gözü görmeyen engelli bir kedi.

Mucize Patiler Derneği

 

Bir başka engelli kedi

Ukash İnternet Hizmetleri

 

Mucize Patiler

Mucize Patiler Mucize Patiler Mucize Patiler Mucize Patiler

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz