Lolly Uygulama
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Lolly Uygulama Künyesi

Kuruluş Tarihi :   2016
SSL Sertifika :   Hayır
Site Adı :   getlolly.com
Vergi Dairesi Kayıdı:  –
Adres :  Esentepe Mah. Atom Sok. No:20/2 Şişli, İstanbul/Türkiye (Kanyon AVM arkası)
Telefon :   –
Fax :   –
E-Posta :   support@getlolly.com
Mobil Platform :   Android, IOS

Lolly, akıllı cihazlarınıza indireceğiniz uygulama ile oynanabilir. Android ve IOS işletim sistemleri için hali hazırda olan uygulamadan ufak miktarlarda da olsa para kazanabilirsiniz. Uygulamanın mantığı markaların sormuş olduğu sorulara cevap vermeniz. Ortalama 0.09 – 0.14 TL arasında para kazandıran sorular ile damlaya damlaya göl olabilir.

Vakti Nakde Çeviren Mobil Uygulama” olarak 2016 yılında piyasaya sürülen uygulamayı marketlerden indirebilirsiniz. Biriken parayı Denizbank aracılığıyla çekim talebi verebiliyorsunuz. Fakat minimum çekim ücreti 50 TL’dir. Ödeme günü ise her ayın 2. haftası olarak belirlenmiştir.

Lolly kullanıcılarına yöneltilen sorulara doğru cevap verdiğinizde para kazanabileceğiniz gibi ayrıca anket mantalitesinde de sorulan bir hayli fazladır. Lolly uygulamasında birkaç soru kalıbı vardır. Örnek verecek olursak;

1.Soru Tipi
– İnternetten Online Alışveriş Yapar mısın?
a) Evet
b) Hayır

2. Soru Tipi
-Ne Sıklıkta Tiyatroya Gidersin?
a) Haftada en az 1 Kez
b) Ayda en az 1 kez
c) Yılda en az 1 kez
d) Tiyatroya gitmiyorum

3.Soru Tipi
– Mustafa Kemal Atatürk Hangi Yılda Doğmuştur?
a) 1889
b) 1881
c) 1899
d) 1932

Lolly yukarıda görmüş olduğunuz kalıplarda soru yöneltmektedir. Bu yüzden kazanmak çok kolaydır.

EDİTÖRÜN YORUMU
Lolly ile kazanç elde etmek biraz zor. Soru akışı ve sorulara verilen cevapların ücreti epey düşük. Ortalama 0.09 krş ile 0.14 krş arasında değişen kazançlar ile ortalama 5 ayda minimum çekim ücreti olan 50 TL’yi kazanabilirsiniz. Ortalama 1.5 aydır masaya yatırdığımız uygulamadan şuana dek 11.07 TL kazanabildik.Sonradan artan birkaç kuruş ile 5ay da 50 TL kazanmayı hedefledik. Günde sadece 20 saniyenizi ayırın. Zaten çok soru çıkmayacak!

[review]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz