litecoin satın al
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Kripto para dünyasını inceleyenlerin Bitcoin’e rakip olarak karşılaşacağı diğer bir birim olarak LiteCoin’i görmeleri mümkün olacaktır. Peki ya Litecoin nedir ve farkı nedir gibi bazı soruların yanıtlarını almak istiyorsanız, bu konuda bilmeniz gereken her şeyi sizler açıklamak üzere bu yazımızı hazırlamış bulunuyoruz. Kripto paraların yıldızlarından birisi haline gelen ve son aylara bakıldığında % 300’leri bulan artışı göstermesiyle meşhur bir hale gelen Litecoin için tüm detayları sizlere aktarmak istiyoruz.

Litecoin Yorumları

Büyük bir heyecanla Litecoin ile ilgili artışların ve düşüşlerin takip edildiği yabancı ve yerli olan sitelerde yorumlar da nefesleri kesmektedir. Litecoin satın alanların sürekli takip etmekte oldukları fiyat grafiğinin dalgalanması ve değişmesi, yatırımcıları da harekete geçirmektedir. Türkiye’de ve dünyadaki coin borsaları aracılığıyla satın alınmakta olan Litecoin’in sahibi aslında tanıdık bir isim. Eski Google çalışanlarından olan Charlie Lee tarafından geliştirilmiş olan Litecoin’ini alabilmek için bu borsa sitelerinden hesap açarak, hesaplarınıza para aktarmanız ve dijital paralar arasında bulunan Litecoin’i güvenle alabilmeniz gerekiyor. En önemli farkının ise rengi olduğunu görebilirsiniz ve bununla ilgili bir detayı aktarabiliriz. Bitcoin’in sarı rengine karşın, Litecoin’in ise gümüş renkte olmasına sebep olarak daha ucuz olması ve daha kolay erişilebilir olması gösteriliyor. Üstelik bu projede bir blok 10 dakikalık bir periyot yerine 2,5 dakikalık periyotlarda işleniyor.

LTC TL Grafiği

Litecoin yatırım birimini satın almak ve TL grafiğini takip edebilmek için çok fazla seçeneğiniz bulunmaktadır. 84 milyon üretimle sınırlandırılmış durumda olan LTC’nin TL grafiğini canlı olarak takip edebilir ve bu konuda eleştirileri de online olarak inceleyebilirsiniz. Gün içerisinde sürekli değişen bir TL grafiğini göreceğiniz LTC için yatırımlarınızı yaparken her saat başında bu değişimleri inceleme fırsatını bulabilirsiniz. 1 LTC2 nin 862,97 TL bazında satış fiyatıyla karşılaşırken, dolar bazında ise 230,71$ civarında olduğunu görebilirsiniz. En güncel hallerini takip edebileceğiniz pek çok borsa sitesi sayesinde üyeliklerinizi kısa sürede gerçekleştirebilir ve bu heyecanlı takibe siz de ortak olabilirsiniz. Paralarınızı yatırımlarla artırmanın en pratik yöntemlerinden olan kripto paralarda LTC tercihleriniz sayesinde sizler de bu rahatlığa ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz