Kutu Katlayarak Para Kazanma

Kutu Katlama Nasıl Yapılır?

Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Gitgide artış gösteren geçim zorluğu kişileri ek iş yapmaya yöneltiyor. Dolayısıyla geçinmekte zorlanan kişiler, kolaylıkla yapabilecekleri işleri araştırmaya başlıyor. Özellikle ev hanımları bütçeye katkıda bulunmak amacıyla, evde para kazanmak için ne yapabilirim diye soruyor. Eskiden evde para kazanmak neredeyse mümkün değilken, bugün birçok kişi bu sayede kazanç elde ediyor. Evde yapılarak para kazandıran işlerden biriside kutu katlama işi. Kulağa ne kadar basit gelse de, aile bütçenize katkıda bulunabilmeniz için size kazanç sağlıyor.

Ne Kadar Kazanç Elde Edilir?

Bu işten ne kadar kar elde edebileceğiniz sizin elinizin hızına bağlı olarak değişebiliyor. Günlük olarak ne kadar fazla iş çıkartabilirseniz, kazancınızda o derece yükselecektir. Bu işi tek başınıza yapıyorsanız ve ortalama 1000 adet kutu katladığınızı düşünürsek yaklaşık 650 TL civarı kazanç elde edebilirsiniz. Firmalar genellikle ödemeyi tane başına yapmayı tercih eder. Tane başı 20-30 kuruş civarı kazanç elde edebiliyorsunuz. Tabi ki bu ücretlendirme anlaşma yaptığınız firmaya ve ürüne göre farklılık gösterebilir. Firma seçimi yapmadan önce yapmanız gereken en önemli şey ise, sizden başlangıçta para talep eden kişilere itibar etmemeniz. Çünkü iş arayışında olan kişileri dolandırmak amacıyla bu tür girişimlerde bulunan kişiler maalesef var. Özellikle büyük şehirlerde evden para kazanma işi veren firmalar daha fazladır.

Kutu Katlama İşi Nasıl Yapılır?

Kutu katlama işinin farklı detayları olabiliyor. Bu detayların değişmesindeki en büyük etken ise, size verilen kutuların model ve boyutlarıdır. İşi isterseniz tek başınıza isterseniz çevrenizdeki kişilerle yapabilirsiniz. Size gönderilen dağınık kartonları, verilen şablona uygun olarak katlamanız yeterli olacaktır. İlk başladığınız günlerde biraz yavaş olabilirsiniz. Fakat eliniz alıştıkça hızlanarak daha fazla iş çıkartmaya başlayabilirsiniz. Bu işin kazandıracağı tutarın size yetmeyeceğini düşünüyorsanız Yandex para kazanma işini deneyebilirsiniz.

Yandex Para Kazanma

Yandex sayesinde internet üzerinden para kazanan birçok kişi bulunuyor. Bunu yapabilmek için ise, öncelikle Yandex Toloka kaydı oluşturmalısınız. Toloka size farklı görevler verecek ve bu görevlerin ardından değişen tutarlarda ödeme yapacak. Örnek olarak sizden anket çözmenizi veya bir yeri fotoğraflamanızı talep edebilir. Yandex Tolaka ile alakalı daha fazla bilgi almak istiyorsanız alttaki linke tıklayabilirsiniz.

YANDEX TOLOKA PARA KAZANMA

kutu katlama işi

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz