ad

ParaParala – İnceleme ve Analiz

Kurucusu
Emrah İlhan

Editörler
Emrah İlhan

Güvenlik Danışmanı
Necip Özdil

Teknik Destek
Ali Demir
destek@paraparala.com

Reklam
destek@paraparala.com

© PARAPARALA™
destek@paraparala.com
 

Alan Adı, Yer Sağlayıcılarımız, Güvenlik Tedbirleri ve Teknik Bilgileri
İsim Tescil Tarafından Kayıt Altındayız. – Hosting Kendimize Ait Olup, Türkiye Lokasyonlu Sunucularımız da Barındırılmaktadır. Sunucularımız Ayrıca Yurtdışı Layer 3 ve Layer4 Seviye Korumalarımız Mevcut. 100Megabite Kadar Hat Garantisi,  %99.99 Uptime Garatisi Mevcuttur. Üyelik İşlemleri Gibi Durumlarda Özel Bilgileriniz Koruma ve Gizlilik Öneminin Gerektirdiği Şekilde Düzenlenmiş Olup, COMODO CA 256 BİT SSL İle Korunmaktadır. Ayrıca Firewall Güvenlik Ağımız, Olası Yavaşlamalara Karşı RAM Firewall Optimizasyonumuz Yapılmıştır. Cloudflare İle Sunucularımız Gizlenmiş Olup, Saldırılara Karşı Önlemler Alınmıştır. Sitemizde Spamlara Karşıda Koruma Vardır. ParaParala.com Sizlerin Güvenliği ve Kullanım Özgürlüğünü En Üst Seviyede Tutmaktadır.

ParaParala.com Türk Patent ve Marka Kurumu Tarafından Korunmaktadır. | © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. ParaParala.com isimli web sitesinin Bütün yazılı ve görsel materyalleri Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmış olup hiçbir şekilde izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz. ParaParala.com bir yatırım şirketi yada aracı paravan değildir. ParaParala bağımsız olarak inceleme ve analizler yaparak yorumlarını belirten bir markadır. Yapılacak yada yapılan yatırımlardan ParaParala sorumlu değildir. Yapacağınız yatırımın bilincinde olarak yatırım yapmanız önemle rica olunur!

ad

ad

ad

 

KESİNLİKLE UZAK DURULMASI GEREKEN OYUNLAR


ÇİFTLİK GELİRİ , MİLKABANK , CASH ÇİFTLİK , ÇİFTLİĞİM NETTE , SANAL GALAXY , ZENGİN ÇİFTÇİLER, ANZERLER , KEÇİLER , FOREX KAZAN , KASAP ONLİNE , MİDYE AVI , ÇİFTLİK.İM , AĞAÇLARIM , MADEN.İM , SANAL FEDERASYON , ÇİFTLİK BAHÇESİ , MADENİSTAN , GIDA FABRİKAM , KASAP ONLİNE , PARAKAMP ONLİNE , BANKER İNEK , NEŞELİ ÇİFTÇİ , TROPİKYA , KARGO SOFÖRÜ , IŞILIN ÇİFTLİĞİ , ÇAY FABRİKASI , COİN KAPİTAL , RELAX KUMBARA , GMG YATIRIM , KUMBARA KUTUM , SOLARTURK.NET