Kumbara Kutum Güvenilir mi
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Sektörün en ponzi sistemlerinden birisi olan Kumbara kutum uzun zamandır faaliyet gösteren ve göstere göstere ponzi sistemi en iyi şekilde kullanarak yatırım topluyordu. %1500 kar payı gibi saçma sapan bir oran ile karşımıza çıkan Kumbara Kutum kapandı! ParaParala sizleri bu konuda defalarca kez uyardı!

sinan çakır kumbara kutumKumbara Kutum Kapandı

2016 yılında açılan ve insanları 30 TL kumbaraya atın 6 ay sonra 350 tl olarak geri alın şeklinde karşımıza çıkmıştı. Karşılığında yapmanız gereken şey ise size verilen tıklama görevini tamamlamaktı. Reklam şirketi olduğunu iddia eden bu site %1500 kar veriyoruz diyerek insanların paralarını aylarca işleten ve sonrasında aynı miktarda geri ödeme yapan sitenin çok ciddi oranda vurgun yaptığı düşünülüyor.

Bu hafta birçok kişiye gönderilen SİNAN ÇAKIR başlıklı mesajda ” Değerli üyelerimiz kumbarakutum.com adresinin Çakıroğlu E.ticaret Ltd. Şti. ile hiçbir bağı kalmamıştır bu konu mahkemededir. Herkes birbirini bilgilendirsin. Ödemeler Sitwin.com ‘tr den resmi olarak yapılacaktır. bilgilendirmesi yapıldı.

Bugün itibariyle kumbara kutum adlı siteye erişim sağlanamadı. Sitwin isimli siteye baktığımızda ise kumbara kutumun sadece isminin değiştiğini, 29.11.2017 tarihinde marka başvurusu yapıldığını görmekteyiz. Eski şifre ve e-posta adresiniz ile sisteme giriş yapabiliyorsunuz.

Çakıroğlu E.Ticaret Ltd. Şti. ‘nin Kumbara kutum ile herhangi bir hukuki bağının kalmadığını belirten sisteme hatırlatmak gerekir. Hiçbir zaman hukuki bir bağlantı zaten yoktu. Bugün şikayetler başlasa anında incelemeye alınacak en ponzi sistemlerin başında yer almaktadır. Yani kumbara kutum sitwin oldu gitti. Bizler uzak durmanızı öneririz! %1500 kazanç diye bir şey yoktur!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz