Kumbara Kutum Güvenilir mi
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Kumbara kutum 2016 yılından bu yana faaliyet gösteren reklam ağlarından birisidir. Saadet zinciri tanımına %100 uyum sağlayan dolandırıcı tabanlı sistemleri ile onbinlerce kişiyi mağdur edecekler. Mantık dışı sistem ile insanları kandıran bu sistem kesinlikle güvenilir değildir.

Kumbara Kutum Nedir?

Sizlere bir takım kumbaralar sunan şirket 4 aylık veya 6 aylık seçenekler ile %1500 para kazandırdığını iddia etmektedir. 6 ay önce sisteme yapmış olduğumuz 30 TL’lik yatırımın son günü geldi ve geçti. Birkaç gün geçti ve sistemdeki sahtekarlığı gördük.

Kumbara Kutum Para Ödememek İçin Bahane Üretiyor

Kumbara aldıktan sonra size bir takım görevler veriliyor. Bu görevler ise reklam tıklaması ve 6 ay içerisinde 1000 tıklama almanız gereken referans linkidir. Günlük 6bin üzeri sayfa görüntülenmesi alan paraparala dahil olmak üzere yaklaşık 20 farklı ağdan link çıkışı yaparak tıklama aldık. 1000 tıklamayı biraz geçtikten sonra linkleri kaldırdık ve bize gelen bilgi mesajı şöyle.

Kumbara Kutum tıklama

Kumbara Kutum Reklam TıklamaBurada bahsedilen reklam tıklama görevi tamamlanmıştı. Fakat sistem burada bir oyun oynuyordu ve biz bu oyunu en başında farketmiştik. Reklam tıklamalarını 20 saniye bekliyorduk. Lakin hep aynı reklamı izlettiriyorlardı. Burada şöyle bir aldatmaca var. Reklam hizmeti olarak karşıya verilen hizmette tekil hit zaten gönderilemiyordu. Bu da reklam verenin işine gelen bir durum değildir. Yani 1 kişi bir siteye 300 defa girsede maksimum 1 tekil hit alır. Kendilerine ait haber portallarının reklamlarının yapıldığını düşündüğümüz bu site birçok haber ve blog portalının paravan networku olabilir! 300 tıklama çıkaramadığımız için bizlere yazık. Yıllarımızı verdiğimiz network pazarında bir günde 3bin kişiye hizmet veriyoruz ParaParala üzerinden fakat 300 tık yapamıyoruz. Oysaki link takiplerini yaptığımızda ise sonuç aşağıda görmüş olduğunuz gibidir.

Kumbara Kutum Tıklama kanıt

4 günde 747 tekil kişi 1031 kez tıklamış. Sadece  4 günde tamamladığımız bu tıklamalar kumbara kutum yalanını ortaya çıkarttı.

30 TL yatırımın hesaba geri gönderileceğini ve 350 tl olarak yatırılması beklenen net kazancı 60 ay taksit ile her ay yatıracaklarını belirtiyorlar. 30 TL yatırım geri geldi hesabımıza geri aktarıldık. Lakin her ay hesaplara binlerce insanın kazancısını kuruş olarak yatıracaklar. Kumbara kutum şikayet olarak kısa bir araştırma yaparsanız karşınıza çok fazla insanın haykırışı çıkacaktır.

Kumbara kutum güvenilir mi sorusuna doğrudan hayır diyebiliriz. Yatırım yapmayın. Sonu Epitelyum gibi olacak! Biz uyaralım.

Kumbara Kutum İnceleme ve Analiz

6 YORUMLAR

  1. Merhaba kolay gelsin kumbarakutum.com sitesinin bayilik çalışmaları ve Sİnan Çakır ile ilgili ne düşünüyorsunuz. Bende 100 TL ve 30 TL’lik yatırım yaptım ve aynen sizin gibi ana paramı varip sonrasında taksite böldüler. Şu an Denizli’de açık adresleri görünüyor. Sizce bu olumlu bir şey mi? Şikayet kısmından’da pek çok şikayeti gördüm. Önerilerinizi bekliyorum Teşekkürler. Hayırlı bayramlar

  2. Evet bende önermiyorum kumbara kutum u. Neden mi ilk zamanlar ilk uyelerine bilerek kazandirttilar. Sonrada bol para yatirimi yapilinca millete karini dilenciye para verir gibi yapmaya basladi. Ben şahsen bu durumdan şikayetciyim. Tam kumbara suremiz dolmaya yakin sirket birseyler uydurmaya basladi. Nerede ilk kazandirdigi uyeler simdi kimseye toplu para yatirmiyorlar. Kesinlikle girmeyin.

  3. Bu tarz siteleri tam olarak şikayet edebileceğimiz merci neresi acaba. Sonuçta ben inanmam ama bu insanlara inanan binlercesi var. Bu siteleri kapattırmak için nereye şikayet etmeliyiz

  4. Sizin gibi firmayı ……………. Kardeşim sen ben yatırım yaparken ne anlaşma yaptıysan ona uyacaksın. Sonradan oran buran oynamayacak işte 1825 güne bölecekmiş, tıklamalar kontrol edilecekmiş. Kardeşim sen bana ilk başta söyledin mi bunları Arkadaşlar bunlar üşkaata dogru gidiyorlar haberiniz olsun. 1825 gün bir kere mantık içeriklerine uygun değil 5 Yıl da adam ödeme alacak birde 6 Ay bekleyecek büyük yatırım filan yapmayın tavsiye etmem 4 Aylık a teşvik ediyorlar ama nereden bileceksin 4 aylıgıda yarın patlatmıyacagını birde ilk başlarda tatlı tatlı ödemeler yapıyorlar sektirmeden sonra bir değişiklik geliyor herkesin ödemesi 1825 gün diye saçma sapan kurallar getiriyorlar Bana verdigin sözü yerine getir benden sonrakilere ne yapmak istiyorsan öyle yap. Belki ihtiyacı var adamın onu bekliyor. 650 TL gelecek adama 6 Ay sonra diyorlar ki 650 yi 1825 güne yani 60 ay yani 5 yıl da günde 0,356 kuruş küsüratlı ayda 10,68 TL Yıl da 128,16 bak hele üşkaata Arkadaşlar yanlış anlamayın beni ödeme yapmıyorlar filan derdim değil daha hiç çekim yapmadım yapıyorlardır ödeme. Bu kadar dekont var sosyal paylaşım sitelerinde atılan. Kendiniz hesap yapın Bir kumbara alın günde 1 TL atsan içine 365 günde bu 1 sene demek 365 TL yapar. 5 yıl bunu yapsan 1.825 TL para yapar. Allah aşkına insanların duyguları ile düşünceleri ile alay etmeyin. Bunu her yerde paylaşacağım.

  5. Magdur oldum sınan cakır tam bır sahtekar tam bır dolandırıcıdır.. Sıtesıne para yatırdım fakat bı lıra dahı hesabıma yatmadınlutfen bu tarz ınternet şarlatanlarına sahtekarlara pata yatırmayınız benım dustugum bu tuzaga sızlerde duşmeyınıx bır nevı dılencı bu adam

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz