ad

Yazar hakkında

paraparala

www.ParaParala.com / Yönetici

İlgili Yazılar

4 Yorumlar

 1. 1

  Hipper Gerçeği

  Bu şahsın adını duyduğumda sadece Facebook’ta arattıktan sonra şu fotoğrafı gördüm hizliresim.com/Vrlkyv ve paramı bu adama mı emanet edeceğim dedim. Hipper henüz faaliyetine başlamadan haberdar olanlardanım. İnsanların dini duygularını istismar ederek ilerleyen, çoğunluğu eski Coinspace ve Kairos kadrosundan oluşan bir Ponzi’dir… Gerisi fasa fiso, kelime oyunu

  Yanıt
 2. 2

  Sadun KAYA

  Merhaba,
  Haberinizde belirtilen açıklamalarda, 20 yıllık tecrübe, sadece kripto para anlamında değil, finansal ve kart sistemleri de olmak üzere elektronik ödeme sistemleri konusunda 20 yıllık bir tecrübeden bahsedilmektedir. Sadece kripto para değil. Haberinizin devamında Kamuoyu Duyurusunda işaret ettiğiniz DCOM değil, DCOC tur. Gazete verilen haberi düzenlerken, bir harf hatalı basmıştır. Bizimle ilgisi yoktur hatanın. DCOC un açılımı Digital -Crypto Operation Center dır. Yorum yaparken lütfen konuyu ciddiyetle inceleyip insanları zan altında bırakmadan yorum yapalım…Bazı kötü niyetli basın organlarının ciddiyetten uzak cehalet içindeki kime hizmet ettiği belli kötü niyetli haberleri de lütfen dikkate almayalım, tam tersine doğrularını koyarak, gerçeği yüzlerine bir tokat gibi çarpalım ki, bu halkı enayi yerine koymasınlar….

  Saygılar,
  Sadun KAYA
  Anafis Şirketler Grubu Başkanı

  Yanıt
 3. 3

  alpay

  yürülan kandırm milleti ben bu adamı 20 yıldır tanıyorum

  Yanıt
 4. 4

  alpay

  merak ettim 20 yıldır derken internet cafe işletirkenmi? ya öyle bi sallıyosunki gandırma bizi,:)

  Yanıt

Bir Yorum Yapın

ParaParala.com Türk Patent ve Marka Kurumu Tarafından Korunmaktadır. | © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. ParaParala.com isimli web sitesinin Bütün yazılı ve görsel materyalleri Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmış olup hiçbir şekilde izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz. ParaParala.com bir yatırım şirketi yada aracı paravan değildir. ParaParala bağımsız olarak inceleme ve analizler yaparak yorumlarını belirten bir markadır. Yapılacak yada yapılan yatırımlardan ParaParala sorumlu değildir. Yapacağınız yatırımın bilincinde olarak yatırım yapmanız önemle rica olunur!

%d blogcu bunu beğendi: