Coinpot İle Para Kazan
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Kripto para cüzdanlarından birisi olarak bildiğimiz Coinpot.co sitesi birçok kripto para konusunda işlerinizi kolaylaştırıyor. En önemli noktalarından biriside yaptığınız işlemlerde Coinpot tokens kazanabiliyor, bu tokenleri kripto paralara çevirebiliyorsunuz. İşin detaylarından biraz bahsedelim.

Coinpot Nedir?

Dijital para transferleri sağlayabileceğiniz bir cüzdan hesabıdır. Bitcoin Core, Bitcoin Cash, Dogecoin, Litecoin, Dash ve Coinpot Token olarak 5kripto para 1 token üzerinden hizmet vermektedir. Para transferleri olarak kullanabileceğiniz sağlam cüzdanlardan birisidir. Fakat biz bunu bir cüzdan olarak değilde para kazanma aracı olarak kullanacağız.

Coinpot İle İnternetten Para Kazan

Hiç para yatırmadan para kazanabileceğiniz bir cüzdan uygulaması olarak kullanabiliriz. Coinpot güvenilir mi sorusuna şimdilik bir olumsuz yanıt görmediğimizi söyleyebiliriz. Yaklaşık 7-8 aydır aktif olarak kullandığımız bu cüzdanı aracı olarak kullanarak para kazandığımızı söyleyebiliriz. Kendi deneyimlerimizden yola çıkarak hazırladığımız bu içerikte size nasıl kazanacağınızı söyleyeceğiz.

CoinPot Siteleri İle Anında İşlem Yapın

Kendi bünyesinde bulundurduğu ve birçok sitesi bulunan Coinpot reklam gösterimi yaparak gelir elde ediyor. Elbette bu durumu biraz farklı tasarlamış.

coinpot registerPara kazanmak için yapmanız gerekenleri sıralıyoruz.

1- Coinpot Üye Olun : Üye olmak için http://coinpot.co adresine gitmeniz yeterlidir.

Register seçeneğine tıklayın. Soldaki resimde görmüş olduğunuz gibi E-Mail adresinizi ve şifrenizi girin.

Robot olmadığınızı ve kullanım şartlarını kabul ettiğinizi seçin.

Register butonuna tıklayın. Girmiş olduğunuz e-posta adresine gönderilen aktivasyon mailini tıklayın ve hesabınızı aktif hale getirin.

2- Coinpot Sitelerine E-Posta İle Hızlı Kayıt Olun : Coinpot kullanıcılarına birçok siteden hizmet veriyor. Kazanacağınız coinleri anında Coinpot cüzdanınıza atabilir, birbirleri arasında dönüştürebilir ve çekmek istediğiniz kripto para borsasına transfer edebilirsiniz.

  • CoinPot Sitesine kayıt olurken kullanmış olduğunuz e-posta ile coinpota ait sitelere kayıt olmayı unutmayın. Açtığınız her sitede karşınıza çıkacak boşluğua e-posta adresinizi yazın ve ”sign in” seçeneğini tıklayarak otomatik olarak giriş yapın. Günde 1 defa bile bu sitelere giriş yaparak birikenleri toplamanız size ufak bir gelir haline dönüşecektir.

PARA KAZANACAĞINIZ FAUCET (MUSLUK) SİTELER AŞAĞIDAKİ SİTELERDİR. HEPSİNE TEK TEK ÜYE OLUN VE KAZANMAYA BAŞLAYIN.

BitcoinMoon CashMoon DashMoon LiteMoon DogeMoon

UYARI | | ParaParala Yönetim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz