Kral İnek Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Kral İnek oyunu whois bilgilerine baktığımızda 16 Haziran tarihinde satın alındığını görmekteyiz. Oyunun kısa bir süredir aktif olduğunu ve bayrama kraliyetin biterek girildiğini görmekteyiz.

Kral İnek Kapandı

Bugün oyuna girenlerin ”Account Suspended” yazısıyla karşılaştığını gördüler. Oyuna giriş yapamayanlar her zaman olduğu gibi ParaParala’ya akın ettiler. Kral inek kapandı fakat bunun birkaç nedeni var.

Bir süredir Kral inek şikayet konuları gözümüze çarpıyordu. Oyundan ödeme sıkıntısı olduğunu söyleyenler vardı. İncelemeye veya bakmaya fırsat bulamadığımız oyunun bugün nedeninin belli olmadığı bir durum ile birlikte erişime kapatıldığını gördük.

Kral İnek Neden Kapandı?

Bu durumun birkaç nedeni olabilir. Oyunu kapatıp gitmiş olabilirler ki bu durum çok sık karşılaştığımız bir durumdur. ”Account Suspended” genellikle host firması tarafından ödeme yapılmadığı veya yayın ilkelerine aykırı durumlar olduğundan dolayı web sitesini erişime kapattığında bu uyarı gelir. Hosting ücretlerinin ödenmemiş olmasından dolayı kapandığını düşündüğümüz Kral İnek oyunu host detaylarının aşımında da bu duruma düşebilir. Örneğin alınan hosting düşük kapasiteliyse ve siteye trafik yoğun bir şekilde işliyorsa yine bu uyarı gelebilir. Her halükarda maddiyat ile alakalı olma olasılığı yüksek bu durumlarda sitenin güven konusunda ki durumu da gözler önüne geldi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz