Kral Farm Oyunu Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

KralFarm (Konu 23.08.2017 Güncellendi)

Kuruluş Tarihi :   Mayıs 2017
SSL Sertifika :   Var
Şirket Adı :   Bilinmiyor
Şahıs Adı :   Nuh Berber
Vergi Dairesi :   Bilinmiyor
Hizmet Alanı :   Bilinmiyor
Ödeme Puanı :   ROİ Sistemi
Depo Limiti:   Yok
Bonus :   Yok
Para Yatırma :   Banka Havalesi, Payeer
Para Çekme :   Banka Havalesi, Payeer
Site Dilleri :   Türkçe
Telefon :  Yok
 Whatsapp :  Bilinmiyor
 E-Posta :   Bilinmiyor
 Canlı Destek :  Var

AVANTAJLAR

 • Bir Avantajı Yoktur

DEZAVANTAJLAR

 • Şirket Değil
 • Vergiye Kayıtlı Değil
 • ROİ Sistemi Var
 • Bonus Yok
 • Telefon Bilinmiyor
 • E-Mail Yok
 • Canlı Destek Hep Çevrimdışı
 • Facebook Cevap Vermiyorlar
 • Güven Vermiyor

Mayıs ayının ortalarında internetten para kazandıran oyunlar arasında yerini alan Kral Farm oyunu yaklaşık 3 aydır faaliyet gösteriyor. Oyunun klasik oyunlardan bir farkı yok. Güven vermeyen oyunlar arasında yerini alan Kral farm kapanacak oyunlar arasında yerini almaktadır.

Kral Farm Oyunu Nedir? Nasıl Oynanır?

Para kazan sloganı ile sektöre sürekli giriş yapan ponzi sistemler arasında yerini alan oyun kullanıcılarına güven konusunda büyük endişeler yaratmaktadır. Kral farm giriş sayfası üzerinden biraz incelediğinizde nasıl oynandığını anlamanız mümkün. Bu konuda detaya gerek duymuyoruz. Oyunun daha fazla güven konusundaki eksiklikleri oyunun nasıl oynandığından çok daha ağır basıyor.

Kral Farm Oyunu Güvenilir mi?

ParaParala takipçilerinin en fazla merak ettiği konu güven konusudur. Kral Farm güvenilir mi? Esas sorumuza bir yanıt verelim. Oyunun iletişim kanallarının olmadığını ve sadece iletişim formu ile site üzerinden yanıt verdiklerini görebilirsiniz. Site içerisinde canlı desteğin olması ve hep çevrimdışı olması da oyun ile çok fazla ilgilenilmediğini gösteriyor. Facebook üzerinde yer alan sayfa mesajları görmesine rağmen cevap vermemekten yana.

Kullanıcılarına veya takipçilerine 2008 yılından bu yana şirket olduklarını ifade eden oyunun bilgi vermekten kaçınması güven konusunda ki en büyük endişesi. Mesajlaşmamızdan da anlaşılacağı üzere kaçamak yanıtlar ile sadece geçiştirilmektedir.

Kral farm güvenilir mi

ParaParala Uzun Zamandır Beklemedeydi!

Mayıs ayının ortalarında piyasaya giren oyun ile 31 mayıs tarihinde yazışmaya başladık. 2008 yılından itibaren e-ticaret faaliyet kodu ile hizmet veren bir şirket olduklarını ifade eden site destek ekibi oyun sektöründe vergiye tabi olmadıklarını ve bunun için şirket faaliyet kodlarında ekleme yapılmadığını belirtiyor. Yakın zamanda paylaşılacak denildi ve Kral Farm mahvolmasın diye beklemeye aldık. 12 Ağustos 2017 de yeniden yazdık ve son durumu öğrenmek istedik yanıt alamadık. Kral farm güvenilir mi sorunuza en güzel cevabımız para yatırılacak kadar güven dolu bir oyun olmadığıdır. Şahıs adına toplanan paralar, iletişim bilgilerinin kapalı durumda olması, sorulara cevap verilmemesi onların bu sektörde çok yakında gidecekleri anlamına gelmektedir. Biz sizi ParaParala olarak uyarıyoruz. Kral Farm oyunu kapandı diye manşetler yakındır!

Kral Farm Banka Bilgileri

2 YORUMLAR

 1. ah ah Keşke Sizi Dinleseydim balkazan sitesi ödeme yapmıyor istenilen bakiyeleri siliyor fb sayfasınıda kapatıp gitti yatırımlarım boşa gitti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz