seo kuralları
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Kolay yoldan seolu içerik üretmek istemez misiniz? Sayfanıza binlerce ziyaretçinin akın ettiğini adsense gelirlerinizin uçtuğunu düşünün. “Kim kaybetmiş ki biz bulalım” demeyin sakın? Size vereceğimiz basit 3 sırla bunu kolayca elde edeceksiniz. Dikkatlice okuyun.

Dikkat Çekin

Kolay yoldan seolu içerik üretmek istiyorsanız Yazınızda dikkat çekin. Herkesin gözü üzerinizde olmalı. Bunun gerçekleştirmenin gerek ve yeter şartı dikkat çekmektir. İnternette arama yapanların odaklandığı kelimeleri iyi kullanmalısınız. İçerik üreten bir yazar, makalesine atacağı başlığı özenle seçmelidir. Site yöneticileri içeriği pazarlarken bundan ilham alırlar. Kolay yoldan seolu içerik üretmek basitçe bu şekilde açıklanır. Kullanıcının ilgisini çeken hemen her türlü makale ve içeriği okutmak mümkündür.

Kolay Yoldan SEO Uyumlu İçerik Üretmek

Eşsiz Bir Başlık Oluşturun

Eşsiz bir başlık oluşturun. Başlık makalenin şah damarıdır. Özenle seçilmiş bir başlık çok güçlü seo avantajı sağlar. Kullanıcılar arama sorgularındaki sonuçlara bakarak ilk sıradaki siteyi tıklamaya eğilimlidirler. Bunu kullanarak kolay yoldan seolu içerik üretmek mümkündür. Nerede olursa olsun, cezbedici bir başlık gördüklerinde hemen size misafir olurlar. Başlıktaki çekiciliği makalenin akışına yaydığınızda ise sayfanın değeri artar. Dolayısı ile sayfa gelirleri artar; Tıklandıkça üst sıralara çıkar. Kullanılan anahtar kelimelere dikkat etmek lazımdır. İnsanlar aradıklarına ulaşmak için karmaşık cümleler kullanmazlar. Basit ve sade anahtar kelimeleri ve etiketle birleşik hallerini toplam kelime sayısının %3 ile %5 civarını geçmeyecek şekilde kullanın. Kısa makaleler için basit bir tabirle, her paragrafta bir kez kullanılması yeterli olacaktır. Anahtar kelimenin fazlası zarardır. Örneğin Google, bu tip anahtar kelimelerin abartılmasını kendisini yanılmaya yönelik bir çaba olarak görmekte ve bu tarz içerikleri arka sayfalara atmaktadır. Buna şartsız koşulsuz dikkat edilmelidir. Kolay yoldan seolu içerik üretmek adına bu tip girişimlerden uzak durun.

Resimlerin Çekiciliğini Kullanın

Güzel ve çekici resimler kullanıcıların en büyük zaafıdır. İçeriğiniz ile alakalı benzersiz ve dikkat çekici resimler kullanın. Hatta resim üstüne text atmak bayağı fayda sağlar. Diğer yandan makalenin içeriği hakkında da resmin gücü kullanılarak avantaj sağlanmış olursunuz. Resimlerle zenginleştirilmiş kısa makaleler her zaman makbuldür. Yazarlar resim konusunda pek maharetli olmazlar. Bu konuda en büyük iş site sahibine düşer. Günümüzde, slayt şeklinde her sayfada kısa bir açıklama ve ayrı bir resmin bulunduğu içerikler çokça tercih ediliyor. Özellikle haber, magazin ve enteresan bilgilerin bu şekilde internete sunulması kolay yoldan seolu içerik üretmek adına günümüzde beğeni topluyor. Bu tip paylaşımların olduğu sitelerde vakit geçirmek ve sörf yapmak Türkiye’ deki ziyaretçilerin en büyük keyfidir. Bunu sakın unutmayın.

seo nedir

İşte dikkat çekmek, harika bir başlıkla içeriğe ziyaretçiyi davet etmek ve resimlerin çekiciliğini kullanmak, tüm seo konusunda verilen detayların üstünde size fayda sağlar. Aslında gerçek seo budur. Madem, paylaşılan içerikle bir arama motorunda ilk sıralarda çıkmak hedefleniyor. Elbette bunun için başvurulan her kabul edilebilir teşebbüs seonun ta kendisidir. Bu şekilde seo nedir? Ve kolay yoldan seolu içerik üretmek nasıl olur? Sorularınızı da bir nebze olsun aydınlatmış olduk. Yazılarımızı takip etmeniz sizin kazancınız olacaktır. Tekrar görüşmek dileğiyle bizden ayrılmayın.

DİĞER İÇERİKLERE DE GÖZ ATIN.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz