Koca Çiftlik İnceleme ve Analiz
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Koca Çiftlik yatırım sitesi whois bilgilerine baktığımız zaman 28 Nisan 2017 tarihinde tescil edildiğini görüyoruz. Oyunun klasik yatırım sistemi modeli olduğunu görmekteyiz. Sistemin gelişi güzel incelemesinde bile güven sarsan durumlar olduğunu görebilirsiniz. Çok fazla güven aşılamayan sistemi birlikte inceleyelim.

KOCA ÇİFTLİK (Konu 29.01.2018 Tarihinde Yazılmıştır.)

Kuruluş Tarihi :  Kasım 2017
SSL Sertifika :  Yok
Şirket Adı :  Bilinmiyor
Şahıs Adı :  Abdülcevat Koca, Niyazi Berk Koca, Mevlüt Er
Vergi No :  Bilinmiyor
Hizmet Alanı :  Tarım
Ödeme Puanı :  Yok
Depo Limiti:  Yok
Bonus :  Yok
Para Yatırma :  Payeer, Papara, Banka Havalesi
Para Çekme :  AdvCash, Payeer, Papara, Banka Havalesi, PTT Baank
Site Dilleri :  Türkçe
Telefon : 05549109975, 05355132338,
Whatsapp : 0535 513 23 38
E-Posta :  info@kocaciftlik.com
Canlı Destek : Yok
İletişim Formu : Var

AVANTAJLAR

 • Şirket Varlığı Doğrulanamıyor
 • SSL Sertifikası Yok
 • Canlı Destek Yok
 • Basit Tasarım
 • Güven Sorunu Var
 • Önermiyoruz!

DEZAVANTAJLAR

 • İletişim Numaraları Var
 • Ödeme Yöntemleri
 • Ödeme Puanı, Depo Yok

KocaÇiftlik Nedir?

İnternet üzerinden yatırım yaparak para kazandıran sistemlerden birisi olarak karşımıza çıkan Koca Çiftlik, 28 Nisan 2017 tarihinde tescil edilmiş bir alan adına sahiptir. 2017 Kasım ayının başlarında isimlerini duyurmaya çalışan sistemden yatırım paketleri alınarak kar payı elde edildiği görülüyor. Güven konusunda maalesef yeteri kadar bilgi sunulmamaktadır.

KocaÇiftlik Paketleri

KocaÇiftlik paketlerine baktığımız zaman dört adet paket karşımıza çıkıyor. Bu paketlerin en düşük olanı 250 TL’dir.

 • Paket 1 : Günlük 0,7 TL kazanç elde edebileceğiniz 250 TL’lik paketi satın alabiliyorsunuz. 2 Sene anapara garantisi verilen bu paket yıllık 250tl net kazanç sağlıyor.
 • Paket 2 : Günlük kazancı 2.8 TL’dir. Yıllık 1.000 TL net kazanç bırakan bu paketi 1.000 tl karşılığında satın alabiliyorsunuz.
 • Paket 3 : Günlük 14 TL net kazanç bırakan bu paketi 5.000 TL ödeyerek satın alabilirsiniz. Yıllık kazancı net 5.000 tl olarak belirlenmiştir.
 • Paket 4 : Günlük kazancı 28 TL’dir. 10.000 tl ödeyerek bu paketi satın alabilirsiniz. Yıllık net kazandırdığı tutar ise 10.000 TL’dir.

KocaÇiftlik Firma ve İletişim Bilgileri

Yatırım sitesinin iletişim bilgileri olarak karşımıza 3 farklı isim çıkıyor. Abdülcevat Koca, Niyazi Berk Koca, Mevlüt Er. Bilindiği üzere şirket tüzel kişiliktir ve ortada bir şirket var mı bilinmiyor. Şirket olsa bile kanunen yapılan çalışma cezai işleme tabiidir. Tüzel bir şirket varlığı bilinmezken 3 kişinin ismine para toplanması yasalara göre suçtur.

Koca Çiftlik Ödeme Yöntemleri

Gündoğmuş Merkez Yazlar Mevkii Köprülü köyü Gündoğmuş, Antalya şeklinde bir adres beyan eden site ayrıca facebook sayfasında da bir takım sözde belge yayınlamış.
KocaÇiftlik Güvenilir mi?
Hiçbir şekilde güven vermemektedir. Çok sıradan bir model ile karşımıza çıkan bu yatırım sitesi amatör bir yapılanma içerisindedir. Facebook sayfası üzerinde Ziraat odasından 2016 yılında alınmış çiftçilik belgesi yer alıyor sadece. Ayrıca 2016 yılında vezneye damga pulu olarak 114 TL’lik bir ödeme. Şirketin banka bilgilerine baktığımızda ise 3 kişinin ismi gözükmektedir. 3 farklı şirketin tek bir sistem üzerinden faaliyet gösteremeyeceği için Koca Çiftlik güvenilir mi sorusuna bir yanıt daha doğuyor. Aşağıda ki görsellerde paylaşılanları görebilirsiniz.
Yatırım hakkında diye bir açıklama yapılmış sitenin arayüzünde. Aylardır faaliyette olduğu anlaşılan sitenin ”Yatırımcılar sistem açılışından makul bir süre içerisinde 24 saat çiftliği kamera ile izleyebilir.” Kaç makul gün geçti bilinmiyor ortada bir kamera sistemi göremedik. Bu yaklaşımlar bize My Lucky Farm dolandırıcılarını hatırlattı. Onlarda çiftçilik kaydı ve bir türlü açılmak bilmeyen kamera sistemi ile karşımıza çıkmıştı.
Koca Çiftlik Güvenilir mi

EDİTÖRÜN YORUMU
Sistemin güven konusunda yaşattığı endişeleri ve geçmiş tecrübeleri göz önünde bulundurduğumuzda Koca Çiftlik güvenilir mi sorusuna hayır diyebiliriz. Üç kişilik aile bireyleri bir araya gelmiş damga pulu vergisini belgemiz diye göstermiş, devlet güvencesi diye lanse edilmiş, %100 sigorta vermiş tuhaf bir sistem. Facebook üzerinde belirtilen referans sistemini devlet müfettişlerine gösterdiğimiz an piramit sistem diyorlar. Devletin hiçbir şekilde network sistemine güvence vermeyeceğini unutmayın. Şahsi olarak projeye hibe, teşvik vs alınmış olabilir fakat tüzel kişilik olarak kabul edilen şirket almış gibi lanse edilmesi doğru değildir. Bizim önerimiz 3 şahıslı bu sistemden uzak durun! Konu bakanlığa intikal etmek üzere raporlar detaylandırılmaktadır. Bilginize

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz