Galeribank Şikayet
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Uzun zamandır şirket olarak hizmet veren Galeribank en kısa sürede en fazla para kazandıran site olmaya devam ediyor. Aylık anaparanıza %20 net kazanç veren şirket yepyeni sistemiyle karşımızda.

Galeribank Serileri Tek Çatı Altında Toplandı

Birkaç gün öncesine kadar Galeribank V1, Galeribank V2, GaleribankFlo V1, Galeribank V2 ve Galeribank Driver olmak üzere 5 farklı sürüm vardı. Küçük yatırımcılar ve büyük yatırımcılar için ayrı ayrı sürümler ile karşımıza çıkan site artık tek bir oyun olarak hizmet veriyor. Eski sistemlerdeki yatırımlı üyelerin tamamının ödemeleri yapıldı ve sistemler yeni oyuna aktarıldı.

Yüksek kazanç sistemi ile dikkat çeken siteden geçtiğimiz haftalar içerisinde birçok yatırımcı %20 net karını aldı. Yeni sisteme üyelik alımı açılmış olup yatırımlı üyeler için oldukça iyi bir yöntem olmaya devam ediliyor.

10bin liralık yatırıma 1 ay içerisinde 12bin tl olarak geri ödeyen şirket, Türkiye’nin en kısa sürede en fazla kazandıran sitesi olma ünvanını taşıyor. Galeribank güvenilir mi sorusuna en net cevabı kullanıcılar veriyor. Şimdiye dek hiçbir şekilde yatırımcılarını üzmeyen site aksine her geçen gün güvenleri perçinliyor. Galeribank şikayet konusunda da tertemiz bir sayfa bırakıyor. Ödemelerini aksatmayan ve zamanında gerçekleştiren şirket %20 kazanç ile son 2 aydır kullanıcı sayısını vede yatırım bütçesini çok ciddi ölçüde arttırdı. İlk ayında test amaçlı bir yatırım yapmış ve %20 farkını almıştık. Geçtiğimiz ayda yatırımımızı katlayınca yeni sistemede 4.000 liralık deneme yatırımı yaptık. Oyun tadında olan tasarımı ile karşımıza çıkan site Galeribank Driver tasarımının geliştirilmiş versiyonu ile devam ediyor.

Galeribank Yatırım Yapılır mı?

Birçok oyundan alınan darbelerden sonra en fazla karşılaşılan sorulardan birisi Galeribank güvenilir mi ve galeribanka yatırım yapılır mı sorusu oldu. Şimdiye dek içeride paramız kalmadı. 2 ay içerisinde elde ettiğimiz 4bin lira net karımızı yeniden yatırdık ve anaparamızı aldık. Bizler yatırımlarımızı gönül rahatlığı ile yaptık.

Oyundaki profilimizden bir görüntü..

Galeribank Güvenilir mi


Galeribank Nasıl Oynanır? Galeribank Tüyolar

Oyununun normal oyunlardan farkının biraz daha oyun tadının katılmış olmasıdır. Rakipleriniz ile yarışarak altın kazanıyorsunuz. Bu altınlar ile arabanıza modifiye yaparak aracınızı güçlendirebiliyorsunuz. Oyuna ilk başlarken size altın toplayabilmeniz için bir araç verilir. Bu araç ile altın toplayarak aracı geliştirebiliyorsunuz. Lakin bu durum yatırımsız oyuncular için kesinlikle gereksiz bir çaba olacaktır. Başlangıç arabası ile rakiplerinizi yenmeniz neredeyse imkansız.

Yatırımlı olarak başladığınızda ise hem nakit para kazanırsınız hemde yarışlarda başarı sağlayarak altın toplamanız kolaylaşır. Eski sistemde yakıt paralıydı artık değil. Dilediğiniz kadar yarışabiliyorsunuz.

Örnek Kazanç Planı

Ford MustangMevcut sistemde 4.000 TL değerinde olan Ford Mustang isimli arabayı satın aldık. Aracın dakikalık kazancı 0.018519 tl olarak hesaplanmış.

Saatlik üretimi : 1,11114 TL ‘ye tekabül ediyor.

Günlük üretimi : 26.66736 TL yapıyor.

30 Günlük üretimi : 800,0208

60 Günlük üretimi : 1.600 TL

NOT: Sistemde 2 ay durmak mecburidir. Fakat örneğin 4000 tl yatırdınız. 30 gün sonra 800 TL’lik karınızı çekebiliyorsunuz. 2.ay sonunda ise anaparanız olan 4.000 tl ve 2.ayın %20 lik kısmı olan 800 tl’yi bir daha alıyorsunuz. Yani 4.000 tl yatırım 2 ay sonra 5.600 TL olarak size geri dönmüş oluyor.

Son derece karlı bir sistem olan Galeribank ile güzel paralar kazanmanız mümkün. Şirketin ParaParala’ya özel kampanyalarından ilerleyen günde yararlanabilmeniz için aşağıdaki butonu tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

ParaParala Galeribank Önerisi

Eğer bu sisteme yatırım yapmayı planlıyorsanız birkaç önemli tüyoya dikkat etmeniz gerekiyor. Sistemdeki oyuncuların büyük bir kısmı 2000 tl ‘lik araca sahip. Eğer altın kazanıp aracınızı güçlendirmek istiyorsanız 2000 TL üzeri yatırımlar size ekstra araç geliştirmede yardımcı olacaktır. Dikkat etmeniz gerekenlerden biriside sistemde 10bin tl ve üzeri araç alanlar var. Yarışlarda bu kişilere denk gelirseniz altınlarınız çalınır! Bu yüzden de güzel bir yatırım ile sisteme girenler ekstra kazanç sağlayabiliyor.

7 YORUMLAR

  1. selam öncelikle yaptınız yatırmdan elde etiniz dekontun bir kopyasını yayınlarsanız sitenizde bizde gercekmi deyilmi diye ona göre hareket ederiz yanlış anlasılmasın lütfen dediniz gibi bir cok oyun yatırılan paralarla kacıp giti kapandı size gönderilen site şahsına papara dekontuda olabili banka havale dekontuda bizde onagöre pilan ve purojelerimize yön veririz saygılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz