Kırmızı Solucan Evi Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

18 Temmuz 2017 tarihinde internetten para kazandıran oyunlar arasında yerini alan ponzi sistemi 10 Ağustos 2017 tarihinde incelemesini yaparak güvenilir olmadığını belirtmiştik. Kırmızı solucan evi oyunu kapandı.

ParaParala Sizlerin Dostu

Her geçen gün artış gösteren sahte sistemler sizleri dolandırmak için kollarını sıvıyor. Bu dolandırıcı sistemlere karşı açmış olduğumuz savaşta sizleri en başından uyarmak için gayret gösteriyoruz. Henüz yeni sistemlerden birisi olarak karşımıza çıkmış olan kırmızı solucan evi oyunu güvenilir mi sorunuza hayır demiş ve oyunu hiçbir şekilde önermiyoruz demiştik. Kısmet bugüneymiş. 22 günlük süreçte dolandırıcılık yapan sistemi deşifre ettikten sonra sadece 12 gün sistem açık kalabildi. 1 aylık mazisi ile ponziler mezarlığına gömdüğümüz oyun sizleri onbinlerce TL zarardan kurtardı.

Kırmızı Solucan Evi Kapandı

Kırmızı Solucan Evi Kapandı

Oyunun solucan al sat yatırım şirketinin her geçen gün büyümesiyle solucan üzerinden gittiği düşünülüyor. Solucan sektörünün büyüklüğünü sanal mecralara dönüştüren bu ponzi sistem artık yok. Kırmızı solucan evi kapandı. Siz değerli oyuncular ParaParala.com takibinde kalın. Önermediğimiz oyunlardan uzakta durmanız sizleri dolandırılmaktan koruyacaktır.

KIRMIZI SOLUCAN EVİNİN GÜVEN VERMEDİĞİNİ SÖYLEMİŞTİK

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz