Kira Zengini Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

OYUN GÜVENİLİR LİSTESİNDEN ÇIKMIŞTIR. YATIRIM YAPMANIZI ÖNERMEYİZ.

Uzun zamandır sektörde varlığını koruyan sitelerden birisi olan Kira Zengini oyunu, yeni versiyonuna geçti. Fakat bu geçişle birlikte birçok kullanıcının kafasına takılan sorular oluştu. Bu soruların cevabını Kira Zengini yönetiminden aldık.

Kira Zengini Yeni Adresinde

Oyunun incelemesini ilerleyen günlerde yapacağız. Şuan güven açısından sıkıntı teşkil etmeyen bir oyun olduğun için ileri ki bir tarihe bıraktık. Kira Zengini oyunu Sinyap Yapı Mühendislik tarafından piyasaya kötü bir script ile sürülen oyunlardan birisiydi. Uzun zamandır eski görünümden kurtulmaya çalışıyorlardı. Şimdi yeni adresteler.

Dün duyurular yapan şirket gün itibariyle eski versiyonun kapanacağını, yeni versiyona geçileceğini duyurmuştu. Bu geçiş ile birlikte eski oyundaki itemlerimizin sayısını teknik@kirazengini.com adresine gönderilmesi istenmişti. Lakin yeni scriptte yaşanan teknik sıkıntılar şirket çalışanlarını yoğun bir tempoya soktu.

Eski oyundaki bilgileriniz ile yeni versiyona yeni bir kayıt açılması istendi. Oyuna ilk girdiğinizde size hediye edilen bir adet spor salonu vardı. Lakin bu spor salonları hesaplardan bir süre sonra silindi. Bunun teknik bir hata olduğu ve telafi edileceği belirtildi.

  • Eski Oyundaki İtemler Ne Olacak?

Eski versiyonda sahip olduğunuz kafeler, oteller vs yeni scripte aktarılacak. Tabi otel, kafe olarak değil. Sahip olduklarınızın altın değeri yeni oyuna yansıyacak. Yani eski oyunda 100 kafeniz varsa altın olarak yeni versiyona yansıyacak.

  • Referanslar Ne Olacak?

Eski oyunda sahip olduğunuz onlarca belki yüzlerce referans var. Bu referanslar ilerleyen zaman içerisinde yeniden yeni versiyona aktarılacağını öğrendik.

  • Eski Hesaplar Yeni Hesaba Ne Zaman Tamamlanacak?

Şirketten aldığımız bilgilere göre 2-3 gün daha sürmesi bekleniyor. Bu işlemler çok basit değil. 15bin kullanıcı tek tek aktarılmak zorunda! 2-3 gün içerisinde biteceğe benzemiyor. Sizler bizi dinleyin ve 1 hafta boyunca oyundan ümidinizi kesin. Ama aralıklarla bakmayı, oyun facebook sayfasından veya paraparala’dan duyuruları takip edin.

Ne Yapmanız Gerekiyor?

Facebook’tan oyun şirketini mesaj, yorum yağmuruna tutuyorsunuz. Kendinize kötülük yapıyorsunuz. Oyun ekibini yormaktan başka bir işe yaramıyor. Bazılarınız sabah 9 da yazmış. Aynı soruyu birde saat 13:30 da sormuş. Aynı kişi dün gece 23:30 da da yazmış. Oyun yönetimine bizzat faceook ve telefonları kapatmalarını, işlerine dönmeleri gerektiğini ve işleri bitirmeden açmamaları gerektiğini söyledik. Yapılması gereken şey bu. Biraz rahat bırakın teknik ekibi işlerini yapsınlar ve erkenden dönsünler.

OYUN GÜVENİLİR LİSTESİNDEN ÇIKMIŞTIR. YATIRIM YAPMANIZI ÖNERMEYİZ.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz