Keçiler Oyunu Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Akşam üzeri keçiler oyunu hakkında yapmış olduğumuz inceleme ve analiz sonrası beynine kan gitmeye başlayan yönetim nasıl olduysa bizi hatırlamaya başladı. Bizimle iletişime geçen Keçiler whatsapp ekibi burada da bir pot kırdı. Kendi düşen ağlamaz dedik ve bu konuşmalarıda sizler ile paylaşıyoruz.

Keçiler Oyunu Aldtamacası

Oyunun yaklaşık 2 ay önce faaliyete başlamasıyla birlikte sıkıntılar yaşamaya başlamıştı. Önce Show TV dolandırıcı olduklarına dair haber yaptı sonrasında siteleri kilitlendi. Peki Keçiler oyunu güvenilir mi?

Oyunun birkaç saat önceki incelemesinde güven sorunu yaşattığını söylemiştik. Bu güven sorunu an itibariyle biraz daha güvenilir değile döndü. Whatsapp üzerinden ulaşan destek ekibinden Uğur Akçakavak olduğunu iddia eden kişi oyunun ticari kaydının olduğunu ispat etmeye çalıştı. Whatsapp kayıtlarını sizler ile paylaşmadan önce bir önceki incelememizde eklemediğimiz diğer güven açıklarını da sizlerle paylaşalım.

KEÇİLER İNCELEME VE İLK İÇERİK İÇİN TIKLAYABİLİRSİNİZ

 

Keçiler Oyunu Güvenlik Açığı

Oyunun tasarımı Ruslar tarafından ücretsiz dağıtılan tasarımlardan. Data ve kimlik bilgileri hırsızlığı için kullanılan bu oyun tasarımları kullanıcılar için tehlikeler yaratabiliyor. Sisteme kaydettiğiniz numaraları toplayarak başka şirketlere satmak, e-posta adresiniz ve şifreniz ile diğer oyunlarda deneme yanılma yaparak hesaplarınızı boşaltmak gibi birçok amaçla kullanılmaktadır. Rusların data hırsızlığı yaptığı scripti bile Türkçeleştirmeyi unutmuşlar..

Keçiler Şikayet

Keçiler oyunu Whatsapp Konuşmaları

Whatsapp konuşmalarını yarım yamalak paylaşan keçiler kendisini haklı duruma çıkarmaya çalışıyor fakat gelin bakalım devamında neler olmuş!

Keçiler Oyunu Whatsapp 7

Sonrasında banlandık.

Bize şirket sayfası diye gösterdikleri sayfaya 1 aydan daha fazla bir süre önce zaten yazmıştık. Terkedilmiş kapanmış ömrü bitmiş bir şirketin ismini kullandıklarını anlamanız için aşağıdaki bilgileri kontrol etmeniz yeterlidir.

0533 328 58 10 Kullanım dışı, akhanteknoloji.com iptal, sayfanın son paylaşımı 2015….

Keçiler Akhan Teknoloji

 

Son olarak Ticaret Sicili kayıtlarını merak ediyorsanız Akhan Teknoloji Yazılım Bilgisayar Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi diye bir şirketin sistemde olmadığını görebilirsiniz. Sizler de bu sorguyu http://www.ticaretsicilgazetesi.gov.tr/sorgu_acik.php adresinden yapabilirsiniz. Ortada şirket mirket yok. Kapanmış bir şirketin isminden nemalandıkları gayet açık değil mi?

Akhan Teknoloji

 

KEÇİLER İNCELEME VE İLK İÇERİK İÇİN TIKLAYABİLİRSİNİZ

 

5 YORUMLAR

  1. Ya birakin şu saçma siteleri ciftlikbank çılgın geri dönüşüm anadolufarm cüceler cuuzket gibi sağlam oyunlar varken millet niye bunlara yatırım yapıyor hala anlayabilmis değilim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz