Keçiler Oyunu Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Keçiler (Konu 23.08.2017 Güncellendi)

Kuruluş Tarihi :  Nisan 2017
SSL Sertifika :  Var
Şirket Adı :  Akhan Teknoloji (Doğrulanamıyor)
Şahıs Adı :  Bilinmiyor
Vergi Dairesi :  Bilinmiyor
Hizmet Alanı :  Elektronik (Doğrulanamıyor)
Ödeme Puanı :  Yok
Depo Limiti:  Yok
Bonus :  Var
Para Yatırma :  Papara
Para Çekme :  Papara, İninal
Site Dilleri :  Türkçe
Telefon : Belirtilmemiş
 Whatsapp : 05558800759
 E-Posta :  keciler@keciler.net
 Canlı Destek : Yok

AVANTAJLAR

 • Bonus Var
 • Whatsapp Var
 • E-Posta Var

DEZAVANTAJLAR

 • Doğrulanamayan Şirket
 • Şahıs Adı Bilinmiyor
 • İletişim Numarası Yok
 • Para Yatırma Metotları Az
 • Para Çekme Metotları Az
 • Canlı Destek Yok
 • Güven Sorunu Var

Nisan 2017 tarihinde internetten para kazandıran oyunlar arasında yerini alan Keçiler oyunu son zamanların en fazla konuşulan oyunlarından birisi olmayı başardı. İyi söylemler kadar kötü söylemlerinde olduğu keçiler oyunu güvenilir mi? Ulusal kanallarda çıkan haberlerden, şirketin varlığına, sistemdeki sıkıntılardan destek sorumsuzluklarına kadar herşeyi bu incelemede bulabilirsiniz.

Keçiler Nedir? Nasıl Oynanır?

Keçiler oyunu Nisan ayında piyasaya düşen ve ciddi bir kitle yakalayan oyunlar arasında yerini almaktadır. Klasik çiftlik oyunları gibi bir oyun olan Keçiler giriş sayfası üzerinden nasıl oynandığı konusunda bilgi edinebilirsiniz.

Keçiler oyunu sektörde ismini duyurmayı başardı fakat iyi ve kötü söylemler ile nereye kadar tutunacağını ParaParala olarak tahmin etmekteyiz.

Keçiler Şikayetleri

Bilindiği üzere şikayetler oyunların vazgeçilmez bir parçasıdır. Keçiler oyunu şikayet konularına baktığımızda pek bir şey bulamayabilirsiniz. Sitenin aldığı şikayetlerin en yoğunu sistemdeki kaybolan keçiler. Sistemdeki bu açık sayesinde bizim kullandığımız test hesabı bile aynı sorunu yaşadı. Hediye edilen 2 keçi ipini koparıp kaçtı mı anlamış değiliz. Aynı şekilde keçiler kullanıcı yorumları da bu sorunu dile getiriyor.

Keçiler Oyunu Güvenilir mi?

Oyunun Akhan Teknoloji çatısı altında hizmet verdiği ve site içerisinde bir adres paylaşıldığı gözükmektedir. Bu paylaşımın doğruluğu ise bilinmemektedir. Akhan Teknoloji olarak internette arama yaptığınızda da karşınıza hiçbir bilgi çıkmayacaktır. Kapanmış bir internet sitesinden ibaret geçmişi mevcut. Bu şirketin isminin kullanıldığını ve gerçekte Akhan teknoloji ile alakasının olmadığını düşünebiliriz. Dolayısıyla keçiler oyunu güvenilir mi sorunuza doğrudan hayır demenin vakti gelmiştir. Show Tv keçiler hakkında dolandırıcı olarak haber yapmıştı. Bu haber tamamen başkalarının tekelinde gerçekleştirilen para karşılığı haberlerdir. Bugün istediğiniz haber ajansı ile bu tarz haberler yaptırabilir en sağla şirketleri bile kötüleyebiliyorsunuz. 1 dolandırıcının yanında mutlaka 2 oyun dolandırıcı olarak anlatılır. Bu yüzden show tv de çıkan bu haberin güvenilir bir yanı olmadığını unutmayın.

Keçiler Şirket Bilgilerini Günlerce Bekledik Gelmedi

ParaParala olarak şirketlerle sizler adına iletişim kuruyor ve şirket olduklarını doğrulamaya çalışıyoruz. Kimi oyunun yönetiminden günlerce, kimisinden haftalarca cevap bekliyoruz. Bizler cevap beklerken o oyunlar kapanıyor ve birçoğunuzu dolandırmış oluyor. Bu yüzden çok daha fazla beklememe kısa bir süre sonra gerekeni yapmaya karar verdik.

Sizlerden gelen yoğun istek üzerine 11.08.2017 tarihinde Keçiler oyunu ile irtibat sağladık. Whatsapp üzerinden kurduğumuz irtibat ile oyunun şirket bilgilerini rica ettik ve ulusal kanalların göstermiş olduğu imajı toparlayabileceğimizi yazdık. ParaParala olarak her zaman olduğu gibi yine bir oyunun marka değerine iyi niyet göstererek kurtarmaya çalıştık. Önemsendik ama oyalandığımızı düşünüyoruz. ParaParala gibi sektörün en güçlü ağı reddedilemez bir teklif ile çıktı ama dediğimiz gibi bugüne dek oyalandık. Bu yüzden Keçiler güvenilir mi sorunuza doğrudan HAYIR diyebiliyoruz. 12 günlük bekleme sürecinin whatsapp konuşmalarını sizlerle paylaşıyoruz. Kararınızı kendiniz verebilirsiniz! Çok yoğunluktan dolayı bir türlü gelmeyen şirket bilgilerinin beklemek buraya kadar. Malum ParaParala ‘da fazlasıyla yoğun bir platformdur..

Keçiler Oyunu Whatsapp 1

7 YORUMLAR

 1. Sitede kodlamalarla anlayan bir yönetici olduğunu sanmıyorum çünkü bir çok hatalar var. Site eskiden durmadan 503 hatası veriyordu, şimdi de bazen sitenin eski haline falan atıyor orada yaptığımız işlemler kaydolmuyor. Facebook sayfasından saldırı alıyoruz diye saçma bir şey paylaşmışlar. Önermem, puanım 15

 2. Merhaba.
  Site sağlam. Şu an toplam yatırım 115 bini geçti. Ödemeler düzenli olarak aksatılmadan yapılıyor. Şu ana kadar 1.740 TL çekim yaptım. Fotoğraf ekleme yeri bulamadigimdan dekontlari ekleyemedim. Nasıl eklenecegini tarif ederseniz ekleyebilirim.

 3. Site sıkıntılı ilk 3 ay boyunca yaptığınız yatırımın karşılığını alabiliyorsunuz sadece devamlı para kazanma sitesi değil neden böyle bir şey olduğunu sorduğumda zaten gelişmiş olacaksınız neden biz zarar edelim diye bir yanıt aldım bu oyuna başlayacaklar başlamasın yani boşu boşuna 3 ay sonunda günde 5 lira kazanmaya başlıyorsunuz sonradan tam kazanacakken oyun kuralları izin vermiyor Kısaca 500 lira yatırıp ilk ayda 4 ay sonra 1500 lira alacaksınız daha sonra üstüne para kazanamayacaksınız değmez başka sitelerde deneyin sanşınızı daha iyi olur

 4. Site tamamen dolandırıcılık üzerine Kurulu Ağustos’dan bu yana uğraştım para yatırdım Ocak ayında +ya geçmeye başladım ödeme istedim Wp’den Engellediler Sizde kanmayın kardeşlerim bu sitedekiler tamamen sahtekarlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz