Kazanan Çiftlik Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Kazanan Çiftlik (Konu 31.05.2017 Güncellendi)

Kuruluş Tarihi :   1 Mayıs 2017
SSL Sertifika :   Var
Şirket Adı :  BTC Grup San. Tic. Ltd. Şti. (ALDATICI İÇERİK)
Şahıs Adı :   Suat Ay
Vergi Dairesi :   1870696559 (Başka Firmaya Ait)
Hizmet Alanı :   x
Ödeme Puanı :   Yok
Depo Limiti:   Yok
Bonus :   Yok
Para Yatırma :   E-Pin, Havale, Papara, Payeer
Para Çekme :   Havale, Papara
Site Dilleri :   Türkçe
Telefon :  0505 031 82 73
 Whatsapp :  Yok
 E-Posta :   Yok
 Canlı Destek :  Yok

AVANTAJLAR

  • Oyunun Bir Avantajı Yoktur

DEZAVANTAJLAR

  • SAHTE BİLGİLER
  • BTC Grup İle Bir Bağlantısı Yok
  • Başka Şirketin Vergi Numarasını Kullanan Dolandırıcılar
  • Bu Site Dolandırıcıdır
  • KAPANACAK!

Kazanan Çiftlik Şirket BilgileriKazanan Çiftlik oyunu site içerisinde bir takım şirket bilgileri paylaşmıştır. Paylaşılan BTC grup adına olan bu şirket bilgileri tamamen sahtedir! Bir başka kuruma ait şirket bilgilerini paylaşan bu şirkete ParaParala ekibi olarak ulaştık. BTC Grup Mali Müşaviri Ali bey ile yapmış olduğumuz görüşme sonucunda şirket bilgilerinin başkaları tarafından kullanıldığını ve şirket bünyesinde Suat Ay diye bir çalışan yada sorumlu olmadığını öğrendik. Yani görmüş olduğunuz bu bilgiler bir başka şirkete aittir ve şirketin bilgisi olmadan paylaşılmıştır. Kazanan Çiftlik Oyunu ile hiçbir bağlantısı yoktur. Ayrıca site altında belirtilen BTC ENERJİ bağlantısı olan btcenerji.com adresininde bahsedilen şirket ile bir bağlantısı olmadığını öğrendik.

Kazanan Çiftlik Güvenilir mi?

Oyun şirket imajı verebilmek ve oyuncuların güvenini kazanabilmek için bir başka şirkete ait bilgileri paylaşmış. Oyunun güvenilirliğini Adana’da araştırdık ve BTC Grup San. Tic. Ltd. Şti. ‘ne ulaştık. Kazanan Çiftlik oyunu hakkında bilgilerinin olup olmadığını sorduğumuzda beklenen cevabı aldık. BTC Grup oyundan haberdar değil. Dolayısıyla kimin ne amaçla yaptığını bilmemekle birlikte olayın savcılığa intikal ettiğini bilmeniz gerekir. Oyun şirket adına düzenlenmiş Suat Ay isimli bir şarlatanın elindedir! Şirket olmadığı için kişisel hesabına para toplayan oyun çok fazla sürmeden kapanacaktır!

Kazanan Çiftlik Banka Bilgileri

Yukarıda da görmüş olduğunuz gibi paralar şahıs hesabında toplanmaktadır. Kişi ile ilgili hukuki süreç başlamak üzere. Sizlerin yapması gereken şey ise bu siteden uzak durmak. Eğer yatırım yaptıysanız şansınızı TC Mahkemelerinde arayabilirsiniz.

Peki nedir bu Kazanan Çiftlik Oyunu?

Kazanan Çiftlik Nedir?

Birçoğumuz artık para kazandıran çiftlik oyunlarını görmeye alışmışken Mayıs 2017’ de kullanıma açılan Kazanan çiftlik oyunu da aynı mantıkla hizmet vermektedir. Para kazandıran çiftlik oyunları genellikle tavuk ve inek gibi hayvanlardan elde edilen süt ve yumurtanın satışı ile kazanç elde etmenize olanak sağlıyor. Kazanan çiftlik oyununda da bu mantıkla oynayarak kendinize tavuklar ve inekler satın alarak, kümes ve ahır oluşturabiliyorsunuz.

Kazanan Çiftlik Nasıl Oynanır?

Sisteme giriş yaparak kayıt olduğunuzda size 1 adet standart tavuk hediye ediliyor. Bu tavuk size günde 1 adet yumurta üretir. Bu tavuktan üretilen tavuk 0.70 TL miktarında satılır ve aylık kazancı ise 21 TL’dir. Sistemde bulunan bütün tavukların yaşam ömrü 30 gün olarak sınırlandırılmış. Kazanan çiftlik giriş sayfasında oldukça fazla detayı görebilmeniz mümkün.

Hesabım: Bu kısımda hesabınızda olan tüm birikimleri ve yumurta miktarlarını görebilmeniz mümkün. Bu bölümden altın yükleyebilir, altın çekebilir ve referans linkinize ulaşabilirsiniz.

Mağaza: Bu kısımda satın alabileceğiniz tavukları ve ineği görebilirsiniz. Ayrıca isteyen kullanıcılar için başlangıç paketleri oluşturulmuş. Satılan hayvanların üretim oranları ve kazançları şöyledir:

HAYVAN ALIŞ FİYATI AYLIK KAZANÇ
Standart Tavuk 15,000 Altın 21,00 TL
Bronz Tavuk 20,000 Altın 30,00 TL
Gümüş Tavuk 25,000 Altın 37,50 TL
Altın Tavuk 30,000 Altın 45,00 TL
İnek 75,000 Altın 285.00-855.00 TL arası

Kümes: Kümes bölümünde elinizde olan tavukları görebilirsiniz. Başlangıçta size verilen kümeste 10 adet tavukluk yer bulunur. Sonrasında yeni bir kümes alarak tavuk sayınızı arttırabilirsiniz. Yeni kümes satın alabilmek için 30,000 Altına ihtiyacınız olacak. Ayrıca bu kısımda 30 gün olan tavuklarınızın yaşam süresini belli miktarlar karşısında 12 aya kadar uzatabilirsiniz.

Ahır: Burada varsa satın almış olduğunuz ineğinizi kontrol edebiliyorsunuz.

Pastane: Bu kısımda 1,150 Altın ödeyerek kendinize pastane açabilirsiniz. Üretilerek sattığınız her pasta size 40 altın kazandıracak. Pastane içine satın alacağınız pastacıların her biri size 1 adet pasta üretimi yaparlar. En fazla 10 pastacı satın alabiliyorsunuz.

Yarışma: Bu kısımda düzenlenen yarışmaları takip edebilir ve kazanç oranlarını görebilirsiniz.

Bonus: Sistemde şuanda sadece tanıtım yapan kullanıcılara ve sosyal medyadan belirtilen etiket ile paylaşım yapan kullanıcılara bonus veriliyor. Oyunun tanıtımını forumlarda veya Youtube’de yaparak linkini paylaşmanız halinde hesabınıza ekstra bonus ekleniyor.

Forum: Bu kısımda ise oyunla ilgili haber ve duyurulara ulaşabilirsiniz.

Ödemeler: Burada daha önce ödeme almış olan kullanıcılara ve aldıkları tutarlara ulaşabilmeniz mümkün.

Kazanan Çiftlik Referans Sistemi

Oyuna kendi referans linkinize üye olmasını sağladığınız kullanıcıların, yaptıkları satışlardan size belirli komisyonlar alabiliyorsunuz. Bu komisyonun miktarını üyeliğinizin durumuna göre ayarlanıyor. Kazanan çiftlik üyelik seçenekleri arasında Standart, Bronz, Gümüş ve Altın üyelikler bulunmaktadır. Üyelik detaylarını ve kazançlarını resimden inceleyebilirsiniz.

Kazanan Çiftlik ROI Oranı

ROI, para kazandıran oyunların bazılarında uygulanan, yatırımınızın ne kadarını geri alabileceğinizi bir sistemdir. Kazanan çiftlik oyununda ise bu oran üyelik tipine göre belirtilmiştir. Standart üyeler %135, Bronz üyeler %140, Gümüş üyeler %145 ve Altın üyeler %150 miktarlarında geri ödeme alabilmektedirler. Bu hesaplamalar ile altın üye olan bir kullanıcı 200 TL yatırım yaptıysa maksimum 330 TL ödeme alabilecektir. Oyundan tekrar ödeme alabilmek için tekrar yatırım yapılması gerekir.

Kazanan Çiftlik Ödeme Yöntemleri

Oyuna yatırımlarınızı Havale, Papara, E-Pin ve Payeer sistemleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Oyundan ödeme alabilmek için ise mutlaka daha önce yatırım yapmış olmanız gerekmektedir.

UYARI | | ParaParala Yönetim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz