Kasap Online Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Kasap.Online (Konu 11.08.2017 Güncellendi)

Kuruluş Tarihi :  26 Haziran 2017
SSL Sertifika :  Var
Şirket Adı :  Bilinmiyor
Şahıs Adı :  Bilinmiyor
Vergi Dairesi :  Bilinmiyor
Hizmet Alanı :  Bilinmiyor
Ödeme Puanı :  Yok
Depo Limiti:  Yok
Bonus :  Var
Para Yatırma :  Papara
Para Çekme :  Banka Havalesi, Papara
Site Dilleri :  Türkçe
Telefon : Yok
 Whatsapp : Yok
 E-Posta :  info@kasap.online
 Canlı Destek : Yok

AVANTAJLAR

 • Bonus var
 • SSL Var
 • E-Posta Var

DEZAVANTAJLAR

 • Şirket Varlığı Bilinmiyor
 • Vergi Kaydı Bilinmiyor
 • Şahıs Adı Bilinmiyor
 • Güvenli Olmayan Yazılım
 • Telefon Bilinmiyor
 • Whatsapp Bilinmiyor
 • Canlı Destek Yok
 • Para Yatırma Yöntemi Az
 • GÜVEN SORUNU VAR

26 haziran 2017 tarihinde piyasaya giriş yapan kasap.online oyunu internetten oyun oynayarak para kazanmak isteyenler için bir alternatif olarak gösterilmektedir. Fakat oyunun güven vermeyen birçok durumu mevcut. Kasap online oyunu güven sıkıntısı yaratan durumları sizlerle paylaşmakta fayda görüyoruz.

Kasap Online Güvenilir mi?

Oyunun sitesinde dikkatimizi çeken ve güven sorunu yaşatan durumları söz konusu. Bu durumlardan birisi sitenin iletişim kanallarının eksik olması. Telefon, adres hiçbir belirti yok. Şirket olduğuna dair bir belirtide yok. Daha doğrusu şirket olmadığını ve başka şirketler ile isim benzerliği yaptığını düşünmekteyiz. Kasap online oyunu giriş adresinden sizlerde söylediklerimize dikkat edebilirsiniz.

Para Yatırma Metodu Şaibeli!

Karşı taraf ismini deşifre etmek istemediğinden dolayı olsa gerek papara ödeme yöntemini kullanıyor. Banka havalesi gibi ismini deşifre eden sistemlerden uzakta durması başka bir düşünceye bizleri itmiyor. Son zamanlarda artış gösteren dolandırıcılıkta görüyoruz ki artık isimlerin gizli olduğu papara, payeer ve bitcoin gibi yöntemler kullanılıyor.

İletişim Kurulması Güç

Kasap online iletişim kanallarına baktığımızda sadece info mail adresi gözüküyor. Bunun dışında telefon, whatsapp, canlı destek yada facebook gibi hiçbir kanal bulunmuyor. Site içerisinde bir yerde facebook bağlantısı yakaladık fakat bu bağlantı da yönlendirmenin bambaşka bir şirket olduğunu görmekteyiz!

Kasap Online Güvenilir mi?

Oyuna yatırım yapmanızı önermiyoruz. En azından oyun yönetimi şirket varlığını kanıtlayana kadar tek kuruş yapmamalısınız. Kasap online güvenilir mi sorusuna cevabınızı aldınız. Dahasını da paylaşalım.

İlk olarak kasap online giriş adresi üzerinden forum sekmesini tıklayın ve forum sayfasına giriş yapın.

Kasap Online Forum Giriş

 

Karşınıza aşağıda görmüş olduğunuz gibi bir forum çıkacak. Buranın en alt bölümünde bulunan sosyal medya eklentileri mevcut. Facebook eklentisinin üzerine gelerek tıklayabilirsiniz. Sizleri Latif Kasap (Ataç Et) ile aynı olduğunu düşündüğümüz ve 2014 yılında kurulan kasaponline.net adresinin sayfasına yönlendirecek. Bu site kapanmış. Fakat detaylar size kasap online güvenilir mi sorusuna bir daha cevap verecek.

Kasap Online İletişim

Kasap Online Güvenilir mi Sizi yönlendirdiği sayfa solda görmüş olduğunuz sayfadır. Peki bu sayfa bahsettiğimiz kasap Latif’e ait ise kasap.online oyunu neden buraya yönlendiriyor? Yada bu oyun ile bir bağlantısı var mı? Bir sürü soru sorabilirsiniz. Yıllar önce kapanan bir sayfanın yönetimine şans eseri ulaştık ve oyun hakkında zarf attık fakat aldığımız cevap beklediğimiz cevaptı! Oyundan haberleri bile yok! Sayfa yönetimi ile yapmış olduğumuz görüşmenin de facebook konuşmalarını sizlerle paylaşıyoruz. Kasap online şikayet konularını açmamanız için tedbirinizi elden bırakmayın!

Kasap Online Şikayet

 

Sanıyoruz ki her şey açık ve ortada..

EDİTÖRÜN YORUMU
Ponzi sistemlerin çoğalmasının en büyük nedeni sizler, bizleriz. Bizler talep ettikçe ekonomik özgürlüğümüzün olmadığını haykırdığımız sürece fırsatçılar hep artacak. ParaParala olarak artık oyunlara yetişemiyoruz. Biz 2 oyunu deşifre ettikçe 10 tane oyun açılıyor. Sizler belki felaketin farkında olmadan bu tür yanıltıcı, SCAM içerikli oyunları tercih ederek kazanmayı düşünüyorsunuz. Oysa ki sadece sizler dolandırılmıyorsunuz. Aynı zamanda başkalarının dolandırılmasına da kapı aralıyorsunuz. Yapmayın! Kasap Online gibi güven sorunu olan oyunlardan uzak durun!

UYARI | | ParaParala Yönetim

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz