karanfil paketleyerek para kazanın

Karanfil Paketleme İşi Yaparak Para Kazanın

Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Evde yapılabilecek işler arasında yerini alan ve oldukça sağlıklı olan karanfillerin paketlemesini yaparak para kazanabiliyorsunuz. Karanfil denildiğinde aklınıza beyaz karanfil veya çiçek olarak gelmesin. Lokantalarda ve aktarlarda satılan kuru karanfillerden bahsedeceğiz. Bu iş sayesinde yaşamış olduğunuz maddi sıkıntıları hafifletebilir ve kendinize kazanç sağlayabilirsiniz.

Evde Karanfil Paketleme Nasıl yapılır?

Bu işi yaparak para kazanabileceğiniz gibi, insanların sağlığına da katkıda bulunacağınızı unutmamalısınız. Gıda olarak adlandırılan karanfil titizlikle ve temiz koşullarda paketlenmelidir. Ağız kokusunu gidermek için ve şifa niyetine kullanılan karanfiller paketli şekilde satılarak kullanıcılara sunulur. Çok eski çağlardan bu yana kullanılan karanfil A, D ve E vitaminleri açısından da oldukça zengindir. Diş macunlarının içinde sıklıkla kullanılarak diş ağrılarına iyi geldiği biliniyor. Ayrıca antioksidan özelliği sayesinde pek çok solunum yolu hastalığına da iyi gelmektedir.

evde paketleme işi

Sizde bu kadar faydalı ve sağlıklı olan bir bitkiyi evde paketleme işi sayesinde müşterilere sunabilirsiniz. Bu işi genellikle küçük aktarlar veya bazı firmalar talep edebiliyor. Size gönderilen ufak paket veya kutuların içine istenilen gramajda karanfil yerleştirerek zımbalıyorsunuz. Bazı firmalar zımba yerine yapıştırma tercih edebiliyor. Para kazanma yolları arasında çok fazla duyulmayan bu iş sayesinde para kazanabilen birçok kadın ve erkek mevcut. Her yaştan kişinin kolaylıkla yapabileceği bu iş sayesinde ek kazanç elde edebilir ve para kazanabilirsiniz. Ayrıca evinizde karanfil paketleme işi, yaptığınızdan dolayı, karanfilin mis gibi kokusu evinize sinecektir.

Evde Karanfil Paketleme İle Ne Kadar Kazanılır?

Bu işi yapmaya karar verdiyseniz, anlaşma yaptığınız firmanın size sunduğu fiyat oldukça önemli. Bazı yerler yüksek fiyatlar verebiliyorken bazıları daha düşük ücret ödeyebiliyorlar. İş anlaşması yaptığınızda firma size çuval ile karanfil gönderilir ve kullanacağınız tüm malzemelerde beraberinde getirilir. Ortalama 5000 adet paket yaptığınızı düşünürsek, yaklaşık olarak 750 TL kazanabiliyorsunuz. Oldukça kolay ve eğlenceli olan paketleme işi sayesinde daha fazla kazançta elde edebilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerle yapabilir veya günlük üretim sayınızı biraz daha zaman ayırarak yükseltebilirsiniz. Ayrıca paketleme yaparken ağzınıza sizde 1-2 adet karanfil atarak sağlığınızı koruyabilirsiniz.

evde ek iş arıyorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz