JtnPanel Anket Giriş

JTN Panel Nedir?

Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Jtn Panel, istatistiksel çalışmalarda kullanmak üzere kullanıcılarına çeşitli ürün veya konular ile ilgili sorular yönelten bir sanal platformdur. Kullanıcılar, karşılarına çıkan sorular ile ilgili mevcut bilgilerini ve deneyimlerini soruya göre sistemle paylaşıyor. Sistem de yapılan her anket için zorluk derecesine göre kullanıcıların hesabına çeşitli miktarda JTN puan tanımlanıyor. JTN puan, JTN panel para kazanma işlemlerinde kullanılan puan birimidir. Puanlarınızı biriktirdikten sonra TL’ye çevirerek sistemden ödeme talep edebilirsiniz. Sistemde yer alan bilgilere göre ödemeler en geç 14 gün içerisinde tamamlanıyor ancak internetteki JTN panel şikayet konularında ödemelerin bu süreden daha geç yapıldığı yazılıyor. Buna rağmen sistemden ödeme alamama şikayetinde bulunan kullanıcıların sayısı oldukça az.

JTN Panel Üye Ol

İlk kayıt aşaması esnasında adınız soyadınız, baba adınız ve mail adresiniz gibi çeşitli bilgiler sizden talep edilecektir. JTN panel giriş yapabilmek için öncelikle bu bilgileri doldurarak üye olmanız gerekir. Kayıt aşamasında kullandığınız bilgilerin hiç birisi çeşitli amaçlarla kullanılmıyor ve sadece sizinle daha kolay iletişime geçebilmek için talep edilen bilgilerdir. Dolayısıyla ilerleyen zamanlarda ödeme ve iletişim gibi konularda sıkıntı yaşamamak adına buradaki bilgileri doğru doldurmanızı öneririz. Sisteme ana kayıt işlemini bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ana kayıt işleminiz tamamlanınca sistem ilk girişinizde size çeşitli sosyal içerikli sorular soracaktır. Bu sorular sizin hangi içerikleri cevaplamak için uygun olduğunuzu gösterir ve bu sayede sistem çeşitli konularda daha bilgili kişilerden görüş almış olur.

JTN Panel Güvenilir Mi?

JTN Panel ile ilgili arama motorlarında yapılan araştırmalarda pek çok JTN panel şikayet konusuna rastlıyoruz. Genelde bir kısım kullanıcı sistemi öven konular açarken bir kısım kullanıcı da sistemden ödeme alamadıklarını belirten konular açıyor. Biz de denemek adına JTN panel giriş yaptık ve sistemden kazançlar elde etmeye başladık. Ancak sistemin destek bölümünün normal bir internet sitesinin destek bölümüne göre daha yavaş işlediğini söylemek mümkün. Zaman zaman açtığınız destek bildirimlerine günler sonra yanıt gelebiliyor ki bu da sistemin güvenilirliğini sarsıyor. Uzun yıllardır birçok ülkede hizmet vermeye devam eden JTN Panel sitesinin, sadece Türkiye’de ki ödeme yöntemlerinin kısıtlanmasından dolayı gecikmeler yaşandığı belirtilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz