iPhone X Ürününden Sevindirici Haber
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

iPhone X, sadece iPhone tutkunlarının değil, pek çok teknoloji meraklısının da ilgi kaynağı haline geldi. Haber sitelerinde sık sık görmeye başladığımız iPhone X yorumları ve özellikleri ile bilgilerin pek çoğu doğru değilken, gerçekten doğru haberler sunulduğu da görülebiliyor. Kasım 2017 itibariyle Apple Store’da yerini alacak olan iPhone X ne kadar sorularını sık sık görebilirsiniz. Ön sipariş veren firmalar bu fiyatları oldukça yüksek tutarlara çıkararak satış yapıyorlar.

iPhone X Bekletmiyor!

Oldukça fazla merak edilen ve biran önce gelmesi beklenen cihaz, meraklılarına sevindirici haber sundu. Kasım itibariyle piyasaya sürülecek olan iPhone X, satın almak isteyen kişiler çok fazla bekletmeyecek. Apple’ın yeni tanıttığı ve stok problemi yaşanabileceği iddia edilen cihaz, henüz piyasaya çıkmamasına rağmen, ön siparişler alınmaya başlandı. Genellikle Ebay üzerinden cihazın ön siparişini veren kişi ve işletmeler, olduğundan daha yüksek fiyatlar ile satmayı planlıyor.

iPhone X Ne Kadar?

Özellikleri ve görünümünden sonra en fazla merak edilen unsurlardan birisi de iPhone X ne kadar oluyor. Fiyat konusunda net bir rakam verilmezken, bu rakamın Ebay üzerinde 1,999 Dolar civarında satıldığı görülüyor. Şirketten çıkan iPhone X normal fiyatlarına baktığınızda ise 64 GB’lik temel sürümün 999 Dolar olduğunu görebilirsiniz.

iPhone X Fiyatları Patladı!

Ebay üzerinden satış yapan bazı kişilerin iPhone X fiyatlarını uçurduğu görülüyor. Bu fiyatlar 1,380 Dolardan başlayarak 3,500 Dolara kadar yükseliyor. Daha fazla beklemek istemeyen kişilere sunulan bu fiyatlar yerine, biraz daha bekleyerek orijinal fiyatıyla almak daha mantıklı gibi görünüyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz