iota coin al sat
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Kripto paralar arasında uzun vadede güzel bir yatırım olarak karşınıza çıkan Iota Coin, tam anlamı ile Almanya merkezli bir girişim olarak ortaya çıkmıştır. Eğer bu konu hakkında bir fikir edinmek ve yatırımlarınızı bu yönde yapacak iseniz tam olarak doğru yerdesiniz. Bu yazımızda sizlere İota coin hakkında bilmeniz gereken birkaç şeyden bahsedeceğiz. Sizin için faydalı olacak bu yazımızı dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz. Bu kripto para nasıl alınır ve yatırımlar ne şekilde olur gibi sorularınıza cevap vermek için buradayız. Fikir sahibi olduğunuz bu noktada da tüm detaylara iyi bir şekilde hakim olmuş seviyeye gelecek ve bu durum ile de güzel yatırımlar yaparak iyi kazançlar elde edebileceksiniz.

İota Coin İşlemleri Nasıl Yapılmalıdır?

Özellikle son zamanlarda değeri daha da fazla artan bu kripto para ile nasıl yatırım yapacağınızı bilmek ve öğrenmek istiyor iseniz bu konuda tüm yardımları size yapacağımıza son derece emin olabilirsiniz. Alım ya da satım işlemlerinizi gerçekleştirebilmek için borsalara kayıt yaptırmalı ve işlemlerinizi o borsalar üzerinden gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bu kripto para çok az sayıda olan borsalarda yer aldığından dolayı sizlere Binance borsasını tavsiye etmekteyiz. Alım için ilk adımınızı Binance borsasına üye olarak gerçekleştirebilir ve bu güvenilir borsada yerinizi alabilirsiniz. Ana sayfanın üst tarafındaki sekmede yer alan alt coinler seçeneğine tıklayarak çıkan listeden İota butonuna tıklayabilir ve borsadaki bakiyeniz doğrultusunda ne kadar almak istediğinizi seçebilirsiniz. Buradan bakiyenizin el verdiği kadar İota satın alabilir ve ilk yatırımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İota Coin Fiyatları Ne Durumda?

Geçtiğimiz yılın Haziran ayında piyasaya girmiş olan bu kripto para şu anda 2$ civarında seyretmektedir. Türk lirası bazında da yaklaşık olarak 8 lirayı görebilmektedir. Bu kripto paranın en önemli avantajı da ünlü markaların yatırımını bu kripto paraya yapmasıdır. Diğer kripto para birimleri içerisinde en büyük avantajı da tabii ki de işlem ücretidir. Neredeyse sıfıra inen işlem ücreti sayesinde hiçbir kaybınız olmadan işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Artan işlem hacmi ile de ilgiyi son dönemlerde üzerine çekmiştir. Geçtiğimiz son zamanlarda 6 milyar dolarlık işlem hacmi ile farkını ortaya net bir şekilde koymuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz