iota coin
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Sanal para birimleri arasında, gelecekte çok önemli yatırımları içereceğine inanılmakta olan İota Coin, Almanya merkezli bir girişim şeklinde karşınıza çıkacaktır. Uzun yıllardır alt yapısı güçlü hale getirilen ve eksiksiz bir şekilde planlanmış olan İota Coin’in nasıl alınacağını ve fiyatlarının neler olduğunu merak ediyorsanız, bu yazımız sizler için oldukça faydalı olacaktır. Çünkü yatırım yapmayı düşündüğünüzde, gelecekte daha önemli paralardan söz edilecek olan araçlardan birisi şeklinde karşınıza çıkabilecek iota Coin ile ilgili tüm detaylara hakim olabileceksiniz ve bu durum sizler için de önemli kazançları getirecektir.

İota Nasıl Alınır ?

Son zamanlarda değeri artan kripto para çeşitlerinden birisi olan İota’yı nasıl alabileceğinizi merak ediyorsanız, size bu konuda yardımcı olacak bilgileri aktaracağız. Yatırımlarını iota ile yapmak isteyenlerin ilk olarak, alım satım işlemini gerçekleştiren borsalara kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Çok az sayıda borsa sitesi tarafından alım satımının gerçekleştirilmesinden dolayı kısıtlı seçeneklerin bulunduğu bu adresleri keşfederek iota alımına başlayabilirsiniz. İlk olarak bu borsalardan birisi olan Binance borsası aracılığıyla kayıt yaptırabilir ve İota alımı için ilk adımı tamamlayabilirsiniz. Üyelik işlemlerinizi tamamlamanızın ardından ana sayfanın üst kısmında yer alan popüler altcoinleri listeleyerek, alım yapacağınız sayfaya yönlendirileceğinizi görebilirsiniz.But İota butonuna tıkladığınızda, bakiyenize göre kaç adet İota alabileceğinizin belirlenmesiyle birlikte tüm aşamaları tamamlayabilirsiniz.

İota Koin Fiyatları

Kripto para piyasasına ilk olarak Haziran 2017’de girmiş olan İota’nın TL bazında değeri 7,71 TL civarındadır. Amerikan doları bazında değerlendirilmesi durumunda ise $2,05 seviyelerinden işlem görüldüğü dikkatleri çekmektedir. Pek çok ünlü markanın yatırımında tercih ettiği kripto para birimlerinden olan İota’nın alımının bu rakamlarda gerçekleştirilmesi büyük bir avantajı da sağlamaktadır. Diğer kripto para birimlerine göre, işlem ücretlerini sıfıra indirmesiyle ön plana çıkan ve kripto para madenciliğinde hızlı bir ivme gösteren seçenekler arasında yer almaktadır. Bir başka dikkat çeken noktanın ise artan kullanıcı sayısı ile birlikte, yapılan işlemlerin hızının da artması şeklinde görülmektedir. Dünya çapında kripto paraların sıralamasına bakıldığında en büyük 4. Değere sahip olan iota’nın, dolar hacmi bazında 12 milyar dolarlık değeri de bulunmaktadır.

UYARI | | ParaParala Yönetim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz