İnternetten Yatırımsız Para Kazanmanın En Etkili Yolu Nedir
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Son yıllarda tecrübe ve deneyimlerimizle yaptığımız araştırmalarda, birçok kişinin internetten para kazanmak için yanlış yollara başvurduğunu görebiliyoruz. Bunun sonucunda ise, kişi İnternet üzerinden kazanç elde edemeyeceğini düşünerek vazgeçiyor. Halbuki gerçekten etkili yollarla deneyim yaşarsanız bunun mümkün olduğunu görebilirsiniz. İnternetten para kazanma yolları araştırması yaparken, öncelikle sizi yanıltacak yerlerden uzak durmanız gerekir. Bu işte deneyim sahibi olmanızın en iyi yolu ise deneme/yanılma yoludur. Bu sayede yanlışları da bileceğiniz için, hatasız olarak kazanç elde edebilirsiniz.

İnternetten Para Kazanmak ?

İnternet üzerinden kazanç elde edebilmek için, bir ürüne veya yatırıma ihtiyacınız yok. Tabi ki bunlar olduğunda daha fazla kazanç elde edebilirsiniz. Özellikle normal bir işte düşük maaşla çalışan kişiler için gelecek pek söz konusu olmuyor. Büyük bir şirkette 10 bin lira ile çalışıyorsanız zaten bunlara ihtiyacınız olmayacaktır. Fakat çalıştığınız iş sadece anlık geçiminize yardımcı oluyorsa ve gelecek vaat etmiyorsa kendinize ekstra bir kazanç yolu bulmanız gerekecektir. İnternetten para kazanmak adına birçok web sitesinde veya bloglarda türlü yazılar görebilirsiniz. Hatta her kişiden farklı bir öneri bile alabilirsiniz. Bu durum özellikle yeni başlayacak kişiler için oldukça kafa karıştırıcı olacaktır. Geriye doğru bakıp düşündüğümde sizi çok iyi anlayabiliyorum. Bu sebeple yatırımsız olarak garanti kazanç elde edebileceğiniz birkaç işten bahsetmek istiyorum.

kolay para kazanma

Bizlerde bu işlere ilk başladığımızda tecrübesiz olduğumuz için saçma sapan birçok işi kovaladık. Kendimden örnek vermem gerekirse birçok site inceleyip çok kez yanıldığımı ve emeğimin boşa gittiğini açık bir şekilde dile getirebilirim. Bunlara engel olmak adına sizi doğru adreslere ve doğru kurallarla yönlendirmemiz gerekir. İnternetten para kazanmak adına yazılan yazıların birçoğu sizi yanılgıya düşürebilir. Bu sebepten dikkatli olmalı ve emin olamadığınız konulara boşa emek harcamamalısınız.

İnternetten Para Kazanmak İçin Nelere Dikkat Edilmeli ?

Bu işi yapmaya karar verdiğinizde önünüze birkaç farklı seçenek çıkacaktır. Tabi ki bu ilk adımda geçerli olacaktır. Sonrasında ise dev bir kapı açılıyor. İnternet üzerinden para kazanmak için uygulanabilecek milyonlarca yöntem var. Bunlara giriş yapmadan önce başlamanız gereken adımları tamamlamanız, deneyim kazanmanıza yardımcı olacaktır. Kendinize ayda şu kadar kazanacağım, günlük şu kadar kazanacağım diye sınır koymamalısınız.

Aylık kazancınız 2-3 bin TL’de olabilir 1TL’de. Bu yaptığınız işe ve günlük durumunuza göre farklılık gösterecektir. Ama başınızda patron olmadan, istediğiniz saatlerde tek başınıza rahat bir şekilde evinizden çalışabilirsiniz. Hatta laptopunuz varsa tatilde bile birkaç saatinizi işe ayırabilirsiniz. Önem vermeniz gereken en önemli şey ise günlük kaç saatinizi ayırabileceğinizi saptamanızdır.

Makale Yazarlığı Yapmak (Yeni Başlayanlar İçin)

İnternetten para kazanmak isteyen herkes mutlaka bir yerlerde makale yazarak para kazanılacağını okumuştur. Evet bu işten gerçekten güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Fakat ilk başladığınız dönemlerde yazınız net oturmadığı için daha düşük kazançlar elde edebilirsiniz. Fakat birkaç ay sonrasında aylık 3 bin TL’ye kadar kazanç elde etme şansına sahip olursunuz. Makale yazarak para kazanmak için herhangi bir sermayeye ihtiyacınız yok. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta imla kuralları ve özgünlük. Özgünlük tamamen size ait olan cümleler ile gerçekleştirilir. Yani başka sitelerden tek bir cümle dahi kopyalama yapılmamalıdır.

Yazma hızınıza ve ayıracağınız saate göre kazanacağınız tutar değişebilir. Piyasada şuan yazar taban fiyatları 1 TL. Bu genel anlamda maalesef bu şekilde. Fakat deneyimli ve teknik yazarlar bu fiyatlara çalışmıyor. Daha fazla talep ediyorlar haklı olarak. Fakat siz ilk defa başlayacağınız için muhtemelen 100 kelimesi 1 TL olarak iş alırsınız. Bu şekilde hesaplarsak, her makale ortalama 300 kelime oluyor. 300 kelimelik bir yazıyı da yarım saatte rahat yazabilirsiniz. Bu hesaplarlar ile günde 8 saat ayırdığınızı düşünürsek ortalama 50 TL kazancınız olacaktır. Bu sizi hayal kırıklığına uğratmasın. Yaklaşık bir ay sonra eliniz alışacak konulara hakim olacaksınız ve bu rakam 3’e 4’e katlanacak.  Para kazanabileceğiniz makale sitelerine de işte bu linkten ulaşabilirsiniz;

MAKALE YAZARAK PARA KAZANMA

internetten para kazanma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz