Paradigy İnceleme ve Analiz
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

İnternetten gezdiğiniz her site, tıkladığınız her tık birilerine para kazandırır. İnternetten para kazanmak aslında kolaydır ama nerede ne yapacağınızı bilirseniz. Paradigy sizlere internet sitelerinin gösterimini yaparak para kazanmanıza olanak tanır. Sisteme yatırım yapmanıza gerek yok. Sadece kazanmaya odaklısınız!

Paradigy Nedir? Nasıl Para Kazanılır?

Paradigy internetteki sörflerinizi paraya çevirebilecek akıllı altyapısı ile internet trafik değiş tokuş sistemidir. ParaParala markası hizmeti olarak sizlere sunulan bu hizmetten ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz. Siz değerli takipçilerimizin cebinden bir kuruş çıkartmadan internetteki adımlarınızı paraya çeviriyoruz. Sistem şuan için size 2 farklı kazanç yöntemi sunmaktadır.

 • Referans Linkinizi Paylaşarak Para Kazanın : Birçok satış ortaklığı taktiği arasında kuşkusuz en iyisidir. Sizleri siteye kazandırabilmek için teşvik etmek zorundayız. Sizlerin getirdiği her üye aslında bir trafiktir. Sisteme kazandırdığınız her üyeden 0.1 ₺ nakit para kazanırsınız.
 • Puanlarınızı Paraya Çevirerek Para Kazanın : Alexa sıralamasını düşürerek dünya sıralamasında sitelerinin yükselmesini isteyen web site sahipleri Paradigy üzerinde web sitesi eklerler. Bu internet sitelerini sizler 30 saniye görüntüleyerek puan kazanırsınız. Tamamen akıllı teknoloji ile 30 saniye de bir otomatik olarak web sitesi değişir. Yani boşta olduğunuz sürelerde bilgisayarlarınızı açık bırakmanız karşı tarafa otomatik olarak hit gönderir. Her site gösteriminde 0.3 puan kazanırsınız. Puanlarınızı ise çekilebilir bakiye hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Kaç Puan Ne Kadar Kazandırır?

Paradigy henüz birinci gününde. Beta sürüm olarak sunulduğundan kazanç oranları düşüktür. 2000 Puan 1₺ kuru üzerinden değerlendirilmiştir. Önümüzde ki günlerde siteye entegre edeceğimiz ek kazanç yöntemleri ile bu kurlar yükselecektir! Sisteme kazandırdığınız her üye 0.1 ₺ kazandırmaktadır. Dolayısıyla referans kasmanız biraz daha mantıklıdır.

Kazandığınız puanları 2000 puan oldukça ₺ hesabına dönüştürebilir yada web sitelerinize trafik göndermek için kullanabilirsiniz. Her açılan web sitesi sizin web sitenize 3 kişilik puan ekler. Dolayısıyla 1 tıkla 3 hit kazan web site sahipleri için iyi bir fırsattır.

Paradigy Üyelik Sistemi

Sisteme ”Kaydol” butonunu tıklayarak kayıt sayfasına gidebilirsiniz. Kayıt için kullanıcı adı, e-posta ve şifre yeterlidir. Bu ön kayıttır ev bilgilerinizi doğru doldurmayı ihmal etmeyin. Sistem e-posta doğrulaması ile canınızı sıkabilir!

Paradigy Üyelik Sistemi

Paradigy Paneli Nasıl Kullanılır?

Sisteme kayıt olduktan sonra aşağıda görmüş olduğunuz panel karşınıza çıkar. Burası profilinizin ilk bakışta görüleceği yerdir. Puanınızı, hesap türünüzü, web site sayınızı vs. görürsünüz. Sistemde ücretli VIP, Premium üye mantığı olmadığından dolayı herkes Normal üye statüsündedir. Önümüzde ki günlerde premium üyelikler açılacaktır.

Paradigy Panel

Paradigy Menüleri Ne İşe Yarar? Nasıl Kullanılır?

 • TARAMA : Bu bölüm internet sitelerini tıklayıp, sayfada minimum 30 saniye kalarak puan kazanmanızı sağlayan yerdir. Sisteme web sitesi kaydedip sitesine trafik çekmek isteyenlerin kaydettiği siteleri gezersiniz. Açılan sayfaların sorumluluğu yayıncılarda olup +18, Adult içerikler kabul edilmemektedir.
  1. ADIM : Tarama sekmesini açtıktan sonra sol üstte bulunan ” Ekle + ” butonunu tıklayın.
  2. ADIM : Reklam gösterimi için size otomatik olarak bir Autosurf linki oluşturulur. ” Başla ” butonunu tıklayarak otomatik görüntülenme sayfasına ilerleyin.
  – 3. ADIM : ” Başla ” butonuna basarak otomatik site görüntülenmesini aktif hale getirin. 30 saniyede 1 defa site gösterimi yapılır ve gösterimler ile puan kazanırsınız.

Paradigy Tarama

 • WEB SİTELERİM : Bu bölümden web sitelerinizi ekleyebilirsiniz. Eklemiş olduğunuz web siteleri gösterim yaparken puanlarınız gider. Elbette puan kazanmak için sizlerde başka siteleri ziyaret etmelisiniz.  Aşağıda görmüş olduğunuz gibi web sitelerim sekmesi altında ” Web Sitesi Ekle + ” Butonunu tıklayın

Paradigy Web Sitesi Ekleme

Web sitenize sağlamak istediğiniz trafikler için bir takım ince ayarlar yapmanız gerekmektedir. Şimdi bu ayarlara bir göz atalım.

 • Web adresi : Web site uzantınızı doğru bir şekilde girin. Https / Http protokollerine dikkat edin!
 • Ziyaret Süresi : Burada sitenize gelecek kullanıcıların kaç saniye sitede kalmasını istiyorsanız belirtin. Örneğin 10 saniye 0.1 puan değerindedir. 30 saniyelik görüntülenme için 0.3 puanınız kesilir. Sizden kesilen puanlar puan toplayanlara aktarılır.
 • Saatte Maksimum Hit : Buradaki ayarlarınızı iyi seçin. 1 saatlik zaman diliminde sitenize kaç kişinin gelmesini istediğinizi belirtin.
 • Toplam Hit Sınırı : Eğer hitleri sınırlı tutmak istiyorsanız ”Sınırlı” seçeneğinden ayarlarınızı yapın. Trafik aksın diyorsanız ”Sınırsız” seçeneğini tercih edin.
 • Ülke Hedefleme : Buradan hedeflediğiniz ülke seçebilirsiniz. Şuan için Türkiye aktiftir.

Paradigy Web Sitesi Ekleme Ayarları

 • REFERANSLARIM BÖLÜMÜ : Bu bölümden satış ortaklığı detaylarınızı görebilir, düzenleyebilirsiniz. Bölümün detayları ise şöyle. Burada Toplam kazancınızı görebilirsiniz. Ayrıca Ortaklık bilgileri düzenleme, puanları paraya dönüştürme ve referanslarınızı görebilirsiniz. Ayrıca referans linkiniz de bu bölümde yer almaktadır.

Paradigy Referans Bölümü

Ortaklık Bilgilerinizi Düzenleyin ; Bu bölümde size ait kişisel bilgiler yer almaktadır. Adınızı, soyadınızı, banka ve papara bilgilerinizi, telefon numaranızı bu bölümden düzenleyebilirsiniz. Para çekim işlemlerinizi yapabilmeniz için bilgilerinizin doğruluğu son derece önemlidir. Para çekim talepleriniz sadece sistemdeki kayıtlı isminize ait Banka hesabına yada Papara numarasına yapılır.


Paradigy Güvenilir mi?

Bu sorunun yanıtını sizler çok yakın zamanda vereceksiniz. Paradigy şikayet konularınızın artış gösterdiği şu dönemlerde sizlerden para toplamadan, para kazandırma odaklı kurulmuştur. Sisteme üye olurken otomatik olarak 1000 Puan kazanırsınız. Bu puanların üzerine biriktirebilir yada web sitelerinizi gösterime sunmak için kullanabilirsiniz.

1 YORUM

 1. Anladığım kadarıyla paraparala tarafından kurulmuş bir site. Ve mantığı çok iyi. Gerçekten nakite çevirebiliyorsak, yani güvenilir ve ödeme yapan bir sistemse daimi kullanıcı olacağım. Ama yarın bir gün hakkımızı ödemezse o zaman işler karışır işte. Biraz kullanalım bakalım.

  Ayrıca üye olurken 1000 değil 500 puan verdi bana. Bu konuda da doğru bilgilendirme yapılsa iyi olurdu

  • Merhabalar,

   ParaParala tarafından kurulmuş bir sistemdir doğru. Hiçbir şekilde ödeme sorunu yaşatacak bir durum yoktur. Reklam gelirleri giderleri tam karşılıyor. Bu işten bir kazancımız yok. Sadece size yatırım almadan da para kazandırmanın mümkün olduğunu kanıtlıyoruz. Eğer iş yoğunluğu yada farklı nedenlerden dolayı sistemi kapatmak zorunda kalırsak verdiğiniz emeklerin karşılığını öderiz. Açılışta 1000 Puan olarak başlattık. Fakat art niyetli insanlar maalesef ki çok fazla. Web sitelerine trafik çekmek için defalarca kez farklı IP ler üzerinden hesaplar oluşturuluyor. Bu yüzden 500 puana indirdik. Fakat kısa bir süre sonra sizlerin kazançlarını arttırmayı planlıyoruz. Yani trafik isteyenlerden alıp site görüntüleyenlere vereceğiz. Şuan çalışmalarımız sürüyor.

   • Devam edelim o zaman. İnşallah herhangi bir sıkıntı yaşamayız. Kendim için değil sizin için de söylüyorum bunu