İnstagram’dan Para Kazanın

İnstagram Para Kazanma Yolları

Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

İnstagram, Türkiye’de ilk açıldığı günlerde magazin haberleriyle dolu olan bir alandı. Kısa sürede büyümeyi başaran şirket, Facebook ve Twitter gibi ünlü olmayı başardı. Günümüzde birçok kişinin İnstagram hesabı bulunuyor. Özellikle alışveriş yapmak isteyenler, İnstagram’da bulunan butikleri ziyaret ediyor. İnstagram para kazandırır mı diye soruyorsanız, cevabımız kesinlikle evettir. Bu sosyal medya üzerinden milyonlarca kazanç elde eden kişi bulunuyor. Sadece Türkiye’de değil, dünyanın çeşitli ülkelerinde de oldukça popüler bir yöntem. İnstagram para kazanma yolları, farklı çeşitler olarak ayrılıyor. Örneğin kişi kıyafet, ayakkabı gibi ürünlerini satarak veya reklam yaparak para kazanabiliyor. İnstagram para kazanma yolları örneklerini sizler için derledik, umarım hepsi işinize yarar.

Beceri Alanınızı Oluşturun

İnstagram üzerinden para kazanmak istiyorsanız, uzman olduğunuz yöntemi bulmanız gerekiyor. Örneğin ürün satışı yapabilir veya komik videolar çekebilirsiniz. Mümkün olduğunca farklı video ve resimler koymaya çalışın, bu daha fazla dikkat çekmenize yardımcı olacaktır.

Özel Bir Hesap Açın

Kendi kişisel hesabınızdan da yapabilirsiniz fakat, işiniz üzerine kurulu bir hesap daha fazla dikkat çekecektir. Satış yapıyorsanız butik isminizi oluşturabilirsiniz. İnstagram takipçi hilesi 2017 konularında olan yöntemlerle takipçi de kasabilirsiniz. Fakat bu takipçiler hiçbir işe yaramayacak ve zamanla azalacaktır. Mümkün olduğunca organik takipçi oluşturun, hesabı riske etmeyin.

internetten para kazanma

Özgün Olun

Ne kadar özgün ve orijinal olursanız, o kadar fazla dikkat çekersiniz. Kişiler her zaman gördüğü şeylere pek fazla ilgi göstermezler.

Farklı Olun

Farklı olmak sadece, paylaşımlarınızın farklı olmasıyla sağlanmaz. Paylaşımlarınızın altına yazacağınız farklı yorumlarda dikkat çekmeyi başaracaktır.

Takipçi Satın Almayın

Piyasada birçok takipçi hilesi bulunuyor. Daha öncede bahsettiğimiz gibi bu takipçiler, pek işinize yaramayacaktır. Sadece takipçi sayınız yüksek gözükecek, fakat zamanla oda azalacaktır. İnstagram takipçi hilesi 2017 konularıyla paylaşılan programların birçoğu, hesap çalma adına da yapılabiliyor. Bu yüzden bu riske girmemenizi tavsiye ederiz.

Beğeni Hilesi Kullanmayın

Reklam veren şirketlerin en fazla beğenilere dikkat ettiği düşünüldüğünde, İnstagram beğeni hilesi 2017 konuları da artış gösterdi. Fakat hile ile yapılan beğeniler, sadece sayı olarak gözükecektir. Hile sayesinde gelen kişiler satılan ürünleri satın almazlar ve kısa süre içerisinde firma bunu fark edebilir. İnstagram beğeni hilesi 2017 konuları da tıpkı takipçi hilelerinde olduğu gibi, hesap çalma adına uygulanıyor olabilir. Bu sebeple kullanmamanız en mantıklısı olacaktır.

Hashtag Kullanın

Hashtag kullanımı paylaşımın daha fazla kullanıcıya ulaşması adına oldukça önemlidir. Fakat bazı hesaplarda hashtagleri abartmış olan kişileri görebiliyoruz. Bu genel olarak hoş bir görüntü oluşturmamaktadır. İşinize yarayacak 2-3 adet hashtag kullanmanız yeterli olacaktır.

instagram para kazanma

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz