instagram sayesinde zengin oldular

İnstagram Sayesinde Kazanç Sağlayanlar

Myiyo reklam FreeLira728x90-2

İnstagram, tüm dünyada kullanıldığı gibi, ülkemizde de aktif olarak kullanılıyor. Bu sayede de birçok kişi farklı tutarlarda kazanç elde edebiliyor. Hatta paylaştığı fotoğraf başına yüzlerce lira alan kişiler bile bulunuyor. Sizler için bu kişileri bir araya getirdik. Aslında bunu yapmak o kadar da zor değil. İnstagram üzerinden para kazanmak için, illaki ünlü bir isim olmanıza gerek yok. Tabi ki onlar kadar fazla kazanç elde edemeseniz de, başarılı olursanız oldukça fazla kazanç elde edebilirsiniz.

  • Gabrielle Epstein

Avustralya’da olan 23 yaşındaki bu güzel bayan, geçtiğimiz dönemlerde bir güzellik yarışmasını kazanarak modellik yapmaya başladı. Fakat İnstagram hesabından, modellikten daha fazla kazanç elde ediyor. Fotoğrafları milyonlarca beğeni toplayan ve markaların ilgisini çeken Gabrielle Epstein, haftalık milyarlarca lira kazanmaya devam ediyor.

  • Mustafa Seven

Akşam gazetesi fotoğraf editörü olan Seven, Gazete Vatan’a verdiği röportajında, paylaştığı fotoğraflar sayesinde güzel kazançlar elde edebildiğini söylüyor. Ortalama net bir rakam veremese de 7-8 bin liradan 20 bin liraya kadar kazanç elde edebildiğinden bahsediyor. Kullanıcılara en büyük önerisi ise, hırslı ve ilgili olmalarıdır.

  • Galinka Mirgaeva

Oldukça güzel olan Galinka, yaptığı paylaşımlarla kalıcı takipçiler oluşturmayı başarmış. Bu sayede hesabı üzerinden reklam yaparak güzel kazançlar elde edebiliyor.

  • İvana Sert

Ünlü modacı olan İvana Sert, İnstagram üzerinde 2 milyonu aşkın takipçiye sahip. İnstagram üzerinden kazandığı tutar ise aylık 10 bin TL olarak belirtiliyor.

  • Beyonce

İnstagram’da 100 milyon takipçisi bulunan Beyonce, paylaştığı fotoğraf başına 3,7 milyar dolar kazanç elde ediyor. Tabi ki oldukça meşhur olmasının faydasını görüyor.

para kazanan ünlüler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz