ParaParala inceleme tablosu
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

ParaParala olarak bugün sizlerin işlerini biraz daha kolaylaştıracak yepyeni bir bölümü açmış bulunuyoruz. İnceleme tablosu ile oyun ve yatırım sitelerinin incelemelerini alfabetik olarak bulabileceksiniz.

Aynı zamanda neredeyse incelemesini yaptığımız bütün oyunların puanlama bölümünde ufak bir güncelleme yaptık. Oyun değerlendirmesinde bulunan ”Güvenilirlik” oyu Paraparala.com editörleri tarafından uygun görülen güven skorudur. Aynı zamanda puanlama sistemine doğrudan etki eden siz takipçilerin oyunlara vermiş olduğu puanlar ile ortaya çıkan ortalama bu değerlendirme bölümüne ”Kullanıcı Oyu” olarak yansımıştır. Ortalama 20 oylama almış oyunlar değerlendirilmiştir.

İnceleme Tablosu Faaliyette

Bugüne dek incelemiş olduğumuz ve analizlerini gerçekleştirdiğimiz oyunların tamamını bu bölümde bulabileceksiniz. Aynı zamanda yoğun açılan ponzi sistemlere yetişemediğimiz için bölüm içerisinde incelememiz olmasa da yapmış olduğumuz ön araştırma ve değerlendirmeleri de belirttik. Sitemizde olmasa bile birçok oyunun güvenilir olmadığını biliyoruz. Sizler için bir çırpıda bunlarıda belirttik. ParaParala inceleme tablosu üzerinde önemli detayları bulabilirsiniz.

İNCELEME TABLOSUNA GİT

1 YORUM

  1. Aslında tabloda Midye Avı oyunu için de Aktif değil Sorunlu yazılması gerekirdi çünkü oyun yönetim tarafından terkedilmiş ve kendi haline bırakılmıştır. Hiçbir iletişim hattından yönetimle irtibat kurulamamaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz