ilginç para kazanma yöntemleri
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

İnsanlar tüm dünya ülkelerinde para kazanmanın farklı yollarını keşfedebiliyor. Hatta bazen öyle şaşırtıcı bir durum haline geliyor ki “hadi oradan” diyebiliyorsunuz. Fakat bunların tümü gerçektir. Kişiler bu ilginç yöntemlerle gerçekten para kazanabiliyor.

Kokuşmuş Çorap Satmak

Yok artık dediğinizi duyar gibiyim, ama bu bir gerçek. Kim ne yapar kokuşmuş ve eski bir çorabı bilinmez ama bu çoraplarını satmayı başaran birisi var. eBay satıcısı kız arkadaşıyla eğlence olması açısından delik ve kokmuş çorap işine giriyor. Yapılan ilk ilandan sonra 12 $ kazanınca devamını getiriyor. Ortalama 2-3 yıl içerisinde de kokuşmuş ve ski çoraplarından 10.000 $ kazanıyor. Konuyu merak edenler eBay üzerinde used socks yazarak arama yapabilirler.

kokmuş çorap satmak

Sarılarak Para Kazanmak

Sadece müşterinize sarılarak para kazanabiliyorsunuz. Üstelik bu miktar azımsanacak bir tutarda değil. Kişi başı yaklaşık 360 Dolar alabilirsiniz. İngiltere, Japonya ve Los Angeles üzerinde yapılan bu uygulamaya profesyonel sarılma servisi adı veriliyor.

para kazanma

Saç Satmak

Günümüzde bu durum her ne kadar ilginç olmaktan çıkmaya başlamış olsa da, hala saç satmanın garip olduğunu düşünenler bulunuyor. Uzun, boyasız ve gür saçları satın alan yerler genellikle peruk, postiş veya kaynak olarak değerlendirme yapıyor.

saç satmak

T-Shirt Giyerek Para Kazanmak

Neredeyse imkansız gibi görünen bu işi 2005 yılında Jason Sadler düşündü. Belirli şirketlerin reklamını üzerinde barındırarak dolaşan Jason 1 yıl içerisinde tam 500.000 Dolar para kazanıyor.

tişört satmak

Profesyonel Cenaze Ekibi

Genellikle Afrika’da uygulanan bu iş kolunda, cenazeye davet ettiğiniz kişiler ekip olarak gelerek ağıt yakıyorlar. Tamamen profesyonel olarak yapılan bu işi, genellikle ölen kişinin itibarlı gözükmesini isteyen kişiler tarafından tercih ediliyor.

ilginç kazançlar

Seks Koçluğu

Eric Amaranth, cinsel problemler yaşayan çiftlerin birbirlerini nasıl daha fazla tatmin edeceğini öğretiyor. New York’ta hizmet veren Eric, kendisini tercih eden müşterilerinin ön sevişmeyi yanlarında yapmasını istiyor. Bu sayede yapılan yanlışları ve doğruları daha iyi görebildiğini belirtiyor. Saat başı ücreti ise 240 Dolar.

para kazan

Bekâretini Satmak

Kulağa ne kadar korkunç geliyor değil mi? Fakat sadece kadınlar değil, erkeklerde bu yolla para kazanıyor. Tabi bu durumun Türkiye’de çok geçerli olmayacağı aşikâr.  Avustralyalı belgesel Virgins Wanted üzerinde Alex Steponos isimli adam bekâretini 3,000 Dolara sattığı bilinmektedir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz