icerikbulutu.com
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

İçerik Bulutu Künyesi

Kuruluş Tarihi :  2014
Şirket Adı :  İçerik Bulutu İnternet Hizmetleri A.Ş
Site Adı :  icerikbulutu.com
Vergi Dairesi Kayıdı: Zincirlikuyu vd 4690533106
Adres :  Kore Şehitleri Cad. Şerif Levent İş Merkezi No:23 K:3 Esentepe Şişli / İstanbul
Telefon :   0212 217 42 37
Fax :   0212 217 42 37
E-Posta :  bilgi@icerikbulutu.com
Mobil Platform :  Android, IOS

İçerik bulutu güvenilir miİçerik Bulutu Hakkında

İçerik bulutu, özenle seçmiş olduğu kullanıcılarıyla işverenle iş arayanlar arasında ince bir köprü gibidir. 45 ayrı uzmanlık alanında 1800’den fazla yazar ile hizmet veren şirkette yazar olabilirsiniz. İçerik bulutunda iki çeşit üyelik vardır. Yayıncı ve yazar olmak. Yayıncı olabilmek için kurumsal kimliğinizin olması gerekmektedir. Yazar olmak içinde sistemde varolan bir yakınız olmalı ve size davetiye göndermelidir.

İçerik Bulutu birlikte çalıştığı markalar için ölçek, ajanslar için farklı kategorilerde sürdürülebilir içerik,
kobiler içinse verimlilik problemlerine çözüm yaratıyor.

İçerik Bulutu’nda Makale Yazarak Nasıl Para Kazanılır?

İçerik bulutuna öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Sistemde daha önce yazan yazarlar ile davetiye yöntemiyle kayıt olabilirsiniz. Ücretleri taban fiyattır. 100 kelimesi 1 TL olarak başlamaktadır. Eğer sistemde arkadaşınız yok ise şirketin e-mail adresine mail gönderebilirsiniz. Özellikle iş deneyimi olanları tercih ettiklerini unutmayın. İşte bu yüzden yaparım, yapabilirim ile olmuyor. İnternet üzerinde daha önceden yaptığınız çalışmaları örnek gösterebilirsiniz.

İçerik Bulutu Hangi İşleri Yazdırıyor

  • Blog İçeriği
  • Uzun Blog İçeriği
  • Ürün Açıklaması İçeriği
  • Kategori İçeriği
  • Tweet İçeriği
  • Facebook İçeriği
  • Basın Bülteni İçeriği
  • Web Sitesi İçeriği
  • Meta Açıklaması İçeriği
  • Liste İçeriği

Yazdırılan içeriklerin tamamı %100 özgün ve SEO kurallarına uyumlu olmak zorundadır. Yazdığınız her makale tek tek incelenir ve geçerli sayılırsa ödeme yapılır. İçerik Bulutu işini profesyonel yapanı sever. Bu yüzden buradan para kazanmak için öncelikle bunları bilmeniz ve sonrasında irtibat kurmanız gerekmektedir.

İçerik bulutu

 

İçerik Bulutu Güvenilir mi?

Profesyonel içerik üreten ve kaliteli içerik arayanların adresi olan site hakkında neredeyse olumsuz yorum bulmak zor. İçerik bulutu güvenilir mi? diye sorabilirsiniz. Oldukça güvenilir olan bir anonim şirketidir. Vergiye tabii, işini yapan bir şirkettir. İçerik bulutu şikayet konusunu araştırdığımızda bile karşımıza bomboş bir sayfa çıkıyor. Çeşitli forum, blog ve sözlüklere baktığımızda ise yıllardır siteyi kullanan ve ekmeğini yiyen içerik bulutu kullanıcı yorumları dikkat çekiyor. İşin profesyonel boyutta olması güveni katlıyor. Bu tür işleri şirket olmadan bireysel olarak yürütenlerde var. Dolandırılma korkusu bu yüzden fazla. İçerik bulutu ödeme yapıyor mu? sorusu da gelebilir aklınıza. Ödeme konusunda hiçbir sıkıntı yaşamayacağınız sitelerden birisidir.

EDİTÖRÜN YORUMU
İçerik Bulutu üzerinde sıkı bir çalışma ile iyi gelirler elde edebilirsiniz. Örneğin günde 5-6 saat istediğiniz yerden çalışarak asgari ücret çok rahat kazanabilirsiniz. İçerik bulutunda çalışmak için işi bilen olmanız gerekiyor ki bu çok iyi bir şey. Son zamanlar özellikle işi hiç bilmeyen kişilerin bile sektöre uzanması ile işini kalifiye yapanlar çok zor durumda kalmıştı. Zira sektörde 5 yıldan fazla emek verenlerle ilk defa deneyecekler aynı geliri elde etmemeli. Hatırlatmakta fayda var. Sadece yazarak bir ay içerisinde 1500 TL den çok daha fazlasını kazanmak mümkün.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz