Hiving Anket Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Para kazandıran uygulamaların arasında yerini alan anket siteleri, kullanıcılara evde otururken kazanç sağlamaya devam ediyor. Eğlenceli vakit geçirerek, anket doldurmayı sevenler için vazgeçilmez platformlar haline gelmişlerdir. Bu sitelerden sadece bir tanesi olan Hiving anket sitesi, uzun yıllardır hizmet sunan platformlardan birisidir.

Hiving Anket Nedir?

20’den fazla ülkede hizmet vermeye devam eden Hiving anket sitesi, Türkiye’deki kullanıcılarına da kazandırıyor. Diğer anket siteleri ile çalışma sistemleri oldukça benzemektedir. Sisteme kayıt olduktan sonra size gönderilen anketleri doldurarak para kazanabiliyorsunuz. Tüm dünya üzerinde Online Pazar araştırma işlemleri yapan şirket, 2009 yılından bu yana hizmetlerine kesintisiz devam etmektedir.

Hiving Anket Giriş

Hiving anket sitesine joinhiving.com adresi üzerinden giriş yaparak, hızlı bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Kaydınız esnasında sizden istenilen tüm bilgileri ve detayları eksiksiz şekilde doldurmalısınız. Size gönderilecek olan anketler, siteye yazmış olduğunuz kriterler baz alınarak gönderiliyor. Sisteme giriş yaptığınızda gayet sade ve basit bir ara yüz karşınıza çıkıyor. Burada sağ tarafta olan bölümler ile size gönderilen anketleri görebilir, puanlarınıza bakabilir, puan para dönüşümü gerçekleştirebilir ve bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz. Size gönderilen anketlerin puanı anketin derecesine ve uzunluğuna göre değişebilmektedir. Sistemden ödeme alabilmek için minimum 6.000 puan toplamanız gerekir. Bu puan karşılığında hesabınıza 7,5 Euro gönderilmektedir. Topladığınız 8.000 puan 10 Euro, 12.000 puan ise 15 Euro olarak hesaplanmaktadır. Hiving anket doldur haricinde puan kazanmak için arkadaşlarınızı davet ederek ekstra puan kazanabilirsiniz. Bunu yapmanız için sistemde sağ tarafta bulunan “ davet et “ butonuna tıklayarak davet ettiğiniz arkadaşınızın mail adresini yazmak. Referans ile kazanılan puan ise site üzerinde belirtilmemiş.

Hiving Anket Güvenilir Mi?

Uzun yıllardır hizmet vermeye devam eden Hiving anket ekşi yorumları ve kullanıcı yorumlarına bakıldığında sadece anket gönderme sıklığının oldukça az olmasından şikayet edildiğini görebilirsiniz. Sistemde herhangi bir güvensizlik söz konusu olmamasına rağmen Türkiye’de Paypalın iptal edilmesiyle yeni bir ödeme yöntemi henüz getirmemişler. Bu sebepten kullanıcıların para çekme alternatifleri bulunmuyor. Hiving anket yorumları bu konuda oldukça fazladır. Sistemin ödeme yöntemiyle ilgili çalışmaları ve yeni bir yöntem getireceği söylenmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz