Satılık oyun hesabı
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Oyun ve yatırım sitelerinde belirli aralıklar ile karşımıza çıkan ve sonu kötü biten durumlardan birisi oyun yada yatırım sitelerindeki profil satışlarıdır. Bu durum hiçte umduğunuz gibi gitmez. Yani kazançlı çıkacağınızı düşünürken aslında tamamen zarar edersiniz. İşte detayları ile nedenleri!

Oyun, Yatırım Hesabı Devretmek Mümkün mü?

Birçok uyanığın çeşitli oyunlarda yada yatırım sitelerinde açtıkları hesaplara belli bir miktar biçerek sizlere satmak isteyebilirler. Bunun birçok örneğini gördük. İlk baktığınız zaman örneğin 500 liralık bir hesabı size 300 liraya satış teklifi sunmaları cazip gelebilir. Kesinlikle böyle durumlardan uzak durmalısınız!

Herhangi bir oyun yada yatırım sistemine üye olduğunuzda açmış olduğunuz hesap bilgileri ile para çekme işleminde kullanacağınız banka yada papara hesabındaki ad soyad bilgileri tutmak zorundadır. Örneğin Emrah ilhan adına açılmış bir hesaptan Mehmet Yıldız isimli bir şahıs para çekemez. Bu yüzden bir başkasının adına kayıtlı hesabı sakın satın almaya kalkmayın. Verdiğiniz para harcadığınız emek çöp olur.

Bu yüzden internetten para kazandıran oyunlar yada yatırım sistemleri üzerinden başkasına ait hesapları satın almayın, sistemden uzaklaştırılmamak içinde bu tür girişimlerden uzak durun!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz