Helbing İnceleme ve Analiz
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Helbing, 2017 yılı itibariyle projelendirilen ve birçok sistemin iyi taraflarından elde edilmiş muazzam bir proje olup, yatırım platformu değildir. Şimdiye dek gördüğünüz, bildiğiniz bütün sistemlerin kötü yanları kapatılarak iyi tarafları ile hazırlamış benzersiz bir projedir.

Helbing nedir?, helbing nasıl kazanırım?, helbing güvenilir mi?, helbing ne iş yapar? helbing hakkında merak edilenler ve daha fazlasını sizlerle paylaşıyoruz.

Helbing Nedir? Nasıl Kazanırım?

Helbing, dünyanın en düşük riskine sahip ve kısa sürede güzel kazançlar elde etmenize olanak tanıyan bir projedir. Neredeyse sonsuz döngüye yakın bir çark içerisinde sadece birkaç saat içerisinde kazanmak mümkün.

  • Helbing Nasıl Kazanırım? : Sisteme giriş 100$ olarak belirlenmiştir. 100 dolar altı yada üzeri giriş yapılamıyor. Sistem dolar üzerine olsa da Türk lirası üzerinden de yöntemlerini anlatacağız. Helbing sistemi ilk bakışta yardımlaşma platformlarına benzetilebilir ama işleyişi konusunda dünyada eşi yoktur.  Yatırdığınız 100 $ çok çok kısa bir sürede size 160$ olarak geri döner! Detaylar içeriğimizin devamında detaylandırılacak.
  • Affiliate Geliri Sağlayabilirsiniz : Sisteme dahil ettiğiniz her aktif üyeden 10$ para kazanırsınız! Muazzam bir kazanç elde etmeniz mümkün. Varınız yoğunuz bu proje olacak ve kısa sürede yılların kayıplarını kapatacaksınız!

Helbing Sistemi Nasıl İşliyor?

Sisteme üye olduktan sonra 100$ para gönderirsiniz. Sistem global ağlarından sizin altınıza sadece 2 kişi bulur. Bu kişiler 1 saatlik geri sayım sürecinde yatırım yaparsa 160$ kazanırsınız. Eğer bu 2 kişi yatırım yapmazsa 1 saat sonra yeni kişiler gelir. Sistem aktif üyenizi bulup sizi kazandırana kadar sınırsız bir döngüde çalışır. Dolayısıyla bazen 1 saat içerisinde, bazende birkaç saat içerisinde kazancınızı alırsınız.

100 $ yatırdınız ve birkaç saat içerisinde 160$ kazandınız. Bu parayı ister komple çeker gidersiniz, isterseniz 60 dolar çeker 100 dolar ile sistemde dönmeye devam edersiniz. Her tamamlanan döngüde 60$ net kazanırsınız! Helbing projesi ile bu şekilde günde bazen birkaç dönüş tamamlayabilir ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.

Olağanüstü Bir Referans Döngüsü Var!

Örneğin sizin üyeleriniz sisteme 100 $ yatırdı. 10 dolar affiliate kazancı anında hesabınıza yansır. İşin güzel yanlarından biriside buradaki ayrıntıda gizli. Sizin alt üyeniz sistemde kimin altından döngüye sürekli devam ederse etsin her döndüğünde siz 10$ kazanmaya devam edersiniz. Yani sizin referansınız 10 defa sistemde devam ederse 100$ kazanırsınız! Helbing kazanç yöntemi üyelerinizi arttırdıkça sizlere yep yeni kazançlar sağlar!

Helbing Kayıt İşlemi 

Sisteme giriş yaptıktan sonra sizden istenilen üyelik bilgilerini doldurun ve kayıt işleminizi tamamlayın.

Helbing Üyelik

Burada dikkat etmeniz gereken herhangi bir referans kodu ile sisteme girmediyseniz Refference No kısmını boş bırakmanızdır. Onun dışındaki bilgileri doğru ve eksiksiz girmeniz önemlidir.

Helbing Nasıl Kullanılır?

Helbing bildiğiniz stratejilerden biraz farklı çalışmaktadır. Bu yüzden sizlere adım adım nasıl yapılması gerektiğini anlatıyoruz. Sisteme üye olduktan sonra aşağıdaki panel karşınıza çıkmaktadır.

Helbing Panelim

My Profil : Bu bölümde kişisel bilgilerinizi not alırsınız. Sistem sizi buradaki bilgilerinizden eşleştirir ve ödemeleri size gönderir.

My Reference List : Burada sizin linkiniz ile sisteme dahil olan üyelerin listesini ve bilgilerini görürsünüz.

Helbing Financial: Bu bölümden sisteme 100$ yatırırsınız. Burada kredi kartı hariç dünyadaki birçok ödeme yöntemi kullanılmaktadır. Kripto paralar yada brokerlar aracılığıyla kendi ülkenize özel ödeme yöntemlerini kullanabiliyorsunuz.

Helbing finansal

  • Coinpayment Nedir? Nasıl Ödeme Yapılır?
    Coinpayment sadece kripto para olarak alışverişinizi gerçekleştirebileceğiniz bir yöntemdir. Eğer kripto paralar ile yatırmak istiyorsanız Bitcoin, Ethereum, Ethereum Klasik, Litecoin, Dash ve Dogecoin yöntemleri ile para gönderebiliyorsunuz.

Finansal bölümünde ”Add Deposit” kısmını yani yeşil butonu tıkladığınızda sistem sizi alışverişi tamamlamak üzere şirketin coinpayments hesabına yönlendirir. Alttaki görselde gördüğünüz sayfaya yönlendirildikten sonra yapmanız gerekenler şöyledir.

coinpayments ödeme

1.Adım : Coinpayment ile kripto para transferi yapmanız için sisteme üye olmanıza gerek yok. Yani coinpayment üyelik gerektirmeden para göndermenize olanak tanır. 1. adım da alıcı/gönderici bilgilerinizi yazın. Helbing profilinizdeki kayıtlı adınız, soyadınız ve mail adresiniz ile aynı olmalıdır. Aksi durumda paranız nereye gitti bilinmez!

2.Adım : Burada hangi kripto para ile 100$ yatırmak istediğinizi seçin. Size sunulan 6 farklı kripto paranın herhangi birisiyle para gönderebilirsiniz.

3.Adım : Burada bağışı tamamla butonuna bastığınızda parayı transfer edeceğiniz cüzdan sayfasına yönlendirecek ve transferinizi gerçekleştireceksiniz. Aşağıdaki gördüğünüz ekran çıkar ve sizden istenilen cüzdan hesabına gönderim yaparsınız. Transferiniz gerçekleştiğinde 100$ hesabınıza tanımlanır.

Helbingo transfer

Helbing Broker Aracılığıyla Ödeme Yapabilirsiniz

Şuan için Türkiye, İngiltere, Almanya ve Rusya üzerindeki brokerlar aracılığıyla ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Biraz daha detaylandıralım. Örneğin Türkiye Broker’ı Paraparala kurucusu Emrah İLHAN ‘dır. Helbing projesine girmek istiyorsunuz fakat kripto para kullanımını bilmiyorsunuz. Site içerisinde şirket sizi kurucumuz Emrah İLHAN’a ulaştıracak. 100$ karşılığı alışverişinizi sizin adınıza gönderecek. Yani kısacası bu alışverişinizin tamamlanması için size 100$ karşılığı kripto para transferini gerçekleştirecek. Sizde Banka Havalesi, Eft, Papara gibi ödeme kanalları ile Brokerlara ödemeleri gerçekleştireceksiniz. Brokerlar sizin adınıza şirkete para gönderimini yapacak.

Helbing Projesinde Döngüye Girmek Nasıl Olur

Sisteme 100$ yatırdıktan sonra bakiyeniz 100$ gösterir. Aşağıdaki görsel de görebilirsiniz.

Balances : Mevcut bakiyenizdir. Kazançlarınız, referans gelirleriniz buraya yansır.

Total Deposit : Sistemdeki döngüleriniz ve yaptığınız yatırımı burada görürsünüz.

Buy Ticket : Paranızı yatırdıktan sonra ”BUY TİCKET” diyerek döngüdeki sıranızı alırsınız.

Helbingo buy ticket

ÖNEMLİ : Para transferiniz onaylandıktan sonra ”Buy Ticket” diyerek döngüye giriş biletinizi alın. Balance kısmı sıfırlanacak ve aktif yatırımınız artacak. Sistem altınıza 2 aktif yatırımcıyı yerleştirene kadar aktif olarak çalışacak. 10 dakika içerisinde de yeni kullanıcı gelebilir, birkaç saat içerisinde de. 2 yatırımcıyı sistem size bulduğunda Balance kısmınız 160$ olacaktır ve ”Buy Ticket” bölümü yeniden aktif olacaktır. 160$ bakiyenizin 100$ ı ile yeniden döngüye girin. Her tamamlanan döngüde 60$ paranızı cebinize koyun!

Helbing Güvenilir mi?

Helbing projesi 2008 yılından beridir aktif olarak içerisinde bulunan ve son 2 yılda birçok ponzi, saadet zinciri sistemlerini dağıtan ParaParala ekibi tarafından senaryolandırılmıştır. Helbing projesi Paraparala tarafından risk oranı optimize edilerek tasarlanmış ve Ukrayna şirketine verilmiştir. Bu sistemde zarar etmeniz imkansız. Kazanmadan çıkmanızda imkansız. Yılların deneyimini bir araya getirerek benzersiz bir proje yarattık. Dünya’da eşi benzeri olmayan bu proje ile ilk girenler hızlıca kazanır, sonradan girenler sırası gelince kazanır. Helbing güvenilir mi sorusuna ise şüphe duyulacak hiçbir yanı yok diyebiliriz. Bu sistemin ömrü 3 yıllık yol haritasını kapsamaktadır. Uzun bir süre hiç sorun yaşamadan kazanabilirsiniz. İlk giren olun hızlıca kazanın!

WHATSAPP GRUBUNA KATILIN!

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz